+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Misja firmy

Doskonalimy nasze kompetencje i tworzymy profesjonalne zespoły specjalistów tak,
by codziennie jak najtrafniej pomagać Wam rodzicom w doborze właściwego wózka bądź fotelika dla Waszej rodziny.
Mamy świadomość, że profesjonalizm każdego z nas jako doradców składa się na sukces marki BoboWózki.
BoboWózki to stworzona w 2004 r. marka salonów z komfortowymi wózkami dziecięcymi oraz bezpiecznymi fotelikami samochodowymi. Wyróżnia nas to, że specjalizujemy się wyłącznie w sprzedaży wózków dziecięcych i fotelików dla dzieci do aut, a to pomaga nam być w tym niemal doskonałym. Po wielu latach doświadczeń o wózkach dziecięcych, fotelikach samochodowych, zmieniających się trendach oraz o coraz bardziej innowacyjnych rozwiązaniach w tym sprzęcie nieco już wiemy. Dlatego poprzez kontakt z naszymi doradcami warto przekonać się, że jakość udzielanych porad jest u nas na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Głównym wyznacznikiem naszej pracy jest to, by każdy bez wyjątku kto zostaje naszym Klientem był w 100%-ach przekonany że dokonał najlepszego wyboru. Dbamy o to, by wózki wybierane w naszych sklepach były w pełni dopasowane do wymagań i stylu życia rodziców oraz zapewniały najwyższy komfort pociechom. W ofercie posiadamy specjalnie wyselekcjonowane z dostępnych na rynku wózki dla dzieci i bezpieczne foteliki samochodowe, a ich wybór uzależniamy przede wszystkim od tego by mogły niezawodnie i bezpiecznie służyć przez wiele lat. Nasi dostawcy są już od wielu lat sprawdzonymi, a co istotne bardzo profesjonalnie działającymi partnerami handlowymi.

Nasi dostawcy aktywnie wspierają nas w zapewnieniu uzyskania szybkiej i skutecznej pomocy technicznej poprzez autoryzowane serwisy w systemie "Door to Door". Oznacza to, że w razie usterki jest możliwość uzyskania pomocy nawet bez wychodzenia z domu. Wieloletnie doświadczenia pokazały, że najszybszy i najbardziej skuteczny serwis zapewniają marki: Bebetto, Cybex, Britax, Anex, Espiro, Mima, Joolz, Insevio, Peg Perego, Muuvo, Stokke, Maclaren, Silver Cross, Baby Jogger, BeSafe, Quinny, Inglesina, Avionaut, a także Maxi Cosi. A z tymi dostawcami, którzy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nie potrafili sprostać profesjonalnej obsłudze posprzedażowej - po prostu przestaliśmy już współpracować.

Współpracując bezpośrednio z producentami oraz dystrybutorami sprawnie i w możliwie krótkim czasie poprzez firmę kurierską DPD dostarczamy markowe wózki, foteliki wprost do domu. Jesteśmy przekonani, że nasza praca pozwoliła zaoszczędzić wielu rodzicom zarówno cenny czas jak i wysiłek które musieliby poświęcić na poszukiwanie odpowiedniego wózka, a wcześniej dobrego sklepu. Serdecznie więc zapraszamy do skorzystania z naszego doradztwa oraz proponowanej oferty wózków i fotelików dla dzieci.

Pierwsze 2 miasta od których w 2004r. rozpoczęła się historia marki


Wózki dziecięce sklep Zamość

BoboWózki - ZAMOŚĆ Aleje 1 Maja 3Wózki dziecięce sklep Gdynia

BoboWózki - GDYNIA Nowodworcowa 22

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki