+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Bydgoszczy

BoboWózki Bydgoszcz

BoboWózki - Bydgoszcz

ul. Szajnochy 2,
85-738 Bydgoszcz
(Galeria Dom i Wnętrze, II piętro)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 661 40 88 53
+48 514 11 91 28

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Bydgoszcz

W asortymencie naszego sklepu internetowego rodzice z Bydgoszczy znajdą bogaty wybór produktów pozwalających stworzyć solidną wyprawkę dla dziecka. Są to przede wszystkim wózki dziecięce, a także foteliki samochodowe. W różnorodnej ofercie wózków znajdują się modele bliźniacze, spacerowe i głęboko spacerowe, wielofunkcyjne, a także wózki dziecięce z serii 3w1. W naszym sklepie online można kupić także solidne i bezpieczne foteliki RWF, podzielone według kryterium masy ciała dziecka: 0-13kg, 9-18kg oraz 15-36kg. Zarówno wózki, jak i foteliki samochodowe dla dzieci gwarantują maluchom wygodę, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zapraszamy także do naszego salonu stacjonarnego w Bydgoszczy. Oferujemy najwyższą jakość i korzystne ceny.

Profesjonalizm: klucz do sukcesu

Nasz sukces to zasługa zarówno pracy, jak i pasji. To właśnie ich połączenie pozwala nam na w pełni profesjonalne działania. Jesteśmy fachowcami i tylko z takimi firmami współpracujemy. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby klienci z Bydgoszczy mieli możliwość zakupu najlepszego wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego.

Możliwość i warunki zwrotu towaru

Klienci z Bydgoszczy, którzy kupili konkretny wózek dziecięcy w naszym sklepie internetowym, a następnie uznali, że jednak nie spełnia on ich wymagań, mają prawo do zwrotu. Procedura zwrotu jest możliwa tylko pod warunkiem, że wózek nie był używany. Okres, w którym można dokonać zwrotu wynosi 100 dni.

Szansa zarezerwowania wybranych produktów dziecięcych

Rodzice z Bydgoszczy, którzy są zainteresowani naszą ofertą wózków i fotelików dziecięcych mają teraz możliwość dokonania BoboRezerwacji wybranych modeli. BoboRezerwacja to praktyczna i wygodna usługa, która zagwarantuje dostępność produktu w wybranym przez klienta dniu.

Sprawnie i fachowo: montaż fotelika

Poprawny montaż dziecięcego fotelika samochodowego, zwłaszcza modelu RWF, to podstawa bezpiecznej podróży z maluchem, czy to w obrębie Bydgoszczy czy poza jej granicami. W każdej chwili służymy Państwu profesjonalnym i praktycznym wsparciem przy montażu fotelika w aucie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.

Sklep z wózkami w Bydgoszczy Bydgoszcz BoboWózki salon Foteliki samochodowe Bydgoszcz

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Bydgoszcz

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.