+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Rybniku

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Rybnik

BoboWózki - Rybnik

ul. Wyzwolenia 39,
44-200 Rybnik
(Parking dla Klientów BW
jest się na tyłach budynku)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 797 935 990

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Rybnik

Salon BoboWózki w Rybniku powstał po to, by umożliwić rodzicom z Rybnika i okolic zakup najlepszych produktów dla dzieci. Wózki dziecięce i foteliki samochodowe oferowane w naszym salonie stacjonarnym i sklepie internetowym wyróżniają się najwyższą jakością i maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, jaki oferują. Jako profesjonaliści nie idziemy na żadne kompromisy w kwestii bezpieczeństwa i komfortu dzieci, stąd też cały nasz asortyment stanowi gwarancję jakości.

Profesjonalne doradztwo

Nasi profesjonaliści z rybnickiego salonu BoboWózki są z naszymi klientami od samego początku aż do końca procesu zakupu. Wysłuchają cierpliwie potrzeb i oczekiwań rodziców, będą zadawać celne pytania. Dzięki temu zaproponują takie modele wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, które idealnie wpiszą się w potrzeby i oczekiwania rodziców.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Niekiedy może okazać się, że po dokonaniu zakupu, produkt jednak nie spełnia oczekiwań. Nie odpowiada nam kolor, kształt, wielkość, ciężar, czy zabrakło ważnego elementu, o którym dowiedzieliśmy się później. Klienci z Rybnika nie muszą martwić się o takie sytuacje. W ciągu 100 dni mogą dokonać zwrotu zakupionego w sklepie internetowym produktu. Oczekujemy jedynie, że zwracany wózek, czy fotelik, nie będą nosiły śladów użytkowania, uszkodzeń, a także nie będą zniszczone. Jeśli te warunki są spełnione, nie ma żadnych problemów ze zwrotem towaru!

Serwis Door-To-Door

Dla naszych klientów z Rybnika i okolic przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Dzięki niej nie będą się oni musieli martwić o to, że zabraknie wymarzonego modelu wózka, czy fotelika, kiedy będą chcieli zakupić, lub odebrać go za jakiś czas. Po dokonaniu BoboRezerwacji i opłaceniu zaliczki możemy przechować wybrany wózek czy fotelik nawet do 9 miesięcy!

Montaż fotelików w Twoim aucie

Rodzice niekiedy obawiają się montażu fotelika w samochodzie. Mają świadomość tego, jak ważne jest, by był on przeprowadzony prawidłowo. To w końcu jeden z najważniejszych parametrów, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo dziecka. Nasi doradcy doskonale to rozumieją, toteż chętnie pomagają w montażu fotelika zakupionego w salonie BoboWózki w Rybiku. Jeśli podczas montażu pojawią się ze strony rodziców dodatkowe pytania, nie będą one stanowiły żadnej zagwozdki dla naszych specjalistów.

salon z wózkami dziecięcymi Rybnik foteliki samochodowe Rybnik sklep z wózkami dziecięcymi Rybnik

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Rybniku

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.