+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem Avionaut

Jedną z najbardziej niesamowitych podróży jest ta pierwsza kiedy ruszamy ze szpitala do domu - bardzo ważny jest fotelik samochodowy. Zestawy wózków dziecięcych 3w1 z Avionaut, czyli wersja spacerowa, fotelik samochodowy od urodzenia i wersja głęboka gondola - w jednym, są bardzo praktycznym rozwiązaniem w wartych uwagi pakietach. W takich właśnie pakiecie mamy wtedy niemal cały niezbędny sprzęt, który zaraz po urodzeniu dziecka pozwoli w komfortowy sposób zażywać spacerów jak i bardzo bezpiecznie przewozić dziecko w aucie.

...
Zakres cenowy
2098zł
6895zł

Jak dobrać fotelik Avionaut wg wagi, wzrostu i wieku dziecka?

Kluczowe jest odpowiednie dobranie fotelika do konkretnego auta, tak by całkowicie spełniał swoją rolę, w szczególności pod względem bezpieczeństwa oraz ochrony dziecka, bezdyskusyjnie musi stabilnie "leżeć" na kanapie samochodowej. Ponadto, warto wziąć pod uwagę oceny najważniejszych europejskich zderzeniowych testów bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych Avionaut. Bardzo istotny jest też fakt, że ryzyko wystąpienia urazów jest znacznie mniejsze w przypadku, kiedy dzieci podróżują tyłem do kierunku jazdy. Jest to poparte statystykami wypadkowymi prowadzonymi w krajach, gdzie korzystanie z fotelików RWF, czyli montowanych tyłem do kierunku jazdy dla starszych dzieci jest powszechne.

Szeroka oferta fotelików samochodowych na wózek

Poza propozycjami fotelików Avionaut proponujemy zestawy wózków dziecięcych z fotelikami jeszcze innych najlepszych marek jak: BeSafe, Cybex, MaxiCosi, Kiddy, Swandoo, Britax Romer.

Zobacz również: wózki polskie, z fotelikiem RWF, łóżeczka dla dzieci, krzesełka do karmienia, artykuły dziecięce

Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.