+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Warszawie Ursynów

BoboWózki Warszawa Ursynów

BoboWózki - Warszawa Ursynów

(nieopodal stacji metra Natolin)
Al. KEN 49,
02-797 Warszawa

Możliwe jest zaparkowanie na parkingu podziemnym,
prosimy o zgłoszenie takiej chęci w salonie lub telefonicznie

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-19:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 506 468 444
zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Warszawa Ursynów

Od 2004 roku specjalizujemy się w sprzedaży fotelików samochodowych i wózków dla dzieci. Nasze wózki dziecięce można znaleźć w salonie BoboWózki Warszawa – Ursynów, w jednym z wielu sklepów stacjonarnych. Nasze produkty zapewniają dziecku komfort i bezpieczeństwo bez względu na to, gdzie się znajduje. Oferujemy między innymi wózki wielofunkcyjne, 3w1, wózki spacerowe, wózki dziecięce bliźniacze i głęboko spacerowe, a także foteliki RWF w przedziałach: 0-13 kg, 9-18 kg oraz 15-36 kg. Ich idealne dopasowanie sprawia, że wszystkie produkty zapewniają bezpieczeństwo Twoim dzieciom. Wystarczy, że odwiedzisz internetowy albo stacjonarny sklep dla dzieci. Warszawa – Ursynów stoi potem przed Tobą otworem! Zakupów możesz dokonać wygodnie przez internet. Chcesz samodzielnie obejrzeć produkty? Interesuje Cię, jak wyglądają foteliki czy wózki dziecięce? Warszawa – Ursynów to miejsce, w którym znajdziesz punkt stacjonarny. W ten sposób na żywo ocenisz, który model sprzętu wybrać.

Profesjonalizm: najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa Warszawa Wola

Sprzedaż luksusowych, bezpiecznych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych (również w najnowszej technologii typu foteliki obrotowe i foteliki RWF) to nasza pasja. Zależy nam nie tylko na sprzedaży wysokiej jakości produktów, ale również na zapewnieniu naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż online, ale również profesjonalne doradztwo przed, w trakcie i po zakupie. Znajdziesz je, wybierając się do salonu BoboWózki Warszawa – Ursynów. Jeśli odwiedziłeś już wiele miejsc, w których sprzedawane są produkty dla dzieci, szczególnie warto zajrzeć do naszego sklepu. Nie jest to zwyczajny salon wózków dziecięcych. Warszawa – Ursynów to miejsce, w którym nie tylko zobaczysz niespotykane gdzie indziej modele, ale również doświadczysz prawdziwej, nieocenionej pomocy ze strony naszego personelu.

Dogodne zasady zwrotu

W ciągu 100 dni można oddać wszystkie zakupione w sklepie internetowym wózki dziecięce. Rozumiemy naszych klientów i ich potrzeby, dlatego, mimo że jesteśmy pewni jakości naszych produktów, oferujemy możliwość, dzięki której każdy będzie mógł zmienić zdanie nawet po zakupie. Proszę pamiętać, że wózki dziecięce czy foteliki samochodowe, które mają zostać odesłane, nie powinny być ani używane, ani uszkodzone. Przy okazji zwrotu odwiedzisz również nasz sklep dla dzieci. Warszawa – Ursynów to lokalizacji, w której znajdziesz nasz świetnie wyposażony salon. Dzięki bogatemu asortymentowi i profesjonalnemu personelowi osobiście wybierzesz taki wózek, który spełni Twoje oczekiwania i będzie zapewniał dziecku komfort i bezpieczeństwo.

Zalety BoboRezerwacji w Warszawie

Wszystkie osoby, które chcą zakupić wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy w naszym salonie na Ursynowie w Warszawie, mogą skorzystać z wygodnej opcji, jaką jest możliwość rezerwacji wybranych modeli wózków i fotelików. Niekiedy rodzice nie mają na tyle miejsca do przechowywania zakupionej wyprawki przed narodzinami dziecka. By móc kupić wózek jeszcze w okresie ciąży, warto skorzystać z opcji rezerwacji w naszym salonie.

Dostarczamy i montujemy w Warszawie

W salonie BoboWózki Warszawa – Ursynów zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup fotelika samochodowego może spędzać rodzicom sen z powiek. W końcu to kwestia bezpieczeństwa! Dlatego też każda osoba, która zakupi pierwszy fotelik samochodowy w salonie na Ursynowie w Warszawie, będzie mogła skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów, którzy pomogą podczas montażu. Oferta dotyczy również osób, które zdecydują się kupić przez internet foteliki samochodowe. Warszawa – Ursynów z profesjonalnym personelem nie tylko je dostarczy, ale również zamontuje w konkretnym modelu samochodu. To znaczne ułatwienie dla rodziców, którzy mają inne rzeczy na głowie.

wózki dziecięce Warszawa Ursynów foteliki samochodowe Warszawa Ursynów sklep z wózkami na Ursynowie

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Ursynów

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up