+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Legnicy

Sklep z wózkami Legnica

BoboWózki - Legnica

ul. Wrocławska 294,
59-220 Legnica

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 660 434 057

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Legnica

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w naszym stacjonarnym salonie w Legnicy, a także w sklepie internetowym, to propozycja dla osób szukających komfortowych i bezpiecznych produktów dla swoich dzieci. W bogatej ofercie salonu BoboWózi znajdują się wózki głęboko-spacerowe, wózki 3w1, czyli tzw. Travel System, spacerówki oraz foteliki dla dzieci z różnych zakresów wagowych i wzrostowych. Foteliki obrotowe oraz RWF zapewniające bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy z możliwością przymiarki w samochodzie.

Profesjonalizm z myślą o najmłodszych

Zapewniamy profesjonalne wsparcie podczas wyboru wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego, tak, zeby każdy rodzic z Legnicy miał pewność, że dokonał właściwego zakupu produktu dla swojej pociechy. Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dla dzieci pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi dostawcami. Wszystko to z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych.

Elastyczne zakupy

Specjalnie dla naszych klientów z Legnicy wprowadziliśmy wygodną i praktyczną możliwość zwrotu zakupów, dokonanych online, w ciągu 100 dni. Jeśli okaże się, że wózek dziecięcy nie spełnia oczekiwań, można dokonać bezpłatnego zwrotu, pod warunkiem, że produkt nie jest używany i nie posiada uszkodzeń.

Rezerwacja wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego

Dokonując zakupu w salonie BoboWózki w Legnicy przyszli rodzice mogą skorzystać z atrakcyjnej opcji BoboRezerwacje. Zakup można odebrać w dogodnym dla siebie momencie. BoboRezerwacje pozwalają na późniejszy odbiór wózka i fotelika.

Pomoc przy montażu fotelika samochodowego

Praca naszych doradców w Legnicy nie kończy się w chwili opuszczenia salonu przez klientów. Nasi doradcy świetnie rozumieją obawy przed montażem fotelika w samochodzie - w końcu jest to cecha bezpośrednio przekładająca się na bezpieczeństwo dziecka. W związku z tym na życzenie klienta nasi doradcy w Legnicy pomogą w montażu fotelika w samochodzie oraz udzielą wszelkich rad i wskazówek na przyszłość.

BoboWózki Legnica wózki dziecięce Legnica foteliki samochodowe Legnica

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Legnica

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.