+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Dąbrowa Górnicza

BoboWózki - Dąbrowa Górnicza

ul. Wojska Polskiego 3,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Śr. 10:00-19:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 693 692 414

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Dąbrowa Górnicza

Rodzice z Dąbrowy Górniczej i okolic mogą już odwiedzać salon stacjonarny BoboWózki oraz oczywiście nasz sklep internetowy. W bogatej ofercie BoboWózki znajdują się wózki dziecięce, które będą spełniały potrzeby oraz oczekiwania rodziców i ich dzieci, a także najbardziej bezpieczne na świecie foteliki samochodowe przeznaczone dla każdej grupy wagowej. Naszą markę wyróżnia to, iż jesteśmy profesjonalistami, tego samego oczekując od naszych dostawców i partnerów handlowych. Dzięki temu rodzice mają pewność najwyższej jakości, która jednoznacznie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki będzie zapewniony ich dzieciom. Rodzicom z Dąbrowy Górniczej oferujemy wyselekcjonowane wózki wielofunkcyjne, głębokie jak i i spacerowe, foteliki samochodowe dla każdej grupy wiekowej oraz zestawy wózków 3w1 z fotelikiem w atrakcyjnych cenach.

Profesjonalne doradztwo

Eksperci z salonu BoboWózki w Dąbrowie Górniczej wyróżniają się tym, że doskonale rozumieją potrzeby rodziców, a to pozwala im jako doradcom na pomoc klientom w odnalezieniu idealnego wózka i fotelika dziecięcego. Dzięki temu nasi klienci z Dąbrowy Górniczej i okolic mają gwarancję najwyższej jakości i pewność, że kupują dobre produkty, które posłużą im przez długi czas.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Jako specjaliści rozumiemy, że oczekiwania i potrzeby rodziców bywają zmienne. Czasem produkt kupiony przez Internet przynosi rozczarowanie, bo myśleliśmy, że będzie wyglądać nieco inaczej. W sklepie BoboWózki można dokonać zwrotu produktu kupionego przez Internet w ciągu 100 dni, jeśli wózek nie był używany i nie jest uszkodzony.

Serwis Door-To-Door

Klienci z Dąbrowy Górniczej i okolic w naszym salonie BoboWózki mogą dokonać rezerwacji wybranego produktu. Mamy świadomość tego, że rodzice chcą często poczekać z odbiorem, ale jednocześnie mieć pewność, że wybrany wózek będzie na nich czekał kiedy nadejdzie odpowiednia pora. W tym celu najlepiej udać się do salonu w Dąbrowie Górniczej i ustalić szczegóły.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Specjaliści salonu BoboWózki w Dąbrowie Górniczej, podobnie jak rodzice, stawiają sobie za priorytet bezpieczeństwo małych klientów. Z tego powodu zapewniamy pomoc rodzicom w prawidłowym montażu fotelików w samochodzie. Tylko prawidłowy montaż pozwala na zapewnienie dziecku tak wysokiego bezpieczeństwa, jak to tylko jest możliwe.

BoboWózki Dąbrowa Górnicza 2 BoboWózki Dąbrowa Górnicza 3 BoboWózki Dąbrowa Górnicza 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Dąbrowie Górniczej

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.