+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Legnicy

Sklep z wózkami Legnica

BoboWózki - Legnica

ul. Wrocławska 294,
59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 660 434 057

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Legnica

Jeśli szukasz komfortowych i bezpiecznych produktów dla swoich dzieci, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Legnica to miasto, w którym otworzyliśmy sklep pełen propozycji wózków i fotelików. Wysoka jakość wykonania i wyjątkowa estetyka – tym wyróżniają się produkty dostępne w salonie BoboWózki. Legnica to miasto, w którym skorzystasz z pomocy pracowników. Pomogą zarówno młodym, jak i doświadczonym rodzicom w wyborze produktów. W bogatej ofercie salonu BoboWózki znajdują się różnorodne wózki dziecięce. Legnica przygotowała w sklepie modele głęboko-spacerowe, wózki dziecięce 3 w 1, czyli tzw. Travel System oraz lekkie i łatwe do złożenia spacerówki. W naszym asortymencie dostępne są też foteliki samochodowe. Legnica ma świetnie wyposażony salon, w którym zadbaliśmy o różnorodność tych ważnych produktów. Oferujemy foteliki dla dzieci z różnych zakresów wagowych i wzrostowych, foteliki obrotowe oraz RWF zapewniające bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego salonu Bobowózki. Legnica to jedno z wielu miast, w których znajdziesz nas stacjonarnie. Istnieje też możliwość wygodnych i bezpiecznych zakupów online. Sprawdź nasz sklep internetowy.

Profesjonalizm z myślą o najmłodszych

Zapewniamy profesjonalne wsparcie podczas wyboru wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego, tak, żeby każdy rodzic miał pewność, że dokonał właściwego zakupu produktu dla swojej pociechy. Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dla dzieci pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi dostawcami. Wszystko to z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych. Jeśli nie wiesz, który model wybrać, odwiedź nasz salon Bobowózki. Legnica ma sklep, w którym skorzystasz z pomocy profesjonalistów.

Elastyczne zakupy

Specjalnie dla naszych klientów z Legnicy wprowadziliśmy wygodną i praktyczną możliwość zwrotu zakupów, dokonanych online, w ciągu 100 dni. Jeśli okaże się, że wózek dziecięcy nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać bezpłatnego zwrotu, pod warunkiem, że produkt nie jest używany i nie posiada uszkodzeń. Po zwróceniu produktu warto odwiedzić nasz sklep dla dzieci. Legnica ma bogatą ofertę, w której tym razem na pewno znajdziesz perfekcyjny model dla swojej pociechy.

Rezerwacja wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego

Dokonując zakupu w salonie BoboWózki w Legnicy, przyszli rodzice mogą skorzystać z atrakcyjnej opcji BoboRezerwacje. Zakup można odebrać w dogodnym dla siebie momencie. To niezwykle przydatne rozwiązanie, kiedy nie masz jeszcze miejsca na wózki dziecięce. Legnica to jedno z miast, w których możesz skorzystać z tej wygodnej opcji.

Pomoc przy montażu fotelika samochodowego

By podróżowanie z dziećmi było bezpieczne, konieczne są foteliki samochodowe. Legnica to miasto, w którym znajdziesz modele z doskonałymi notami w testach. Równie ważny jest odpowiedni montaż. Jeśli nie masz pewności, jak go przeprowadzić, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Legnica ma w salonie profesjonalnych doradców. Świetnie rozumieją oni obawy przed montażem fotelika w samochodzie. W związku z tym na życzenie klienta nasi doradcy pomogą w montażu fotelika w samochodzie oraz udzielą wszelkich rad i wskazówek na przyszłość.

sklep z wózkami Legnica wózki dziecięce Legnica foteliki samochodowe Legnica

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Legnica

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up