+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Wrocławiu

BoboWózki Wrocław

BoboWózki - Wrocław

ul. Szkocka 3,
54-402 Wrocław
(Muchobór - przy skrzyżowaniu z Klecińską)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 60 66 80

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Wrocław

W naszym sklepie internetowym rodziny z Wrocławia znajdą luksusowe wózki dziecięce, a także komfortowe i bezpieczne foteliki samochodowe. Wśród wózków dostępne są modele wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe i głęboko spacerowe, a także bliźniacze. Z kolei foteliki RWF dzielą się w zależności od masy dziecka. Są wśród nich foteliki samochodowe, przystosowane do różnego obciążenia: 0-13 kg, 9-18 kg, 9-25kg i 15-36 kg. Wszystkie nasze produkty, zarówno wózki dziecięce, jak i foteliki do auta, oceniane są niemal na osiem gwiazdek, czyli na piątkę z plusem. Oferowany asortyment dla dzieci dostępny w naszym sklepie online to gwarancja wygodnej i bezpiecznej podróży. Zapraszamy klientów z Wrocławia również do naszego salonu, w którym można liczyć na bogaty wybór wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi oraz korzystne ceny. 

Profesjonalizm: najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa

Każdego dnia skutecznie pomagamy klientom z Wrocławia przy wyborze najlepszego modelu wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego. Kładziemy nacisk na to, aby wybór w jak największym stopniu spełniał indywidualne wymagania. Działamy w pełni profesjonalnie i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami. 

Dogodne zasady zwrotu

Rodzice z Wrocławia, którzy uznali, że wózek dziecięcy nie spełnia ich wymagań, mogą zwrócić towar w ciągu 100 dni. Oferta obejmje wyłącznie zakupy online. Nasze produkty to symbol najwyższej jakości, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Niemniej, zdajemy sobie sprawę z tego, że Państwa preferencje i potrzeby mogą ulec zmianie. Zwrot obejmuje tylko te wózki dziecięce, które nie były używane. 

Zalety BoboRezerwacji

Wciąż udoskonalamy naszą ofertę i dlatego wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wybranego produktu. Skorzystanie z opcji tzw. BoboRezerwacji daje klientom z Wrocławia możliwość zakupu wózka czy fotelika samochodowego dla dziecka jeszcze zanim pociecha przyjdzie na świat. Jest to duża oszczędność czasu, co po narodzinach dziecka ma ogromne znaczenie.

Dostarczamy i montujemy

Klienci z Wrocławia, którzy cenią wygodne i solidne rozwiązania, z pewnością będą zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Nie tylko zapewniamy najlepsze produkty, ale także dostarczamy je pod wskazany adres we Wrocławiu. Jeśli kupią Państwo dziecięcy fotelik samochodowy z chęcią pomożemy przy montażu.

BoboWózki Wrocław BoboWózki Wrocław Szkocka sklep z wózkami Wrocław

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Wrocław

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.