+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Sklep franczyzowy BoboWózki w Twoim mieście

Przedstawiamy Państwu krótki opis naszego konceptu ogólnopolskiej sieci 75-ciu specjalistycznych sklepów z wózkami dziecięcymi oraz najbardziej bezpiecznymi fotelikami samochodowymi pod rozpoznawalną od 2004 roku marką BoboWózki. Bardziej obszerny opis, jak uruchomić salon franczyzowy BoboWózki, model biznesu, misję firmy oraz sposób działania po to by osiągać z nami sukcesy w tej unikatowej branży, jesteśmy gotowi przedstawić w niezbędnie szerokim zakresie.

Franczyza BoboWózki

Siłą marki BoboWózki jest stabilny i zrównoważony rozwój sklepów własnych, a z chwilą zdobycia niezbędnęgo doświadczenia jego kontynuacja również w oparciu o franczyzę. Salony z najlepszymi wózkami w jednym miejscu to budowany od 2004 roku i sprawdzony pod wieloma względami model biznesu, który z powodzeniem zdążyliśmy już przetestować w różnych regionach kraju i miastach o zróżnicowanej wielkości. Model franczyzowy BoboWózki jest zoptymalizowany pod względem kosztów inwestycji początkowej oraz zatowarowania w rotujące i atrakcyjne markowe wózki dziecięce, a także najbardziej bezpieczne na świecie foteliki samochodowe będące ich naturalnym uzupełnieniem.

Marka BoboWózki jest obecnie najbardziej rozpoznawalną w Polsce wśród sklepów oferujących wózki i foteliki dziecięce, dzięki temu każdy z nowo otwartych salonów korzysta z jej siły, bogatego doświadczenia ekspertów z pozostałych naszych salonów, a przede wszystkim ze wsparcia i siły nowoczesnego szeroko pojętego marketingu. Od wielu lat BoboWózki kojarzą się rodzicom z profesjonalnymi doradcami oraz szeroką dostępnością najlepszych modeli wózków w jednym miejscu, bezpiecznych fotelików samochodowych, w tym foteli RWF, a ponadto z tak rzadko spotykanymi w innych sklepach rozwiązaniami jak wózki dla bliźniąt, trojaczków czy nawet do przewożenia 6 dzieci jednocześnie.

Historia powstania

Cała przygoda z marką BoboWózki rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to w niewielkim ale pięknym Zamościu zwanym zresztą Perłą Renesansu powstał nasz pierwszy salon. W tym samym roku również pełną parą ruszył znany niemal każdemu rodzicowi w Polsce sklep online www.bobowozki.com.pl. W kolejnym etapie powstał nasz drugi słynny salon w Gdyni, gdzie do dzisiaj firma ma swoją siedzibę i już w tamtym czasie wielu wróżyło że cały pomysł odniesie duży sukces.

Kolejne salony powstawały w efekcie przejęć: wyjątkowo ekskluzywnego Maluszka w Poznaniu oraz AgataBaby w Katowicach. W 10-te urodziny marki uruchomiliśmy również własny salon w samym sercu Gdańska, co pozwoliło nam już definitywnie stać się wózkowo-fotelikowym liderem w Trójmieście. Na bazie doświadczeń salonów własnych z początkiem 2014 roku w Koszalinie powstał pierwszy salon BoboWózki na zasadach współpracy franczyzowej. Na dalszym etapie, w roku 2015, powstały przede wszystkim salony własne w kolejnych miastach takich jak: Wrocław, Łódź, Radom, Białystok, Kraków, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ursynów oraz Szczecin. Poza Koszalinem kolejne salony franczyzowe BoboWózki uruchomione zostały m.in. w Bydgoszczy, Częstochowie, Kaliszu, Toruniu.

W chwili obecnej jesteśmy w miejscu, w którym z dumą możemy zaprezentować nie tylko samą markę, ale również nasze salony jako przykłady efektywnego i rentownego modelu biznesu. Z powodzeniem można to wykorzystać w ramach proponowanego konceptu franczyzowego, przy okazji uczestnicząc razem z nami w tworzeniu nowego rozdziału branży wózków dziecięcych oraz bezpiecznych fotelików samochodowych w Polsce, a niebawem również w pozostałej części Europy.

Plany rozwoju

W ramach projektu BoboWózki w Polsce poszukujemy partnerów franczyzowych w całej Polsce.

Podstawowe wymagania

- gotowość do prowadzenia specjalistycznego sklepu z markowymi wózkami oraz fotelikami,
- lokal (wynajmowany lub własny) o powierzchni min. 100m2 z parkingiem w dobrej lokalizacji,
- posiadanie środków finansowych umożliwiających prowadzenie sklepu BoboWózki,
- prowadzenie własnej działalności gospodarczej, ewentualnie gotowość jej założenia.

Chcesz podjąć wyzwanie?

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość


Galeria zdjęć pierwszych sklepów BoboWózki w Polsce

Cybex Platinum na Śląsku Baby Shop Gdynia Foteliki Maxi Cosi Kraków Wózki Xlander Częstochowa Fotelik Kiddy Szczecin Foteliki RWF Wrocław Wózki dla dzieci Tosia Wózki Mutsy Poznań Wózki dziecięce wielofunkcyjne Fotelik BeSafe iZi Modular Wózek Joolz Bociek Wózki bliźniacze podwójne szczęście Wózek Cybex Priam Wózki foteliki Zabrze Fotelik Cybex Warszawa Wózki Stokke 4Kids Mama i ja Gdańsk Wózek dla dziecka Warszawa
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up