+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózek Mast Swiss Design

Wyjątkowe wózki dla dzieci, które zauroczyły już niejednego rodzica. Mast to marka, która zajmuje się produkcją wysokiej klasy wózków dla dzieci, leżaczków oraz wyjątkowo szerokiej gamy produktów dziecięcych. Wyjątkowa jakość i wysokiej rangi organizacja sprawia, że wózki MAST są znane i doceniane w całej Europie. W opinii rodziców, którzy zaufali marce Mast Swiss Design, jest to jeden z tych producentów, który ma na uwadze bezpieczeństwo, dobro i komfort dziecka przede wszystkim, ale nie zapomina o rodzicach, którzy również mają wysokie potrzeby w związku z narodzinami dziecka i funkcjonowaniem w nowej roli.

...
Zakres cenowy
1440zł
1440zł

Unikatowa oferta wózków Mast Swiss Design

Mast ma wieloletnie doświadczenie w produkcji produktów dziecięcych, które posiadają najważniejsze certyfikaty jakościowe jak również certyfikat bezpieczeństwa. Wózki spacerowe, z gondolą, akcesoria do wózków, rozwiązania do domu to wszystko składa się na bardzo ciekawą i wyjątkową ofertę wśród producentów artykułów dla dzieci.

To właśnie dlatego producent wózków i akcesoriów dziecięcych - marka Mast - w swoich produktach gwarantuje także wiele udogodnień dla rodziców. Wózki nie tylko pięknie wyglądają, są bezpieczne i wygodne dla dziecka, ale także komfortowe dla rodziców, którzy przecież muszą pokonywać nimi różnego rodzaju podłoża. Co za tym idzie Mast Swiss w swoich wózkach gwarantuje dbałość o wygodę jednej, jak i drugiej strony. Wózki są lekkie, łatwe w prowadzeniu dzięki dobrej manewrowości, wygodne i bezpieczne dla dziecka, eleganckie i modne - dzięki czemu MAST już od początku podbija serca wielu rodziców. Po bliższym zapoznaniu się można stwierdzić bez problemu, że Mast Swiss to właśnie te wózki, na które tak długo się czekało i których tak długo się szukało.

Leżaczki marki Mast są wygodne dla dzieci, designerskie i przede wszystkim komfortowe dla rodziców. Mast Swiss dba o to, by były poręczne - łatwe w czyszczeniu, eleganckie i praktyczne. To właśnie misja producenta, którą udaje mu się wykonywać w bardzo dużym stopniu.

Zobacz również: wózki Mountain Buggy, wózki Oyster, wózki TFK, wózki Adamex, fotelik Cybex

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.