+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Tarnobrzegu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Tarnobrzeg

BoboWózki - Tarnobrzeg

Plac Bartosza Głowackiego 48,
39-400 Tarnobrzeg

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 09:30-17:30,
Sob. 09:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 393 455

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Tarnobrzeg

Salon BoboWózki w Tarnobrzegu to idealne miejsce dla rodziców. Filia sklepu dysponuje niezwykle bogatą ofertą. Nasi klienci mogą znaleźć tutaj wózki dziecięce. Tarnobrzeg to miasto, w którym dostępne są modele wielofunkcyjne dla jednego dziecka, bliźniąt, a nawet większych gromadek pociech. Solidne wykonanie i ciekawy design – tym wyróżniają się wózki z naszego sklepu Bobowózki. Tarnobrzeg ma filie dobrze wyposażoną również w foteliki do samochodów. Są one przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. Wysokie noty w testach zderzeniowych – to zaleta modeli dostępnych w sklepie Bobowózki. Tarnobrzeg to miasto, w którym znajdziesz foteliki z różnych kategorii wagowych: np. foteliki samochodowe dla dzieci 0–13kg, 9–18kg oraz 15–36 kg. Klienci mogą także liczyć na atrakcyjne zestawy 3 w 1, które będą cechowały się nie tylko maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, lecz także wysoką funkcjonalnością. Na każdym kroku podkreślamy bezpieczeństwo produktów dostępnych w naszym salonie, by rodzice mieli pewność, że kupują odpowiednie wózki i foteliki samochodowe. Odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Tarnobrzeg to miasto, w którym czeka na Ciebie fachowa obsługa. Możesz też zrobić wygodnie i bezpiecznie zakupy online. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Profesjonalne doradztwo

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że do salonów często zgłaszają się rodzice, którzy nie mają sprecyzowanych potrzeb lub nie potrafią ocenić, jaki dokładnie wózek czy fotelik będzie dla nich odpowiedni. Jeśli Ty również potrzebujesz porady, odwiedź salon Bobowózki. Tarnobrzeg to miasto, w którym czekają na Ciebie nasi specjaliści. Fachowcy są w salonie, by rozwiać wszystkie wątpliwości rodziców i pomóc CI dokonać wyboru odpowiedniego wózka. Podpowiedzą też w kwestii fotelików samochodowych. Tarnobrzeg to miasto, w którym pomoc uzyskają młodzi i doświadczeni rodzice.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Wiemy doskonale, że czasami zakupiony przez internet produkt nie spełnia oczekiwań lub zwyczajnie te oczekiwania się zmieniają. Z tego powodu dla naszych klientów z Tarnobrzegu, którzy kupili produkty w sklepie internetowym, przygotowaliśmy możliwość zwrotu w ciągu 100 dni. Produkty będą mogły zostać zwrócone, jeśli nie są uszkodzone i nie noszą śladów używania. Możesz w dowolnym momencie znów odwiedzić nasz sklep dla dzieci. Tarnobrzeg to miasto, w którym z pewnością znajdziesz model, który tym razem spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Serwis Door-To-Door

Czasami zdarza się tak, że rodzice w jednej chwili nie mają wystarczającej ilości gotówki, by zapłacić za wymarzony wózek czy zestaw dla dziecka. Mogą też nie mieć jeszcze przygotowanego miejsca na fotelik i wózki dziecięce. Tarnobrzeg to miasto, w którym możesz skorzystać z przydatnej opcji BoboRezerwacji. Nasi klienci nie muszą obawiać się o to, że wymarzony produkt zniknie z asortymentu. Wystarczy udać się do salonu w Tarnobrzegu i dokonać rezerwacji na wybrany wózek, by mieć gwarancję, że poczeka na odpowiedni czas.

Montaż fotelików w Twoim aucie

By zapewnić dzieciom bezpieczne podróże, niezbędne są foteliki samochodowe. Tarnobrzeg ma świetnie wyposażoną w te produkty filię. Ważny jest odpowiedni montaż fotelika. Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Tarnobrzeg to miasto, w którym czekają na Ciebie nasi pracownicy. Możesz liczyć na pomoc fachowców w montażu fotelika w samochodzie. Nierzadko jest to trudne zadanie i bez fachowej wiedzy fotelik można zamocować w nieodpowiedni sposób. Eksperci z salonu BoboWózki nie tylko prawidłowo zamontują fotelik, lecz także udzielą rodzicom wszelkich porad związanych z montażem i przewożeniem dziecka.

wózki dziecięce Tarnobrzeg sklep z wózkami w Tarnobrzegu foteliki samochodowe Tarnobrzeg

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Tarnobrzegu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up