+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Silver Cross

Wielofunkcyjny wózek Silver Cross, który można znaleźć w naszym sklepie internetowym to doskonały wybór na krótkie i długie spacery z dzieckiem. Silver Cross spacerówka i wózek głęboki to produkty innowacyjne, proste w obsłudze, a przy tym bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz fachowe doradztwo. Wypróbuj wózek dziecięcy Silver Cross osobiście i przekonaj się o tym jak dobrze połączono nowoczesny design z funkcjonalnością. Unikatowa kolekcja spowoduje, że poczujecie się z tymi wózkami jak prawdziwe gwiazdy. Zarówno wózek z gondolą jak i wózek spacerowy Silver Cross to doskonały wybór, zwiedzanie świata będzie stylowe i przyjemne.

...

Wózki Silver Cross – brytyjski szyk

Rzadko kiedy spotyka się markę wózków z taką historią jak ta. Pierwszy wózek dziecięcy Silver Cross powstał jeszcze w XIX wieku – był to jeden z niewielu prototypów, które przetrwały do dziś. Od tamtej pory firma stale się rozwija, dostosowując rozwiązania do współczesnych czasów. Oferuje zarówno wózki Silver Cross w stylu klasycznym, nawiązujące do dawnych standardów, jak i te zupełnie nowoczesne. Dzięki temu jej oferta skierowana jest do rodziców o różnych gustach.

Z uwagi na swoją niezwykłą historię wózki Silver Cross stały się elementem często widzianym na królewskim dworze. Pochodzą z Wielkiej Brytanii, dlatego wybór produktu od lokalnego wytwórcy, inżyniera i wynalazcy, Williama Wilsona, był naturalny. Nazwa marki pochodzi od ulicy, przy której mieścił się pierwszy zakład tego producenta. Z czasem coraz więcej osób było zainteresowanych kolejnymi modelami, a wózki Silver Cross zagościły na ulicach Anglii, a potem również innych państw.

Z uwagi na fakt, że wózek Silver Cross był jednym z pierwszych stworzonych na świecie, nie dziwi fakt, że w 1960 roku firma wysunęła się na prowadzenie, jeśli chodzi o wytwarzanie tego typu produktów. Z czasem z usług firmy zaczęła korzystać rodzina królewska, co trwa do dziś. Coraz to nowsze modele tradycyjnych, niezwykle eleganckich wózków goszczą na królewskim dworze, towarzysząc kolejnym dzieciom.

Wózek Silver Cross to synonim luksusu, ale również funkcjonalności. Współczesne modele wykorzystują trwałe materiały, a przy tym wyjątkowe tkaniny. Dzięki temu firma oferuje coraz atrakcyjniejsze wózki zarówno rodzicom, którzy cenią sobie nowoczesny styl, jak i tym zakochanym w klasyce. Każdy model jest stale ulepszany aż do momentu, gdy osiągnie doskonałość, czyli zapewni komfort i bezpieczeństwo dziecku, a także funkcjonalność i wygodę użytkowania rodzicom.

Poznaj wózki Silver Cross

Jednym z flagowych produktów jest oczywiście wózek dziecięcy Silver Cross w wersji eleganckiej i klasycznej. Jest to wózek dziecięcy na dużych kołach ze szprychami, wyposażony w szeroką, zaokrągloną gondolę oraz z dachem obitym skórą. Pod siedziskiem znajduje się metalowy, druciany koszyk. Wózki Silver Cross z tej linii mają tradycyjne amortyzatory, które umożliwiają większe bujanie gondolą. Występują wyłącznie w wersji głębokiej.

Propozycję dla osób, które cenią sobie bardziej nowoczesny styl, stanowi wózek Cross Silver w wersji 2w1. Nie odbiega on wyglądem od najnowszych modeli producentów, którzy swoją działalność zaczęli w końcówce XX wieku czy już w XXI wieku. Wózki Silver Cross w tej wersji zawierają ramę wózka z zatrzaskami, w których możesz zamontować albo głęboką gondolę, albo siedzisko spacerowe. Taki wózek spacerowy Silver Cross będzie służył dziecku przez kilka lat, zależnie od wybranego modelu.

Rozszerzone wózki Silver Cross dostępne są w wersji 3w1. Taka opcja zawiera wszystkie elementy opisane wyżej, ale dodatek w niej stanowi fotelik samochodowy dla najmłodszych. Ma on formę nosidła, które w razie potrzeby może być również wpinane w ramę. Czasami dodatkowo potrzebne Ci będą adaptery. Wózek Cross Silver w tej wersji sprawia, że nie musisz martwić się kupowaniem sprzętu przez przynajmniej pierwszy rok życia dziecka.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Stokke, wózki Phil&Teds, wózki Cybex Priam, wózki Maclaren

Osobną kategorię stanowią wózki Silver Cross dla dzieci samodzielnie siedzących. Przygotowana przez firmę Silver Cross spacerówka, w zależności od modelu, może różnić się na przykład dopuszczalnym obciążeniem siedziska. Oznacza to, że możesz dokupić dziecku wózek, który jest nie tylko lekki i składa się do niewielkich rozmiarów, ale i posłuży mu nawet do czwartego czy piątego roku życia.

Bez względu na to, czy interesuje Cię przygotowana przez firmę Silver Cross spacerówka, czy raczej wózek głęboki, możesz liczyć się z wysokiej jakości wykończeniem. Firma dba o to, aby każdy wózek dla dziecka był elegancki i precyzyjnie wykonany. Wózki klasyczne są w całości przygotowywane ręcznie. Zarówno wózek wielofunkcyjny, jak i spacerówka Silver Cross zostały przygotowane z użyciem certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Sprawdź, czy wózek Silver Cross jest dobrym wyborem dla Ciebie

Jeśli cenisz sobie tradycyjną, klasyczną elegancję, wózek Silver Cross głęboki będzie w Twoim przypadku doskonałym wyborem. Dziecko poczuje się w nim jak członek rodziny królewskiej, bo model ten inspirowany jest wózkami pojawiającymi się na brytyjskim dworze. To świetny wybór zwłaszcza w przypadku niemowlęcia. Weź jednak pod uwagę, że model ten nie składa się, dlatego potrzebujesz przestrzeni do jego przechowywania.

Wózek Silver Cross 3 w 1 to świetny wybór, jeśli cenisz sobie przygotowanie od A do Z do pierwszych lat życia dziecka. W zestawie znajdziesz gondolę i nosidło do użytkowania od pierwszych chwil po narodzinach malucha. Z czasem przekształcisz wózek w wersję spacerową. Taki nowoczesny, składany model ze zdejmowanym siedziskiem pozwoli Ci przez jakiś czas nie martwić o dokupowanie sprzętu.

Dla starszych dzieci, które nie chcą jednak długo chodzić o własnych siłach, dobrym wyborem będzie spacerówka Silver Cross. Model zaopatrzony wyłącznie w siedzisko spacerowe jest o wiele lżejszy, dlatego to świetne rozwiązanie dla dużego dziecka. Do wyboru jest spacerówka Silver Cross z opcją składania do dowolnych rozmiarów − zarówno mniejsza, jak i nieco większa, ale z dodatkowymi amortyzatorami czy szerszym siedziskiem.

Te wózki dziecięce charakteryzuje lekkość konstrukcji oraz łatwość przemieszczania. Dzielą się one na modele kilku serii: Surf, Wave 3, Wayfarer, Pioneer, Balmoral. Są wśród nich również modele limitowane jak Expedition, Timeless, Aston Martin czy też Henley. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz nie tylko wózki, ale również foteliki dla dzieci.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up