+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Foteliki Cybex – BoboWózki

Foteliki Cybex to seria jakościowych produktów dla najmłodszych, które wyróżnia wysoka funkcjonalność i niezawodność. Produkty marki Cybex od wielu lat cieszą się popularnością wśród rodziców, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań dla swoich pociech. Fotelik samochodowy Cybex sprawdzi się na każdym etapie dorastania dziecka, zarówno w przypadku niemowląt, jak i przedszkolaków lub nastolatków. Jeśli interesuje Cię bogata oferta marki Cybex, foteliki tego producenta pozwalają na swobodne dopasowanie poszczególnych parametrów do aktualnych potrzeb dziecka. Foteliki Cybex dają gwarancję bezpieczeństwa na drodze, a dzięki zaawansowanym systemom, wspierającym korzystanie z fotelików, gwarantują pewne zapięcie pasów i mocowanie fotelika podczas każdej podróży. Marka Cybex jest liderem na rynku optymalnych rozwiązań dla najmłodszych. Foteliki samochodowe Cybex są lekkie i łatwe w montażu, a jednocześnie zdobywają najwyższe oceny w niezależnych testach bezpieczeństwa. Każdy fotelik Cybex został wykonany z bezpiecznych dla najmłodszych materiałów i jest dostępny w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Poszczególne modele fotelików są stale udoskonalane, by dać dzieciom i ich rodzicom pełną swobodę bezpiecznego podróżowania.

Marka Cybex – foteliki dla każdego dziecka

Foteliki Cybex to bardzo rozbudowana grupa produktów, które rosną wraz z małym pasażerem. Wśród wyjątkowych fotelików znajdziesz foteliki Cybex 0-13 kg, czyli pierwsze nosidełka dla niemowląt. Możesz z nich korzystać wraz z dedykowaną bazą mocującą i systemem Isofix lub wybrać wersję montowaną przy użyciu samochodowych pasów bezpieczeństwa. Nosidełka są lekkie i poręczne, a dzięki dodatkowym adapterom możesz je zaczepić na stelażu wózka. Jeżeli szukasz jednego fotelika dla starszaka na kilka lat użytkowania, możesz wybrać Cybex fotelik do 50 kg, który pozwoli stworzyć oszczędności w domowym budżecie. Wśród produktów tego producenta dostępnych jest wiele innowacyjnych modeli dla starszaków, czyli foteliki Cybex 15-36 kg. To rozbudowana seria modeli z możliwością ustawienia pozycji spoczynkowej i wygodnie regulowanymi zagłówkami, które optymalnie chronią delikatne ciało Twojego smyka. Dla rodziców, którzy poszukują najwyższej wygody podczas wykonywania codziennych czynności, przygotowano Cybex fotelik obrotowy, z możliwością ustawienia siedziska przodem do twarzy rodzica. Obrotowa kopuła ułatwia zapinanie malucha w foteliku lub wyjmowanie śpiącego brzdąca z pojazdu. Wszystkie wersje fotelików dla dzieci marki Cybex posiadają łatwą do czyszczenia i zdejmowaną tapicerkę, którą możesz uprać w pralce. Wiele z nich zostało wyposażonych w kolorowe prowadnice pasów lub systemy dźwiękowe, dzięki którym zyskujesz pewność prawidłowego zapięcia Twojej pociechy w aucie.

Fotelik Cybex i-Size – jakość dla wymagających

Foteliki Cybex to synonim niezawodności i pewność, że Twoje dziecko jest optymalnie chronione w każdych warunkach na drodze. To idealny wybór dla opiekunów, którzy poszukują zaawansowanych systemów bezpieczeństwa w fotelikach dla najmłodszych. Modele z każdej kategorii wagowej posiadają głębokie i rozbudowane zagłówki ze wzmocnionym systemem ochrony bocznej. Głębokie zagłówki podnoszą jednocześnie komfort podróżowania i stanowią dodatkowe podparcie dla głowy smyka. Aby mieć pewność, że Twój fotelik będzie zabezpieczał dziecko podczas nagłego hamowania lub ewentualnej kolizji, zdecyduj się na fotelik Cybex z bazą Isofix. Montaż fotelika w oparciu o zaczepy Isofix gwarantuje stabilne osadzenie bazy mocującej na kanapie samochodu, bez konieczności każdorazowego sprawdzania jej zapięcia przed podróżą. Baza mocująca ułatwia szybkie wypięcie niemowlęcia z samochodu, gdy maluszek uśnie na drzemkę lub gdy przemieszczacie się nocą. Przy wyborze fotelika mocowanego na bazie z obrotowym siedziskiem zyskujesz dodatkową przestrzeń w aucie na wygodne przebranie dziecka, a nawet krótki posiłek na postoju. Potwierdzeniem niezawodności jest fotelik Cybex i-Size – to norma, która przyznawana jest najbardziej solidnym modelom na rynku, które pomyślnie przeszły zaawansowane testy bezpieczeństwa. Wśród fotelików marki Cybex znajdziesz wersje w stonowanych wersjach kolorystycznych, jak i te, które pozwolą Ci się wyróżnić i dodać pozytywnej energii w samochodzie. Bez trudu znajdziesz fotelik dla chłopców i dziewczynek oraz modele, które dzięki pozycji spoczynkowej pozwalają Twojemu dziecku wygodnie odpocząć lub przespać dłuższą trasę. Proponowany przez markę Cybex fotelik samochodowy to pewny przyjaciel Twojego smyka podczas każdej przejażdżki autem.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up