+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Bebetto

Choć właściciel marki Bebetto działa w sektorze wózków dziecięcych już od 1994 roku, to założenie firmy, znanej obecnie w całej Polsce, datowane jest na 2002 r. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie Bebetto w tworzeniu kolejnych modeli, zbudowane zostało na konsultacjach ze specjalistami, rozmowach z użytkownikami, a co najważniejsze – wsłuchiwaniu się w potrzeby rodziców oraz dzieci. Wózki Bebetto to efekt nieustannej pracy nad nowymi rozwiązaniami i udogodnieniami, by każdy spacer był bezpieczny i komfortowy dla całej rodziny. Oprócz innowacyjnych funkcjonalności marka stawia duży nacisk także na design swoich modeli.

...

Wózki dziecięce Bebetto dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, by rodzice mogli dobrać gondolę oraz spacerówkę do swojego indywidualnego stylu. Polski producent wprowadza wiele innowacji, zwłaszcza jeśli chodzi o systemy amortyzowania wstrząsów. Dzięki temu, zarówno rodzic jak i dziecko, mają zapewniony wysoki komfort jazdy także po nierównym, wymagającym terenie.

Satysfakcja klienta jest priorytetem marki, dlatego wszystkie uniwersalne wózki Bebetto są objęte gwarancją producenta i mają zapewniony serwis w systemie door-to-door. To dowód najwyższej dbałości firmy o użytkowników jej produktów. Ludzie, którzy tworzą markę Bebetto, wiedzą, jak ważnym elementem codzienności rodzica i dziecka jest wózek dziecięcy, dlatego robią wszystko, by w ręce klientów trafiały wyłącznie wózki oraz akcesoria najwyższej jakości.

Zaufaj doświadczeniu i poznaj polską firmę Bebetto, która projektuje funkcjonalne wózki już od wielu lat. Jej celem jest, by każdy rodzic mógł cieszyć się pierwszymi chwilami z dzieckiem i nie musiał myśleć o problemach związanych z obsługą wózka.

Wózki Bebetto – dowiedz się, co je wyróżnia

Bezpieczeństwo i innowacyjność to cechy, na które kładzie nacisk marka Bebetto. Wózki produkowane są według najwyższych światowych standardów oraz surowych norm europejskich. Dzięki temu charakteryzują się wysoką trwałością i zapewniają maksymalny komfort dziecku, podczas przewożenia oraz rodzicowi, który prowadzi wózek.

Nie tylko o wygodę swoich klientów, ale także o ekologię dba marka Bebetto. Wózki zawsze są w pierwszej kolejności serwisowane, a części zamienne, które nie podlegają reklamacji, można dokupić oddzielnie w razie zużycia.

Dowiedz się, jakiego rodzaju produkty posiada w ofercie słynna polska firma Bebetto. Wózki 3w1, czyli gondola, spacerówka i fotelik samochodowy od marki Bebetto, produkującej bezpieczne akcesoria z atestami są świetnym wyborem na pierwsze miesiące. Do stelaża można wpiąć gondolę, siedzisko spacerowe albo fotelik, za pomocą specjalnych adapterów, kompatybilnych z przejściówkami Bebetto.

Wózki spacerowe dostępne są także jako oddzielne produkty. Zastosowane w nich rozwiązania sprawiają, że idealnie odpowiadają one na potrzeby malucha w każdym wieku. Dzięki regulacji oparcia można zapewnić pozycję leżącą nawet bardzo małemu niemowlęciu. Wszystkie nowoczesne wózki dziecięce Bebetto posiadają wbudowany system Easy-To-Fold, który pozwala na szybkie i łatwe złożenie konstrukcji. Przewożenie wózka w bagażniku samochodowym już nigdy nie będzie problemem.

Innowacyjny hamulec Stop&Go zaprojektowano specjalnie, by zapewnić rodzicom wygodne blokowanie i zwalnianie blokady wózka. Teraz nie tylko w prosty sposób naciśniesz pedał, ale także wygodnie go zwolnisz – nawet w sandałach, czy klapkach.

Sprawdź bogaty asortyment marki Bebetto – 3w1, wózki bliźniacze oraz spacerówki na pewno zadowolą również bardzo wymagających użytkowników.

Wózki dziecięce Bebetto – stworzone dla wygody dzieci, zaprojektowane dla komfortu rodziców

Wózki Bebetto stworzone są do przewożenia dzieci już od urodzenia, jednak nie można zapominać o młodych rodzicach. Oni także muszą odczuwać komfort przy prowadzeniu wózka, podróżowaniu z nim i jego codziennej obsłudze. Design także nie pozostaje obojętny – wybrana gondola, czy spacerówka powinna pasować do stylu rodziców. Właśnie z myślą o nich, zarówno wózki Bebetto 3w1, jak i typowo spacerowe występują w modnej, stonowanej kolorystyce. Granaty, zielenie, odcienie szarości – to tylko kilka barw, w których dostępne są produkty marki Bebetto. Spacerówka czy gondola mogą mieć też elementy w kolorze różu, czy błękitu, a nawet modny wzór. Z pewnością każdy rodzic znajdzie tu odcień, który będzie kompatybilny z jego indywidualnym stylem.

Wygoda najmłodszych jest priorytetem firmy Bebetto, dlatego marka posiada w ofercie wózki, wyposażone w boczne amortyzatory, działające w dwóch trybach – miękkim i twardym. Absorbują wstrząsy w zależności od podłoża, po którym w danej chwili jedzie wózek, wystarczy tylko odpowiednio je ustawić. Takie rozwiązanie pozwala także na komfortowe usypianie dziecka w gondoli lub wózku spacerowym Bebetto. Spacerówka również może być idealnym miejscem na popołudniową drzemkę maluszka!

Tysiące rodziców na przestrzeni wielu lat zaufało polskiej marce. Ty także możesz polegać na Bebetto! Spacerówka lub gondola, w której będziesz wozić swój najcenniejszy skarb, gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Zobacz również: wózki Tako Junama, wózki Roan, wózki Navington, wózki Xlander, wózki Baby Design

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up