+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Roan

W naszym luksusowym asortymencie klienci znajdą wysokiej jakości wózki dziecięce Roan. Dominują wśród nich klasyczne wózki wielofunkcyjne, które można kupić osobno lub w zestawie z praktycznymi dodatkami, takimi jak bezpieczny fotelik samochodowy czy pojemna torba pielęgnacyjna. Roan to polski producent wózków dziecięcych, który zasłynął przed wieloma laty klasycznym modelem wózka Roan Martia, a w kolejnym etapie na dobre do oferty wszedł Roan Bass. Wózki Roan dostępne są w różnorodnych kolorach, zgodnych z najnowszymi trendami, które zagościły obecnie w branży wózków dla dzieci.

Zakres cenowy
1295zł
3648zł

Klasyka stylu w wykonaniu wózków Roan

Prezentowane produkty sprawdzą się podczas spaceru w parku, ale też w trakcie dłuższej podróży samochodem. Zakup wózków i akcesoriów Roan to dla rodziców także okazja do skorzystania z szybkiego i solidnego serwisu. Jest to istotna korzyść, dzięki której mogą oni czuć się pewnie w każdej sytuacji. Zapraszamy wszystkich rodziców, którym zależy na komforcie, spokoju i bezpieczeństwie, zarówno dziecka, jak i własnym. W ofercie wózków dziecięcych Roan znajdują się następujące modele: Bass Soft, Marita Prestige, Emma, Sofia. W naszym sklepie online można zrobić szybkie i wygodne zakupy w rozsądnej cenie. Doświadczeni doradcy BoboWózki w zakresie wózków dziecięcych i bezpiecznych fotelików samochodowych są do Państwa dyspozycji.

Roan i inni producenci

Wózki dziecięce marki Roan idealnie komponują się z fotelikami samochodowymi innych marek. Aby skorzystać z fotelika samochodowego Maxi Cosi - Cabrio Fix, Citi czy Pebble Plus, bądź też fotelików marki Cybex - należy dokupić specjalny adapter, umożliwiający montaż fotelika na stelażu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ułatwiające przewożenie dziecka bez konieczności wybudzania go z drzemki. Rodzice cenią sobie kompatybilność produktów marki Roan z produktami innych marek, co niejednokrotnie przełożyło się na podjęcie decyzji o zakupie wózka dziecięcego doskonale znanego producenta.

Zobacz również: wózki Tako Junama, wózki Camarelo, wózki Silver Cross, wózki Navington, wózki Cosatto

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.