+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Koszalinie

BoboWózki Koszalin

BoboWózki - Koszalin

ul. Kołłątaja 1A,
75-448 Koszalin
(przy Hali Widowiskowo-Sportowej)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 790 896 246

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Koszalin

Zapraszamy wszystkich młodych rodziców z Koszalina do wizyty w naszym salonie, a także w sklepie internetowym. Oferujemy bogaty wybór luksusowych produktów, takich jak wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Koszalin to miasto, w którym zostaniesz profesjonalnie obsłużony w autoryzowanym punkcie BoboWózki. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, wygodę oraz pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania oferowanych wyrobów. Posiadamy różne modele wózków dziecięcych, w tym wózki spacerowe, wersje 3w1, bliźniacze czy głęboko-spacerowe. Wśród fotelików samochodowych na szczególną uwagę zasługują foteliki RWF, czyli montowane tyłem do kierunku jazdy. Są wśród nich modele przystosowane do różnej wagi dziecka: 0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg. Wszystkie propozycje pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, współpracujących z punktem BoboWózki Koszalin. Dzięki naszym wózkom oraz fotelikom dziecięcym każda podróż czy spacer stają się bezpieczną i komfortową przygodą. Odwiedź nasz sklep dla dzieci – Koszalin to doskonałe miejsce, aby obejrzeć wysokiej jakości produkty i dokonać wyboru podyktowanego względami estetycznymi, bezpieczeństwem i komfortem dziecka.

Najwyższy poziom obsługi

Każdego dnia dokładamy starań, aby zakup wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego dla dziecka okazał się dla rodziców właściwą decyzją. W naszym punkcie BoboWózki Koszalin zapewniamy profesjonalne doradztwo, życzliwą atmosferę, a także szereg dodatkowych udogodnień związanych z ewentualnym zwrotem czy rezerwacją wózka lub fotelika dziecięcego. Udowadniamy przy tym, że profesjonalna obsługa i najwyższa jakość produktów mogą iść w parze z atrakcyjną ceną. Odwiedź nasz salon wózków dziecięcych – Koszalin i zlokalizowany tu punkt czekają!

Możliwość dokonania zwrotu towaru

Rodzice z Koszalina, którzy z pewnych powodów doszli do wniosku, że zakupiony wózek dziecięcy nie spełnia ich wymagań, w ciągu 100 dni mają prawo zwrócić towar zakupiony w sklepie internetowym. Wózek dziecięcy nie może jednak posiadać śladów użytkowania. Przy okazji możesz również odwiedzić sklep dla dzieci. Koszalin słynie z bogatego asortymentu – na pewno znajdziesz tu coś dla siebie i swojego dziecka.

BoboRezerwacja: propozycja dla przezornych

Z pewnością część naszych klientów z Koszalina ma potrzebę wcześniejszego zakupu niektórych produktów takich jak foteliki samochodowe i wózki dziecięce. Koszalin z punktem stacjonarnym umożliwia ich odbiór w dowolnym czasie, nawet już po narodzinach dziecka. Z myślą o tych osobach wprowadziliśmy tzw. BoboRezerwację, dzięki której rodzice zyskują pewność, że wybrany przez nich produkt jest dostępny w sklepie w wybranym dniu. W efekcie wystarczy odwiedzić punkt BoboWózki Koszalin i odebrać produkt w dowolnym, wcześniej wybranym terminie.

Fotelik do auta: dostawa i montaż

Młodzi rodzice z Koszalina, którym zależy na komforcie i pewności bezpieczeństwa, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie naszych fachowców. W ofercie sklepu są nie tylko profesjonalne, bezpieczne foteliki samochodowe. Koszalin z punktem stacjonarnym oferuje również możliwość ich zamontowania w Twoim samochodzie przez specjalistę. W efekcie dbasz o bezpieczeństwo, a także komfort swojego dziecka zarówno podczas przejażdżek po mieście, jak i dłuższych podróży. Profesjonalne doradztwo i fachowy montaż pozwolą Ci dodatkowo dopasować fotelik dokładnie do modelu Twojego samochodu, a także potrzeb Twojego malucha.

wózki dziecięce Koszalin fotelik samochodowe Koszalin sklep z wózkami w Koszalinie

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Koszalin

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up