+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Lesznie

BoboWózki Poznań

BoboWózki - Leszno

ul. Chocimska 12,
64-100 Leszno

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 661 452 050

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Leszno

Jeśli mieszkasz w Lesznie lub okolicach i szukasz sklepu z najwyższej jakości wózkami dziecięcymi i fotelikami samochodowymi, to zapraszamy do Leszna. Tutejszy salon BoboWózki to gwarancja profesjonalnej obsługi i dostępności najwyższej jakości wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. W naszej ofercie rodzice znajdą wózki wielofunkcyjne, spacerowe i bliźniacze oraz foteliki samochodowe dopasowane dla każdej grupy wiekowej i wagowej. Rodzice znajdą u nas wózki dziecięce marek polskich i zagranicznych, takich jak Avionaut, Muuvo, Cybex, Maxi Cosi, Joolz, czy Britax. BoboWózki w Lesznie to salon, który każdego dnia jest gotowy na nowe zadania i wyzwania, z jakimi przychodzą do nas nasi klienci.

Profesjonalnie na każdym etapie działania

Rodziców, którzy szukają odpowiedzi na wiele pytań związanych z wyborem odpowiedniego modelu wózka i fotelika samochodowego, zapraszamy do naszego salonu w Lesznie. Nasi wysoce wykwalifikowani eksperci udzielą wszelkich porad, by rozwiać wątpliwości rodziców i pomóc im znaleźć najlepszy produkt, który będzie spełniał ich oczekiwania i mieścił się w możliwościach finansowych. Możliwość porównania wybranych modeli czy sprawdzenia ich funkcjonalności, to niewątpliwe zalety przed dokonaniem zakupu w salonie BoboWózki w Lesznie.

Warunki zwrotu zakupów

Zastanawiasz się, czy wózek który wybraliście spełni Wasze oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online możesz zmienić zdanie aż przez 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu. Przy okazji zachęcamy osoby z okolic Leszna do odwiedzenia naszego salonu BoboWózki z wózkami dziecięcymi i fotelikami samochodowymi, aby zobaczyć inne modele, które po obejrzeniu mogą okazać się trafniejszym wyborem.

BoboRezerwacja: na czym to polega?

Dla rodziców, którzy chcieliby mieć gwarancję, że wymarzony wózek czy fotelik samochodowy, będzie dla nich dostępny, specjalnie w salonie BoboWózki w Lesznie uruchomiliśmy BoboRezerwacje. Dzięki temu nasi klienci mogą zarezerwować wózek dziecięcy czy fotelik dla dziecka i kupić go w momencie dla nich dogodnym. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie, w szczególności dla osób, które są zwolennikami komfortu i wygody.

Pomoc przy montażu fotelika

Profesjonalna załoga salonu BoboWózki w Lesznie pomoże najpierw dobrać fotelik samochodowy do posiadanego przez rodziców modelu, by ten dodatkowo spełniał ich potrzeby i oczekiwania. Następnie nasi eksperci zamontują fotelik w samochodzie, by rodzice mieli pewność najwyższego bezpieczeństwa dla swojego dziecka. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Lesznie, aby dokonać właściwego wyboru oraz zapewnić dziecku oraz sobie komfort podróżowania samochodem - prawidłowo dopasowany fotelik samochodowy, to kluczowa kwestia.

wózki dziecięce Leszno foteliki samochodowe Leszno BoboWózki Leszno

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Leszno

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up