+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Koszalinie

Koszalin-1

BoboWózki - Koszalin

ul. Kołłątaja 1A,
75-448 Koszalin
(przy Hali Widowiskowo-Sportowej)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 790 896 246

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Koszalin

Zapraszamy wszystkich młodych rodziców z Koszalina do wizyty w naszym salonie, a także w sklepie internetowym. Oferujemy bogaty wybór luksusowych produktów, takich jak wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, wygodę oraz pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Posiadamy różne modele wózków dziecięcych, w tym wózki  wózki spacerowe, modele 3w1, wózki spacerowe, bliźniacze czy głęboko spacerowe. Wśród fotelików samochodowych na szczególną uwagę zasługują foteliki RWF, czyli montowane tyłem do kierunku jazdy. Są wśród nich modele przystosowane do różnej wagi dziecka: 0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg. Wszystkie propozycje pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dzięki naszym wózkom oraz fotelikom dziecięcym każda podróż czy spacer po Koszalinie stają się bezpieczną i komfortową przygodą.

Najwyższy poziom obsługi

Każdego dnia dokładamy starań, aby zakup wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego dla dziecka okazał się dla Państwa właściwą decyzją. W naszym sklepie w Koszalinie zapewniamy profesjonalne doradztwo, życzliwą atmosferę, a także szereg dodatkowych udogodnień związanych z ewentualnym zwrotem czy rezerwacją wózka lub fotelika dziecięcego. Udowadniamy przy tym, że profesjonalna obsługa i najwyższa jakość produktów mogą iść w parze z atrakcyjną ceną.

Możliwość dokonania zwrotu towaru

Rodzice z Koszalina, którzy z pewnych powodów doszli do wniosku, że zakupiony wózek dziecięcy nie spełnia ich wymagań, w ciągu 30 dni mają prawo zwrócić towar zakupiony w sklepie internetowym. Wiemy, że oferujemy najlepsze produkty, natomiast możliwość zwrotu jest z naszej strony wyrazem zrozumienia dla klienta. Wózek dziecięcy nie może jednak posiadać śladów użytkowania.

BoboRezerwacja: propozycja dla przezornych

Z pewnością część naszych klientów z Koszalina ma potrzebę wcześniejszego zakupu wózka i fotelika dla dziecka. Być może jeszcze przed narodzinami dziecka. Z myślą o tych osobach wprowadziliśmy tzw. BoboRezerwację, dzięki której zyskują Państwo pewność, że wybrany produkt będzie dostępny w wybranym przez Państwa dniu.

Fotelik do auta: dostawa i montaż

Młodzi rodzice z Koszalina, którym zależy na komforcie i pewności bezpieczeństwa, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie naszych fachowców. Nie tylko dostarczą oni fotelik samochodowy do Państwa domu, ale także sprawnie zamontują go w aucie.

Koszalin

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Koszalinie

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.