+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Joolz

Znana marka Joolz wspiera na całym świecie rodziców w wyjątkowy sposób. W jaki? Poprzez wyjątkową ergonomiczność użytkowania wózków oraz ich subtelnie efektowny wygląd. Wózki dziecięce Joolz zaprojektowane są w taki sposób, aby spełnić wszelkich potrzeby, zarówno dzieci, jak i rodziców. Dziecko ma zapewnioną pełną wygodę, a rodzic zyskuje możliwość łatwej i przyjemnej obsługi wózka wykonanego w nowoczesnym stylu. Marka Joolz jest własnością holenderskiej firmy która produkuje wózki dla dzieci oraz funkcjonalne dodatki, takie jak fotelik samochodowy by BeSafe, Maxi Cosi, ocieplany śpiworek, miły kocyk, uchwyt na kubek czy też niezastąpiona parasolka estetycznie i skutecznie chroniąca nasze dziecko przed nadmiernymi promieniami słonecznymi, a także lekkim deszczem.

...

Flagowym modelem wśród wózków Joolz jest Day+

Wózek Day+ posiada mocną i stabilną konstrukcję z kunsztownym systemem składania, która zapewnia bezpieczeństwo dla dziecka i komfort użytkowania dla rodziców. Joolz Day+ to wózek jakich mało, wyróżnia się wyjątkowo wyrafinowanym i efektownym stylem. Wózki dziecięce Joolz z naszej oferty to atrakcyjne połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny wśród wózków klasy premium.

Nowe kolory JOOLZ DAY+ to 3 wydania - Premium Pink, Timeless Taupe i Modern Blue

Każda z tych propozycji wózka Day + to gustowne połączenia kolorystyczne - znajdziesz wózek dla dziewczynki oraz wózek dla chłopca. . Wyjątkowo efektowne wzornictwo w połączeniu z wykorzystaniem pionierskich materiałów oraz wieloma jedynymi w swoim rodzaju udogodnieniami technicznymi sprawia, że nikt nie będzie w stanie przejść obok wózka Joolz Day Plus obojętnie, a zachwyci się nim i z zainteresowaniem będzie go podziwiał.

Zobacz również: wózki Oyster, wózki Mountain Buggy, wózki TFK, wózki Adamex

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up