+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Radomiu

BoboWózki salon w Radomiu

BoboWózki - Radom

ul. Marywilska 4,
26-600 Radom
(wjazd od ulicy 1905 Roku)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00 - 18:00,
Sob. 9:00 - 15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 549 883

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Radom

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego oraz salonu stacjonarnego BoboWózki Radom to propozycja dla osób, które odpowiedzialnie myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie swoich dzieci. Zapewniamy szeroki wybór luksusowych produktów, wśród których znajdują się nowoczesne foteliki samochodowe RWF, a także różne modele wózków dziecięcych, w tym wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe i głęboko spacerowe czy bliźniacze. Wszystkie nie tylko w doskonałych cenach, ale również świetnej jakości. Oferujemy rodzicom z Radomia wygodne zakupy online, które można zrobić w przystępnej cenie. Prócz tego możesz też odwiedzić stacjonarny salon wózków dziecięcych. Radom to świetne miejsce do zrobienia zakupów, jeśli musisz skompletować wyprawkę przed narodzinami Twojego dziecka.

Profesjonalne doradztwo

O wózkach dziecięcych oraz fotelikach samochodowych wiemy wszystko. Jest to efekt wieloletniego doświadczenia, którym mogą się poszczycić wszyscy pracownicy salonu BoboWózki Radom. Jak przystało na profesjonalistów, z właściwym sobie wyczuciem doradzamy rodzinom z Radomia, co sprawia, że wybierają oni wózki i foteliki najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Wyznajemy zasadę indywidualnego podejścia do każdego klienta. Wszystkie te udogodnienia znajdziesz, odwiedzając sklep dla dzieci – Radom stoi przed Tobą otworem!

Bezpieczne zwroty towaru

Jesteśmy pierwszą firmą w branży, która w ramach sprzedaży online wprowadziła możliwość zwrócenia produktów takich jak wózki dziecięce. Dla nas liczy się przede wszystkim to, aby nasi klienci z Radomia byli pewni, że dokonali właściwego wyboru. W związku z tym wózek dziecięcy można oddać bez konsekwencji w ciągu 100 dni pod warunkiem, że nie był on używany. Przy okazji możesz też osobiście odwiedzić sklep dla dzieci. Radom oferuje bogaty dostępny asortyment. Dzięki temu osobiście wybierzesz dokładnie taki wózek, który stuprocentowo spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a także zapewni komfort i bezpieczeństwo.

Bobo Rezerwacje

Dzięki specjalnej ofercie BoboRezerwacji klienci z Radomia, którzy mają już upatrzony konkretny rodzaj wózka czy fotelika dziecięcego, mogą go zamówić i zaplanować odbiór nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wystarczy wybrać odpowiednie wózki lub foteliki samochodowe. Radom z punktem stacjonarnym to miejsce, z którego łatwo je wybierzesz. Mamy świadomość, że jest to spore udogodnienie = po narodzinach, BoboRezerwacja pozwoli skupić się w stu procentach na dziecku. Wtedy wystarczy, że rodzice odbiorą zamówione foteliki lub wózki dziecięce. Radom to miasto, w którym skorzystasz z tej wygodnej usługi.

Montaż fotelików

W naszym zespole salonu BoboWózki Radom pracują najlepsi fachowcy w zakresie montażu dziecięcych fotelików samochodowych. Bezpieczeństwo małego pasażera to priorytet podczas rodzinnych podróży autem. Zachęcamy wszystkich rodziców do skorzystania z naszego wsparcia montażowego. Dzięki temu nie tylko możesz przejrzeć foteliki samochodowe – Radom z salonem stacjonarnym gwarantuje ich prawidłowe zamocowanie w aucie. To zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas przejażdżek po mieście i dłuższych podróży po Polsce i nie tylko.

wózki dziecięce Radom foteliki samochodowe Radom Radom sklep z wózkami

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Radom

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up