+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Foteliki Recaro – niemieckie bezpieczeństwo

Estetyczne, trwałe, bezpieczne, a przy okazji wyróżniające się niesamowitym wzornictwem – foteliki Recaro spełniają wszystkie te założenia. Zostały przygotowane przez pasjonatów, którzy chcieli stworzyć produkt nie tylko komfortowy i bezpieczny dla dziecka, ale również funkcjonalny dla rodziców. W ten sposób w Niemczech powstała marka fotelików samochodowych i produktów dla dzieci Recaro. Propozycje firmy Recaro są przygotowane z myślą o rodzicach dzieci w różnych przedziałach wieku. Doskonała jakość wykonania w połączeniu z wysokogatunkowymi tkaninami sprawiają, że wyprodukowany przez niemiecką firmę Recaro fotelik samochodowy jest bezpieczny, trwały i świetnie sprawdzi się w intensywnym użytkowaniu. Przydatne akcesoria dodatkowo podnoszą użytkowość każdego oferowanego modelu.

...

Wózki Recaro – poznaj je lepiej

Przede wszystkim wśród produktów Recaro kryją się foteliki dla starszych dzieci, ale również są dla noworodków. Najprostszym zestawem, który sprawdzi się w przypadku każdego rodzica, będzie oczywiście komplet zawierający fotelik dla noworodka 0-13kg z bazą isofix. W takim przypadku foteliki Recaro łączą w sobie niezbędne cechy bezpieczeństwa, które pozwalają użytkować je u dzieci już od chwili narodzin. Taki fotelik 2w1 to wygodna opcja dla każdego rodzica i przede wszystkim bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dla dziecka.

W ofercie Recaro znajdziemy również wózki dziecięce, tak spacerowe, wózki 2w1 aż po zestawy 3w1 z fotelikiem, który obejmują zarówno przygotowany przez firmę Recaro głęboko-spacerowy wózek 2w1, jak również kompatybilny fotelik samochodowy dla dziecka. Mowa oczywiście o nosidle odpowiednim dla dzieci od chwili narodzin do ukończenia pierwszego roku życia. W ten sposób zestaw Recaro umożliwia również podróżowanie z nowo narodzonym dzieckiem samochodem praktycznie od samego początku.

Dostępny w ofercie firmy Recaro wózek to ciekawa propozycja dla rodziców, którzy czekają na przyjście na świat swojego dziecka. Jeśli szukasz czegoś od samego początku, czyli od narodzin maluszka, idealnym wyborem będzie model z wymiennymi siedziskami. Zaoszczędzisz wówczas konieczność kupowania dodatkowych wózków po jakimś czasie. Możesz też używać go z siedzeniem spacerowym, jak i w formie gondoli, bo dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wózki Recaro wspierają je na każdym etapie rozwoju.

Jeśli szukasz rozwiązania dla starszego dziecka, pewnie zainteresuje Cię przygotowana przez Recaro spacerówka. Wózek tego rodzaju nadaje się dla dzieci, które samodzielnie siedzą. Dzięki obniżonemu do pozycji leżącej oparciu dziecko może odpoczywać podczas spaceru i na przykład drzemać. Wózki dostępne są też w tzw. opcji light, czyli przystosowanej np. do potrzeb związanych z zabieraniem wózka do samolotu. Stanowią świetną alternatywę dla standardowej spacerówki, jeśli często podróżujesz i zależy Ci na niskiej wadze produktu.

Bez względu na to, czy interesuje Cię wózek głęboki, czy przygotowana przez Recaro spacerówka, możesz liczyć na świetną jakość. Wózki są praktyczne i z dobrym systemem amortyzacji, który zapewnia ochronę przed wstrząsami na nierównej nawierzchni. Możesz bez trudu wybrać mniejszy model Recaro albo zainwestować w wózek wielofunkcyjny. W każdym z tych rozwiązań materiał wykonania jest trwały i ma wszystkie stosowne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Recaro – spacerówka dla wymagającego rodzica

Jeśli cenisz sobie możliwość zrobienia zakupów raz, bez konieczności ponownego szukania idealnego wózka w wersji spacerowej, postaw na model Recaro. Wózek wystarczy Ci na kilka pierwszych lat życia Twojej pociechy. Wymienne siedziska to gwarancja komfortu, a także dostępności dowolnego ustawienia dokładnie w momencie, gdy Twoje dziecko uzna, że chce jeździć na siedząco.

Produkty te wyróżniają się dostępnością w wielu modelach. Wybór wersji wielofunkcyjnej sprawia, że nie musisz za kilka miesięcy szukać kolejnego wózka. Jeśli cenisz sobie proste rozwiązania, które jednocześnie dają wiele możliwości, wózki Recaro to świetny wybór. Wszystkie zarówno wózki jak i foteliki Recaro, oferują dużo udogodnień, dzięki którym spacery i podróże z dziećmi będą o wiele wygodniejsze i bardzo bezpieczne. Prosta estetyka sprawia również, że wszystkie modele wózków i fotelików Recaro prezentują się atrakcyjnie i są praktyczne pod względem wykończenia.

Co ważne, foteliki Recaro zostały przygotowane w taki sposób, aby rodzic mógł indywidualnie dobrać ich ostateczny wygląd do swoich oczekiwań. Dzięki temu każdy fotelik jest idealnie dopasowany do tego, co Ci się podoba. Możesz zdecydować się nie tylko na konkretny kolor tapicerki, ale również wybrać do niej odpowiednią barwę bazy. W większych przedziałach wagowych oferowany jest opcjonalny dobór akcesoriów i dodatków, co pozwala stworzyć kompletny zestaw modularny na każdą okazję.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up