+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Szczecinie

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Szczecin

BoboWózki - Szczecin Prawobrzeże

ul. Struga 15,
70-777 Szczecin
(przy cent. handlowym i dużym parkingu)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 9:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 501 530 451

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Szczecin

Wszystkich rodziców ze Szczecina i okolic zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy wózki dziecięce i foteliki samochodowe (również w technologii RWF) wysokiej jakości. Od 2004 roku dbamy o jakość naszego asortymentu – w naszym sklepie internetowym znajdują się towary wykonane z najwyższej jakości materiałów, które przeszły niezbędne atesty bezpieczeństwa. Kupisz je również w salonie BoboWózki Szczecin. Gwarantujemy, że nasze produkty są nie tylko komfortowe, ale także w 100% bezpieczne. W ofercie naszego sklepu BoboWózki Szczecin znajdują się: wózki wielofunkcyjne 3w1, wózki spacerowe, głęboko spacerowe, bliźniacze, wózki z fotelikiem, a także foteliki w przedziałach: foteliki 0-13 kg, foteliki 9-50 kg, foteliki 15-36 kg, montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy (foteliki RWF oraz foteliki obrotowe). Nasze foteliki dziecięce są w 100% bezpieczne. Sprzedajemy produkty różnych marek, w tym Cybex, Anex, Roan czy Britax. Wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep dla dzieci. Szczecin to miasto, w którym możesz zrobić to osobiście i samodzielnie zdecydować, który ze sprzętów dla dzieci będzie najlepszy w Twoim przypadku!

Profesjonalne doradztwo

W ofercie naszego sklepu BoboWózki Szczecin znajdują się komfortowe, bezpieczne wózki dziecięce i foteliki samochodowe (również te montowane tyłem, w technologii RWF). Doskonale wiemy, że wybór tego typu produktów może być przytłaczający, dlatego nasz sklep internetowy zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie. Oferujemy pomoc na każdym etapie zakupów. Dzięki temu wystarczy tylko, że odwiedzisz nasz sklep dla dzieci. Szczecin to miasto, w którym go znajdziesz, wraz z bogatym asortymentem. Nasi eksperci chętnie doradzą Ci podczas zakupów.

Aż tyle dni na zwrot wózka

MMamy dobrą wiadomość dla rodziców, którzy obawiają się, że po zakupie zmienią zdanie lub boją się, że wybrany towar jednak nie spełni ich oczekiwań. Możesz zwrócić w ciągu 100 dni wszystkie produkty kupione w naszym sklepie internetowym, czy to foteliki, czy wózki dziecięce. Szczecin to miasto, w którym zwrotu dokonasz osobiście! Zwracany do sklepu towar nie może być używany i nie może być uszkodzony! Przy okazji dokonywania takiego zwrotu możesz odwiedzić osobiście nasz salon wózków dziecięcych. Szczecin z punktem stacjonarnym może się więc okazać miastem, w którym dokonasz ponownych zakupów. Tym razem całkowicie zgodnych z Twoimi potrzebami oraz komfortem i bezpieczeństwem Twojego dziecka.

Serwis Door-To-Door

Sytuacje w życiu są różne: remonty, przeprowadzki… Przed narodzinami dziecka trzeba przeorganizować mieszkanie, przez co robi się w nim niemały bałagan. Nic więc dziwnego, że czasem w domu nie mieszczą się sprzęty dla dzieci, np. wózki dziecięce. Szczecin to miasto, w którym możesz skorzystać z opcji BoboRezerwacji. Ta opcja sprawia, że wszystkie towary z naszego sklepu możesz zarezerwować (zarówno w salonie w Szczecinie, jak i online), a my będziemy je dla Ciebie trzymać aż do 9 miesięcy. Jedynym warunkiem jest wpłacanie zadatku w wysokości. Dzięki temu odbierzesz sprzęty na przykład po narodzinach dziecka, czyli dokładnie w chwili, kiedy Tobie będzie to odpowiadało.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Oferujemy dostarczenie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych pod wskazany adres. Nie wiesz, jak się montuje foteliki samochodowe? Szczecin ma w swoim salonie profesjonalistów, którzy oferują pomoc przy montażu wszystkich fotelików z naszej oferty. Wiemy, że odpowiedni montaż to gwarancja bezpieczeństwa dziecka, dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom. Właśnie dlatego, jeśli postawisz na nasze foteliki samochodowe, Szczecin z punktem stacjonarnym zajmie się ich prawidłowym montażem. Dzięki temu od razu po wyjeździe z salonu możesz pojechać zarówno na przejażdżkę po mieście, jak i w dalszą podróż. Będziesz mieć gwarancję tego, że Twoje dziecko jest bezpieczne i czuje się komfortowo.

wózki dziecięce Szczecin sklep z wózkami w Szczecinie foteliki samochodowe Szczecin

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Szczecin

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up