+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Dąbrowa Górnicza

BoboWózki - Dąbrowa Górnicza

ul. Wojska Polskiego 3,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Śr. 10:00-19:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 693 692 414

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Dąbrowa Górnicza

Jeśli szukasz wózków i fotelików samochodowych od sprawdzonych producentów, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym znajdziesz doskonale wyposażony salon. W bogatej ofercie BoboWózki znajdują się różnorodne wózki dziecięce. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym znajdziesz modele zarówno dla dzieci leżących, jak i siedzących samodzielnie. Rodzicom oferujemy wyselekcjonowane wózki wielofunkcyjne, głębokie jak i wózki dziecięce spacerowe, a także zestawy wózków 3 w 1 z fotelikiem w atrakcyjnych cenach. Wyróżniają się solidnym wykonaniem, a jednocześnie wyjątkową estetyką. Znajdziesz u nas również niezbędne dla podróżujących foteliki samochodowe. Dąbrowa Górnicza ma świetnie wyposażony salon, w którym dostępne są modele dla każdej grupy wagowej. Foteliki do jazdy tyłem oraz modele obrotowe – właśnie takie oferuje nasz salon BoboWózki. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym zrobisz wygodnie zakupy z pomocą fachowej obsługi. Możesz też odwiedzić online BoboWózki. Dąbrowa Górnicza lub sklep w sieci są pełne sprawdzonych wózków i fotelików. Oferujemy produkty, które będą spełniały potrzeby oraz oczekiwania rodziców i ich dzieci. Naszą markę wyróżnia profesjonalizmu, tego samego oczekujemy od dostawców i partnerów handlowych. Dzięki temu rodzice mają pewność najwyższej jakości, która jednoznacznie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniony ich dzieciom.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli potrzebujesz fachowej porady, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym znajdziesz sklep z ekspertami. Nasi doradcy rozumieją potrzeby rodziców, a to pozwala im na profesjonalną pomoc klientom w odnalezieniu idealnego wózka i fotelika dziecięcego. Dzięki temu nasi klienci z Dąbrowy Górniczej i okolic mają gwarancję najwyższej jakości i pewność, że kupują dobre produkty, które posłużą im przez długi czas.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Jako specjaliści rozumiemy, że oczekiwania i potrzeby rodziców bywają zmienne. Czasem produkt kupiony przez Internet przynosi rozczarowanie, ponieważ mieliśmy o nim inne wyobrażenie. W sklepie BoboWózki można dokonać zwrotu produktu kupionego przez Internet w ciągu 100 dni, jeśli wózek nie był używany i nie jest uszkodzony. Po zwrocie zapraszamy Cię ponownie do naszego salonu. Odwiedź sklep dla dzieci. Dąbrowa Górnicza oferuje mnóstwo wózków, spośród których teraz z pewnością znajdziesz ten idealny.

Serwis Door-To-Door

Klienci z Dąbrowy Górniczej i okolic w naszym salonie BoboWózki mogą dokonać rezerwacji wybranego produktu. Mamy świadomość tego, że rodzice chcą często poczekać z odbiorem, ale jednocześnie mieć pewność, że wybrany produkt będzie dla nich przechowany do czasu, kiedy nadejdzie odpowiednia pora. Możesz więc zarezerwować fotelik czy wózki dziecięce. Dąbrowa Górnicza to jedno z miast oferujących tę usługę. Udaj się do salonu, by ustalić szczegóły.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Podczas podróży z dziećmi niezbędne są foteliki samochodowe. Dąbrowa Górnicza to miejsce, w którym znajdziesz modele od sprawdzonych producentów. Fotelik to jednak nie wszystko – ważny jest też montaż. Jeśli nie masz pewności, czy umiesz go przeprowadzić, odwiedź salon BoboWózki Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym znajdziesz specjalistów. Podobnie jak rodzice stawiają sobie oni za priorytet bezpieczeństwo małych klientów. Z tego powodu zapewniamy pomoc rodzicom w prawidłowym montażu fotelików w samochodzie. Tylko odpowiednie zamontowanie pozwala na zapewnienie dziecku tak wysokiego bezpieczeństwa, jak to tylko jest możliwe.

wózki dziecięce Dąbrowa Górnicza sklep z wózkami Dąbrowa Górnicza foteliki samochodowe Dąbrowa Górnicza

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Dąbrowie Górniczej

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up