+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Rybniku

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Rybnik

BoboWózki - Rybnik

ul. Wyzwolenia 39,
44-200 Rybnik
(Parking dla Klientów BW
jest się na tyłach budynku)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 797 935 990

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Rybnik

Jeśli szukasz miejsca z wysokiej jakości produktami dla dzieci, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Rybnik to miasto, w którym założyliśmy oddział, by umożliwić rodzicom z miasta i okolic zakup najlepszych produktów dla najmłodszych stacjonarnie. Wózki dziecięce i foteliki samochodowe oferowane w naszym salonie i sklepie internetowym wyróżniają się najwyższą jakością i maksymalnym poziomem bezpieczeństwa, jaki oferują. Jako profesjonaliści nie idziemy na żadne kompromisy w kwestii bezpieczeństwa i komfortu dzieci, stąd też cały nasz asortyment stanowi gwarancję jakości. U nas znajdziesz sprawdzone foteliki samochodowe. Rybnik to miasto, w którym dostępne są modele w różnych kategoriach wagowych – 0–13 kg, 9–18 kg oraz foteliki samochodowe dla dzieci 15–36 kg. Oferujemy produkty do jazdy tyłem, nowoczesne foteliki obrotowe oraz modele w zestawie z wózkami. Jeśli szukasz gondoli lub spacerówki, odwiedź nasz salon BoboWózki. Rybnik to miasto, w którym znajdziesz estetyczne i solidnie wykonane modele wózków dziecięcych. Rybnik ma w swoim asortymencie wiele opcji produktów, dzięki czemu z łatwością znajdziesz wózek dziecięcy dopasowany do Twoich potrzeb. Zapraszamy Cię na zakupy stacjonarne do salonu BoboWózki. Rybnik to jedno z wielu miast, w których nas znajdziesz. Zapraszamy też do skorzystania ze sklepu internetowego.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wózków czy fotelików, odwiedź nasz salon BoboWózki. Rybnik ma sklep, w którym pracują profesjonaliści. Są oni z klientami od samego początku aż do końca procesu zakupu. Pracownicy wysłuchają cierpliwie potrzeb i oczekiwań rodziców, będą zadawać celne pytania. Dzięki temu zaproponują takie modele wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, które idealnie wpiszą się w potrzeby i oczekiwania rodziców, a jednocześnie będą zgodne z założonym budżetem.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Czasami może okazać się, że po dokonaniu zakupu, produkt jednak nie spełnia Twoich oczekiwań. Nie odpowiada Ci kolor, kształt, wielkość, ciężar albo brakuje ważnego akcesorium, o którego istnieniu dowiedziałeś się później. Klienci z Rybnika nie muszą martwić się o takie sytuacje. W ciągu 100 dni mogą dokonać zwrotu zakupionego w sklepie internetowym produktu. Oczekujemy jedynie, że zwracany wózek czy fotelik nie będzie nosił śladów użytkowania, a także nie będzie zniszczony. Jeśli te warunki są spełnione, nie ma żadnych problemów ze zwrotem towaru! Po jakimś czasie ponownie odwiedź nasz sklep dla dzieci. Rybnik ma świetnie wyposażoną filię, więc kolejnym razem na pewno wybierzesz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Serwis Door-To-Door

Dla naszych klientów z Rybnika i okolic przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Dzięki niej nie będą się oni musieli martwić o to, że zabraknie wymarzonego modelu wózka czy fotelika, kiedy będą chcieli zakupić lub odebrać go za jakiś czas. Po dokonaniu BoboRezerwacji i opłaceniu zaliczki możemy przechować produkt nawet do 9 miesięcy! Wiemy, że nie każdy ma od razu przygotowane miejsce na wózki dziecięce. Rybnik to miasto, w którym z łatwością dokonasz rezerwacji, a produkt na Ciebie poczeka.

Montaż fotelików w Twoim aucie

By bezpiecznie poruszać się samochodem z dziećmi, potrzebne są foteliki samochodowe. Rybnik to miasto, w którym znajdziesz odpowiednie modele. Nie zapomnij o prawidłowym montażu. Jeśli nie masz pewności, jak go przeprowadzić, koniecznie odwiedź nasz sklep dla dzieci. Rybnik to miasto, w którym znajdziesz fachową pomoc. Rodzice niekiedy obawiają się montażu fotelika w samochodzie. Mają świadomość tego, jak ważne jest, by był on przeprowadzony prawidłowo. To w końcu jeden z najważniejszych parametrów, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo dziecka. Nasi doradcy doskonale to rozumieją, dlatego chętnie pomagają w montażu fotelika zakupionego w salonie BoboWózki w Rybniku.

salon z wózkami dziecięcymi Rybnik foteliki samochodowe Rybnik sklep z wózkami dziecięcymi Rybnik

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Rybniku

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up