+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Tarnobrzegu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Tarnobrzeg

BoboWózki - Tarnobrzeg

Plac Bartosza Głowackiego 48,
39-400 Tarnobrzeg

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 09:30-17:30,
Sob. 09:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 393 455

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Tarnobrzeg

Salon BoboWózki w Tarnobrzegu to idealne miejsce dla rodziców z tego pięknego miasta i jego okolic. W jednym miejscu znajduje się niezwykle bogata oferta kierowana do rodziców i dzieci. Nasi klienci mogą znaleźć tutaj wózki spacerowe i wielofunkcyjne dla jednego dziecka, bliźniąt, a nawet większych gromadek. W ofercie salonu w Tarnobrzegu i sklepu internetowego mamy również duży przekrój fotelików samochodowych przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej. Klienci mogą także liczyć na atrakcyjne zestawy 3w1, które będą cechowały się nie tylko maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, ale również wysoką funkcjonalnością. Na każdym kroku podkreślamy bezpieczeństwo produktów dostępnych w naszym salonie, by rodzice mieli pewność, że kupują odpowiednie wózki i foteliki samochodowe.

Profesjonalne doradztwo

Z naszego wieloletniego doświadczenia wiemy, że do salonów często zgłaszają się rodzice, którzy nie mają sprecyzowanych potrzeb lub nie potrafią ocenić, jaki dokładnie wózek, czy fotelik będzie dla nich odpowiedni. Nasi specjaliści z Tarnobrzegu czekają na takie wyzwania, by rozwiać wszystkie wątpliwości rodziców i pomóc im dokonać wyboru odpowiedniego wózka i fotelika samochodowego.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Wiemy doskonale, że niekiedy zakupiony przez internet produkt nie spełnia oczekiwań, lub zwyczajnie te oczekiwania się zmieniają. Z tego powodu dla naszych klientów z Tarnobrzegu, którzy kupili produkty w sklepie internetowym, przygotowaliśmy możliwość zwrotu w ciągu 100 dni. Produkty będą mogły zostać zwrócone, jeśli nie są uszkodzone i nie noszą śladów używania.

Serwis Door-To-Door

Niekiedy zdarza się tak, że rodzice w jednej chwili nie mają wystarczającej ilości gotówki, by zapłacić za wymarzony wózek, czy zestaw dla dziecka. Nasi klienci nie muszą jednak obawiać się o to, że wymarzony produkt zniknie z pola ich widzenia. Wystarczy udać się do salonu w Tarnobrzegu i dokonać rezerwacji na wybrany wózek, by mieć gwarancję, że poczeka na odpowiedni czas.

Montaż fotelików w Twoim aucie

W salonie w Tarnobrzegu nasi klienci mogą liczyć na pomoc pracowników w montażu fotelika w samochodzie. Nierzadko jest to trudne zadanie i bez fachowej wiedzy można fotelik zamocować w nieodpowiedni sposób. Eksperci z salonu BoboWózki nie tylko prawidłowo zamocują fotelik, ale również udzielą rodzicom wszelkich porad związanych z montażem i przewożeniem dziecka.

BoboWózki Tarnobrzeg 2 BoboWózki Tarnobrzeg 3 BoboWózki Tarnobrzeg 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Tarnobrzegu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.