+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Muuvo

Polski kapitał i specjaliści z kraju – to właśnie firma Muuvo. Producent ten dba o to, aby specjaliści regularnie poprawiali jakość oferowanych akcesoriów, co przekłada się na ich doskonałe, atrakcyjne wizualnie projekty połączone z funkcjonalnością. Wózki Muuvo znane są rodzicom w całej Europie jako synonim wygody, nowoczesnego designu i użytecznych rozwiązań. W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego rodzice mogą znaleźć wózki wielofunkcyjne dla dzieci marki Muuvo Quick 3.0. Są wśród nich wózki spacerowe Muuvo, głęboko-spacerowe, bliźniacze, a także modele wózków 3w1, dostępne w zestawie z fotelikiem samochodowym.

...

Poznaj wózki Muuvo z polskim charakterem

Wszystkie oferowane produkty dziecięce Muuvo posiadają lekki stelaż, co przekłada się na ich łatwe i przyjemne prowadzenie, łatwość w przenoszeniu podczas podróży. Lekkość stelaża jest niezastąpiona dla rodziców, którzy mieszkają na wyższych piętrach w blokach bez windy i muszą wnosić wózek po schodach kilka razy dziennie. Każdy etap produkcji jest starannie kontrolowany. Oznacza to, że wózek Muuvo powstaje przede wszystkim z elementów, które przechodzą drobiazgową kontrolę jakości. To przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowania przez dziecko. Atestowane materiały i rozwiązania, które zyskały poparcie niezależnych specjalistów, gwarantują wysoką jakość produktu końcowego.

Wózek Muuvo przygotowany jest przez fachowców, którzy z branżą dziecięcą mają wieloletnie związki. W efekcie przełożyło się to na stworzenie unikalnych projektów, dzięki którym, jako rodzic, możesz cieszyć się komfortem podczas spacerów z dzieckiem. Lekka konstrukcja, funkcjonalne rozwiązania i estetyczny wygląd – te cechy najlepiej charakteryzują wózki Muuvo.

Wózki Muuvo – zgodnie z Twoimi potrzebami

Jednym ze sztandarowych produktów, które jako pierwsze pojawiły się w ofercie tej marki, jest wózek Muuvo Quick 2.0. Model ten, stale ulepszany i udoskonalany pod względem konstrukcji i zastosowanych rozwiązań, dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Znajdziesz go przede wszystkim w zestawie 2w1. W nim zawiera się rama Muuvo Quick z dwoma wersjami do zamiennego montażu: głęboką gondolą oraz spacerówką.

Podobnie jak i inne modele, Muuvo Quick znajdziesz również w zestawie 3w1. To wygodne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na jednokrotnym zakupie wszystkich akcesoriów do podróżowania na pierwszy rok życia Twojego dziecka. Zestaw zawiera wspomniany wyżej wózek Muuvo lub produkt z innej serii, a także praktyczny fotelik samochodowy w formie nosidełka. Nadaje się on do przewożenia dzieci do maksymalnej wagi ok. 13 kg, a w praktyce – do ukończenia mniej więcej pierwszego roku życia.

Zobacz również: wózki Bebetto, Britax Dualfix M i-Size, Stokke Tripp Trapp, wózki Venicci, BeSafe iZi Turn i-Size

Masz już głęboką gondolę, a Twoje dziecko potrzebuje wózka spacerowego? Spacerówka Muuvo Quick jest dostępna również jako pojedynczy produkt poza zestawami. Dostępność kilku różnych modeli sprawia, że możesz samodzielnie zdecydować, jakie oferowane przez firmę Muuvo wózki najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Będą się one różnić między sobą na przykład wagą, ale również sposobem amortyzacji, rodzajem kół czy wyglądem.

W ofercie tej firmy znajdują się wózki Muuvo, które zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach osób oczekujących jeszcze ciekawszej estetyki. Mowa oczywiście o serii Trendy Edition, która przeniosła przygotowane przez firmę Muuvo wózki na zupełnie inny poziom wizualny. Ciekawe wzornictwo, zróżnicowane, jeszcze lepsze jakościowo materiały pojawiły się w towarzystwie sprawdzonych rozwiązań technologicznych.

Do produkcji wózków wykorzystane zostały materiały, które gwarantują nie tylko wysoką jakość użytkowania, ale również komfort dziecka. Specjalne siatki wentylacyjne dostarczają powietrza w upalne dni i zapewniają jego cyrkulację, aby dziecku było wygodnie. Tkanina obiciowa jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, dlatego przez długi czas pozostaje atrakcyjna wizualnie. Wszystkie wykorzystane w procesie produkcji materiały są atestowane w trosce o bezpieczeństwo wrażliwej skóry dziecka.

Udogodnienia – sprawdź, co daje Ci wózek Muuvo

Każdy wózek Muuvo jest przede wszystkim bardzo lekki, co sprawia, że możesz łatwo nim manewrować. Optymalny system składania sprawia, że oferowane przez firmę Muuvo wózki są praktyczne, a przy okazji dobrze mieszczą się na przykład do bagażnika auta. To świetny wybór dla Ciebie, jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią do przechowywania akcesoriów w czasie, gdy wszyscy jesteście w domu.

Dzięki specjalnej konstrukcji bazy, wózek Muuvo to przede wszystkim produkt wielozadaniowy. Jeśli siedzisko wypina się z ramy, możesz ustawić je w dowolną stronę do kierunku jazdy. Dodatkowo masz możliwość zamontowania również innych rodzajów siedzisk, jak spacerówka Muuvo po gondoli. Zazwyczaj rama tego rodzaju jest również kompatybilna z fotelikami w formie nosideł. Czasem ich wpięcie wymaga dodatkowego adaptera.

Zarówno wózek spacerowy Muuvo, jak i model głęboki, wyposażony jest w szereg przydatnych akcesoriów. Okrycie do obu rodzajów siedzisk pozwala zachować dziecku komfort termicznych przy niskich temperaturach. Wózek Muuvo wyposażony jest również zawsze w przestronny kosz na zakupy. Dzięki niemu kupisz wszystko, co niezbędne do domu, jednocześnie nie obciążając dodatkowo rąk. Praktyczny dodatek stanowi również torba na akcesoria.

Jedną z zalet, które wyróżniają się oferowane przez firmę Muuvo wózki, jest oczywiście możliwość regulowania wielu elementów. W siedzisku spacerowym możesz ustawić oparcie tak, aby dziecko podziwiało otaczający je świat, albo mogło wygodnie się położyć. Wózek Muuvo jest również dostosowany do wzrostu dziecka – możesz ustawić podnóżek na odpowiedniej wysokości.

Wózek Muuvo Quick 2.0

Możliwość składania wózków Muuvo jest ogromnym ułatwieniem dla rodziców, którzy cenią sobie przestrzeń lub mają niewiele miejsca do przechowywania wózka. Niewątpliwie przełoży się to także bardzo pozytywnie na jakość transportu - złożony wózek zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu do bagażnika samochodowego można zmieścić więcej niezbędnych w podróży rzeczy. Wózki marki Muuvo doceni każdy, kto chce zapewnić swoim dzieciom dobry start w dorosłe życie. Dla rodziców najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo dziecka, które stoi na pierwszym miejscu. Tuż za bezpieczeństwem najważniejszy jest komfort. Producent Muuvo doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też w swoich wózkach zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i możliwie największą wygodę dzięki najlepszym rozwiązaniom i jakości materiałów użytych w procesie produkcji.

Wózki dla dzieci Muuvo zawarte w naszej bogatej ofercie posiadają też 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym rodzice mają pewność, że ich pociecha nie wypadnie z wózka. Oferujemy profesjonalne doradztwo, a także atrakcyjne ceny. Zachęcamy także do zapoznania się z podobnymi wózkami dziecięcymi innych marek, takich jak Cybex, Insevio czy Maxi Cosi.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up