+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Zestawy 3w1
Kategorie

Wózki dziecięce 3w1

Wózki dziecięce 3w1 to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto w niedługim czasie powita na świecie swoje nowo narodzone maleństwo. Z funkcjonalnym zestawem wózka 3w1 nie musisz martwić się o przemieszczanie z noworodkiem, ani też w późniejszym czasie ze starszym dzieckiem. Teraz możesz skupić się tylko na tym, co naprawdę ważne – budowaniu więzi, bliskości i odczuwaniu szczęścia swoje rodziny. Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 pozwalają na bezpieczne i wygodne transportowanie maluszka, już od jego pierwszej podróży – ze szpitala do domu, aż po kolejne spacery ze starszym dzieckiem.

Do wyboru z fotelikiem producenta lub poniższych marek:

Wózki z fotelikami Cybex 3w1 Wózki z fotelikam Avionaut 3w1 Wózki z fotelikami Maxi Cosi 3w1
3w1 z Cybex 3w1 z Avionaut 3w1 z Maxi Cosi
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala
...

Wózki 3w1 - wygodne rozwiązanie w zestawie z fotelikiem samochodowym

Wózki dla dzieci 3w1 składają się z gondoli, siedziska spacerowego oraz fotelika samochodowego, przeznaczonego dla niemowląt w przedziale wagowym od 0 do 13 kg. Dzięki temu, że każdą oddzielną część można w łatwy i prosty sposób zamontować na stelażu wózka 3w1, przemieszczanie się z dzieckiem, zarówno podczas spaceru, jak i jazdy samochodem, jest niezwykle komfortowe. Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1, dostępne w komplecie z fotelikiem, pozwalają także na szybkie zamontowanie go na stelażu za pomocą adapterów. Kupując wózek z fotelikiem zapewniasz sobie wygodę i spokój o bezpieczeństwo maluszka.

Dodatkowo wózki dla dzieci 3w1 wyposażone są w dolnej części w pojemny kosz, do którego można włożyć niezbędne akcesoria dla maleństwa, takie jak ubranko na zmianę, kocyk, pieluchy lub po prostu zapakować tam niewielkie zakupy, które zrobisz, wracając ze spaceru. Poznaj system wózki 3w1 – wózki dziecięce o najwyższym stopniu funkcjonalności. To świetny wybór dla wszystkich świeżo upieczonych rodziców i ich pociech. Wózek z fotelikiem samochodowym z pewnością pozwoli rodzicom na spokojniejsze spacery i życie codzienne z maluszkiem.

Sprawdź zestawy z fotelikami poniższych marek:

Wózki z fotelikami Cybex 3w1 Wózki z fotelikam Avionaut 3w1 Wózki z fotelikami Maxi Cosi 3w1
3w1 z Cybex 3w1 z Avionaut 3w1 z Maxi Cosi
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala

Wózki dziecięce 3w1 – poznaj zalety nowoczesnych zestawów 3w1!

Wózek wielofunkcyjny 3 w 1 to jedna konstrukcja, łącząca w sobie aż trzy zastosowania. Jej rdzeniem jest oczywiście lekki stelaż z zamontowanymi kołami, do którego możesz wpiąć zarówno gondolę, jak i siedzisko spacerowe. Z pomocą specjalnych adapterów, zamontujesz na ramie wózka 3 w 1 również fotelik samochodowy, dołączony do zestawu. Tak szerokie możliwości pozwalają na łatwe i komfortowe przemieszczanie się z maluchem, zwłaszcza wtedy, gdy łączysz przejazd samochodem ze spacerem na świeżym powietrzu.

Warto wiedzieć, że choć wygoda poruszania się z dzieckiem po mieście jest najważniejsza, to wózki 3w1 mają o wiele więcej zalet. Praktyczny trzyczęściowy tzw. zestaw 3 w 1 posłuży Ci przez pierwsze 3 lata życia Twojego maleństwa. Początkowe miesiące to spacery z gondolą, w której niemowlę może bezpiecznie spać, osłonięte od zimowych chłodów i letniego słońca. Wózek gondola z fotelikiem sprawdzi się doskonale na czas, kiedy dziecko dużo śpi. Gdy dziecko nauczy się samo stabilnie siedzieć, możesz wpiąć do stelaża wózka 3w1 siedzisko spacerowe, by ułatwić maluchowi poznawanie świata.

Nowoczesne wózki 3w1 pozwalają zwykle na zamontowanie siedziska zarówno przodem, jak i tyłem do rodzica. To odpowiedź na potrzeby rozwijającego się dziecka, które dość szybko się zmieniają – na początku maluchy podczas spacerów, zwykle chcą widzieć mamę lub tatę, a po pewnym czasie, nabierają ochoty na obserwowanie otoczenia.

Decydując się na wózek dziecięcy wielofunkcyjny 3w1 masz pewność, że Twoje dziecko będzie zawsze bezpiecznie przewożone – zarówno w gondoli, spacerówce, jak i w atestowanym foteliku samochodowym. Zestaw, który zawiera wszystkie, niezbędne elementy to oszczędność pieniędzy oraz miejsca – jeden stelaż z wymiennymi częściami zajmuje o wiele mniej powierzchni, niż oddzielne dwa wózki dla dzieci – głęboki i spacerowy.

Kupując wszystko w komplecie, masz gwarancję, że poszczególne elementy będą do siebie pasowały, a ich zmienianie będzie łatwe i nie zajmie wiele czasu.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 – wygodne rozwiązanie dla rodziców oczekujących dziecka.

Z pewnością nie możesz się doczekać pierwszego spaceru ze swoim dzieckiem. Niezależnie od tego, czy powitasz je na świecie zimą, czy latem, będziesz potrzebować zarówno gondoli, jak i fotelika samochodowego. Zamiast szukać każdego z tych elementów oddzielnie, postaw na wózek wielofunkcyjny 3w1. Przyda się on zwłaszcza rodzicom, którzy mieszkają w mieście i żeby cieszyć się spacerem na łonie natury, muszą przemieszczać się autem. Nowoczesne rozwiązanie umożliwia bezproblemowe zamontowanie fotelika samochodowego na ramie wózka 3w1. Dzięki temu, nawet jeśli Twój maluszek zaśnie podczas jazdy, nie musisz go wybudzać i przekładać z fotelika do wózka, wystarczy użyć dodatkowych adapterów, by wpiąć tzw. łupinę do stelaża wózka 3 w 1.

Nie myśl o tym, co będzie, kiedy Twój maluszek wyrośnie z gondoli, ciesz się tym, co najważniejsze – pięknymi, wspólnymi chwilami! Gdy przyjdzie czas, na pewno od razu to zauważysz i szybko zareagujesz – zmieniając wózek głęboki w funkcjonalną spacerówkę. W niej także dziecko może wygodnie spać. Nowoczesne siedziska mają regulację oparcia do pozycji leżącej, co pozwala na błyskawiczne przygotowanie wózka dziecięcego do smacznej drzemki malucha.

Można powiedzieć, że wózki dziecięce 3w1 rosną razem ze swoimi pasażerami. Szeroki wachlarz możliwości – gondola, fotelik samochodowy, dwie pozycje siedziska spacerowego – pozwala w pełni podążać za potrzebami malucha i szybko na nie odpowiadać. Kupując jeden zestaw wózek 3w1, zapewniasz sobie spokój na długi czas – masz wszystko, co niezbędne do komfortowych i bezpiecznych spacerów z dzieckiem. Poznaj ofertę naszego sklepu i sprawdź wózki dla dzieci 3w1, które oferujemy. Gwarantujemy, że znajdziesz idealny model dla Ciebie i Twojego maluszka! W tym bezpieczny fotelik samochodowy najbardziej uznanych marek jak BeSafe, Cybex, Avionaut, Maxi Cosi, Britax

Dlaczego warto wybrać wózek dziecięcy 3w1 i jakie są jego główne zalety?

Wózek dziecięcy 3w1 to doskonały wybór dla rodziców, którym zależy na tym, aby za jednym razem skompletować całą wyprawkę dla dziecka. Główną zaletą tego modeli jest wszechstronność i funkcjonalność. Wózek dziecięcy 3w1 posłuży maluchowi od pierwszych dni po narodzeniu, do ukończenia przez niego trzeciego roku życia.

Co oznacza koncepcja „3w1” w kontekście wózków dziecięcych i jakie tryby użytkowania są dostępne?

Koncepcja „3w1” w kontekście wózków dziecięcych oznacza, że otrzymujemy w zestawie gondolę, spacerówkę oraz fotelik samochodowy. Są to niezbędne elementy wyprawki każdego noworodka. W efekcie już od pierwszych dni życia malucha można zabierać go na spacery i w bezpieczny sposób przewozić samochodem. Gdy malec samodzielnie siedzi, wózek 3w1 zamienia się w pełnoprawną spacerówkę, z której dziecko może korzystać aż do ukończenia trzeciego roku życia.

Jakie są korzyści płynące z posiadania wózka dziecięcego 3w1, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem?

Główną korzyścią z posiadania wózka dziecięcego 3w1 jest to, że nie musimy dokupować żadnych dodatkowych akcesoriów do przewożenia dziecka w samochodzie i zabierania go na spacery. W zestawie otrzymujemy bowiem gondolę, spacerówkę oraz fotelik samochodowy. Mamy pewność, że wszystkie elementy pasują do siebie pod względem technicznym i kolorystycznym.

Czy wózek dziecięcy 3w1 jest odpowiedni zarówno dla noworodków, jak i dla starszych dzieci?

Tak. Wózek dziecięcy 3w1 jest odpowiedni zarówno dla noworodków, jak i dla starszych dzieci. Mogą korzystać z niego niemowlaki oraz maluchy do ukończenia trzeciego roku życia. Obszerna gondola to idealny wybór dla najmłodszych, z kolei spacerówka będzie niezastąpiona gdy malec zacznie samodzielnie siedzieć.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up