+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Axkid

Axkid to stosunkowo młoda, prężnie rozwijająca się marka na rynku produktów dla dzieci, która zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo najmłodszych. Fotelik samochodowy Axkid Minikid 2020, czy też model Axkid One to modele montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF). W testach bezpieczeństwa ostatnich czasów to właśnie foteliki RWF stają się liderami rankingów i stanowią niezawodną ochronę najmłodszych dzieci. Fotelik do jazdy tyłem Axkid to nie tylko trwały i bezpieczny produkt, to także połączenie estetycznego wykonania i wykorzystanie najnowszych rozwiązań, zastosowanych do fotelików samochodowych dla dzieci.

...
TEXT_NO_PRODUCTS

Foteliki Axkid nie są najlżejsze w porównaniu do większości modeli dostępnych na rynku. To sprawia, że potrzebna jest odpowiednia kondycja do ich przeniesienia czy też montażu. Foteliki dla starszych dzieci możesz złożyć i schować do specjalnego pokrowca. Możesz także wybrać pokrowiec na lato, który zwiększy komfort jazdy w upalne dni. Do fotelika możesz dokupić dodatkowe pasy mocujące oraz podnóżek. Wszystko po to, aby najmłodsi domownicy podróżowali zdrowo i bezpiecznie używając fotelików samochodowych.

Axkid – fotelik dla dzieci w każdym wieku

Jeśli wybierasz Axkid, fotelik będzie towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych chwil życia. Foteliki Axkid przeznaczone dla dzieci w grupie wiekowej 0+ są lekkie, wyposażone w dodatkową wkładkę dla niemowląt. Wszystko po to, by dbać o optymalne ułożenie kręgosłupa dziecka podczas jazdy samochodem. Gdy Twoje dziecko wyrośnie z fotelika dla niemowląt, zamień go na model przeznaczony dla dzieci o wadze 9-25 kg. Foteliki te rekomendowane są dzieciom w wieku powyżej 9. miesiąca życia, do ok. 4-5 roku życia.

Montaż fotelików odbywa się przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Wszystkie foteliki Axkid możesz dopasować do wzrostu i wagi dziecka, a także czasu trwania podróży. Regulację odchylenia fotelika szybko obsłużysz przy pomocy jednej dłoni, a system isofix wyeliminuje w pełni ryzyko niewłaściwego wpięcia fotelika w samochodzie. Zagłówki z pianki stanowią ochronę szyi, karku i głowy dziecka. Pasy bezpieczeństwa posiadają dodatkową otulinę, która podnosi komfort użytkowania i zapobiega otarciom.

Dla najstarszych użytkowników o masie ciała 15-36 kg dostępne są foteliki wykonane ze specjalnej elastycznej pianki. Foteliki Axkid dla większych dzieci przeznaczone są dla dzieci w szerokim przedziale wiekowym, od ok. 3 do 12 roku życia. Jeśli chcesz, aby produkt rósł z dzieckiem, wybierz Axkid – fotelik posiada nie tylko możliwość regulacji oparcia, ale także opcję regulacji wysokości fotela. Tapicerka jest wyjątkowo prosta w czyszczeniu. Mimo większych rozmiarów fotelik do jazdy tyłem dla najstarszych dzieci możesz uchwycić i odpowiednio ułożyć, co ułatwi jego transport i przenoszenie.

Axkid – dopasuj fotelik do swoich potrzeb

Elegancki wygląd, wygoda i bezpieczeństwo – jeśli zależy Ci na połączeniu wszystkich tych cech, wybierz fotelik marki Axkid. Fotelik dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych – z łatwością dopasujesz je do odcienia tapicerki samochodowej. Możesz też sprawić przyjemność swoim dzieciom i pozwolić im samodzielnie wybrać ulubiony kolor. Jeśli tapicerka fotelika samochodowe ubrudzi się, szybko ją zdejmiesz i przepierzesz. Foteliki Axkid to produkt przeznaczony dla rodziców, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Sposób montowania fotelików oraz liczne zagłówki sprawiają, że Twoje dziecko jest optymalnie chronione. Ich charakterystyczną cechą jest także możliwość swobodnej regulacji i dopasowania fotelika do konkretnego samochodu oraz wzrostu i wagi dziecka. Jednocześnie wykorzystane materiały sprawiają, że foteliki są miękkie i przyjemne w dotyku.

Zobacz również: foteliki Avionaut, foteliki BeSafe, foteliki Swandoo, foteliki Britax, foteliki Cybex

Axkid proponuje szeroką gamę produktów dla rodziców, którzy często i w różny sposób podróżują z dziećmi. Foteliki dają łatwość obsługi wszystkim członkom rodziny. Wypniesz i zamontujesz je też w innym samochodzie. To dobry wybór dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości w przystępnej cenie. Foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy RWF to także świetny sposób na budowanie więzi z dzieckiem. Podczas podróży możesz usiąść obok malucha i utrzymywać z nim stały kontakt wzrokowy. Jeśli podróżujesz samodzielnie z dzieckiem, użyj lusterka – będziesz mieć pewność, że maluch jest bezpieczny i szczęśliwy. Foteliki Axkid grupy 0+ są kompatybilne z wieloma wózkami – możesz zamontować je na ramie wózka. Wszystkie modele wyposażone są w regulowane pasy bezpieczeństwa. Montaż odbywa się przy wykorzystaniu pasów bezpieczeństwa lub Isofix – foteliki Axkid najlepiej dopasować do konkretnego modelu samochodu.

Fotelik samochodowy Axkid posiada europejską normę bezpieczeństwa i-Size, a do jego produkcji wykorzystano przyjemną w dotyku piankę, która zwiększa komfort użytkowania i stanowi dodatkową ochronę podróżujących dzieci. Ich niewątpliwym atutem jest klasyczna, uniwersalna kolorystyka, łącząca czerń, czerwień i odcienie szarości. Fotelik Axkid wymaga minimalnej odległości od przedniego fotela – zapewni to komfort podróży wszystkim członkom rodziny. Dzięki montowaniu fotelika tyłem do kierunku jazdy, masz możliwość regulowania nachylenia oparcia. W ten sposób Twój maluch spokojnie prześpi nawet bardzo długą wyprawę.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up