+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Radomiu

BoboWózki salon w Radomiu

BoboWózki - Radom

ul. Marywilska 4,
26-600 Radom
(wjazd od ulicy 1905 Roku)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00 - 18:00,
Sob. 9:00 - 15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 549 883

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Radom

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego oraz salonu stacjonarnego w Radomiu to propozycja dla osób, które odpowiedzialnie myślą o bezpieczeństwie oraz komforcie swoich dzieci. Zapewniamy szeroki wybór luksusowych produktów, wśród których znajdują się nowoczesne foteliki samochodowe RWF, a także różne modele wózków dziecięcych, w tym wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe i głęboko spacerowe czy bliźniacze. Oferujemy rodzicom z Radomia wygodne zakupy online, które można zrobić w przystępnej cenie.

Profesjonalne doradztwo

O wózkach dziecięcych oraz fotelikach samochodowych wiemy wszystko. Jest to efekt wieloletniego doświadczenia. Jak przystało na profesjonalistów, z właściwym sobie wyczuciem doradzamy rodzinom z Radomia, co sprawia, że wybierają oni wózki i foteliki najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Wyznajemy zasadę indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Bezpieczne zwroty towaru

Jestesmy pierwszą firmą w branży, która w ramach sprzedaży online wprowadziła możliwość zwrotu zakupionego wózka dziecięcego. Dla nas liczy się przede wszystkim to, aby nasi klienci z Radomia byli pewni, że dokonali właściwego wyboru. W związku z tym wózek dziecięcy można oddać bez konsekwencji w ciągu 100 dni, pod warunkiem, że nie był on używany.

Bobo Rezerwacje

Dzięki specjalnej ofercie BoboRezerwacji klienci z Radomia, którzy mają już upatrzony konkretny rodzaj wózka czy fotelika dziecięcego, mogą go zamówić i zaplanować odbiór nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Mamy świadomość, że jest to spore udogodnienie - po narodzinach, BoboRezerwacja pozwoli skupić się w stu procentach na dziecku.

Montaż fotelików

W naszym zespole pracują najlepsi fachowcy w zakresie montażu dziecięcych fotelików samochodowych. Bezpieczeństwo małego pasażera to priorytet podczas rodzinnych podróży autem. Zachęcamy wszystkich rodziców z Radomia do skorzystania z naszego wsparcia montażowego.

wózki dziecięce Radom foteliki samochodowe Radom Radom sklep z wózkami

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Radom

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.