+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce składane

Charakterystyczne dla tego typu wózków jest to, że większość wózków spacerowych składanych w tzw. książkę wyróżnia się bardzo szerokim siedziskiem. Są to wózki spacerowe, które szybko się składają do niewielkich rozmiarów - na płasko - często odbywa się to przy użyciu tylko jednej ręki, dzięki najnowszym, zwykle opatentowanym systemom składania. Wózki te dzięki swoim walorom wymiarowym również są bardzo poręczne do przenoszenia bądź też przewożenia.

...
Zakres cenowy
399zł
9499zł

Kiedy jest dobry moment na zmianę wózka?

Wózki spacerowe składane w książkę są naturalnie kolejnym etapem po wersji z gondolą, czyli kategoria wózków dla starszych, stabilnie siedzących dzieci. Wózki te po złożeniu zajmują naturalnie o wiele mniej miejsca niż te z gondolą, jednak ich przewaga to przede wszystkim większa wygoda użytkowania oraz komfort przestrzeni dla dziecka.

Wózek spacerowy książka

Zobacz również: lekkie parasolki, wózki do biegania, wózek do samolotu, foteliki RWF - tyłem, foteliki 15-36kg

Jeden wózek nieskończone możliwości

Kidy na świecie pojawia się dziecko, wszystko potrafi się diametralnie zmienić. Po doświadczeniach z wózkiem wielofunkyjnym przychodzi czas by rozważyć przesiadkę na lżejszą i bardziej kompaktową wersję wózka.

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.