+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Wrocławiu

BoboWózki Wrocław

BoboWózki - Wrocław

ul. Szkocka 3,
54-402 Wrocław
(Muchobór - przy skrzyżowaniu z Klecińską)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 60 66 80

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Wrocław

W naszym sklepie internetowym rodziny z Wrocławia znajdą luksusowe wózki dziecięce, a także komfortowe i bezpieczne foteliki samochodowe. Wśród wózków dostępne są modele wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe i głęboko spacerowe, a także wózki bliźniacze. Z kolei foteliki RWF dzielą się w zależności od masy dziecka. Są wśród nich foteliki samochodowe, przystosowane do różnego obciążenia: 0-13 kg, 9-18 kg, 9-25kg i 15-36 kg. Wszystkie nasze produkty oceniane są niemal na osiem gwiazdek, czyli na piątkę z plusem. Tak doceniane są zarówno wózki dziecięce, jak i foteliki samochodowe. Wrocław to dodatkowo miejsce, w którym możesz znaleźć produkty stacjonarnie. Oferowany asortyment dla dzieci dostępny w naszym sklepie online to gwarancja wygodnej i bezpiecznej podróży. Zapraszamy klientów z Wrocławia również do naszego salonu, w którym można liczyć na bogaty wybór wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi oraz korzystne ceny. Wszystko to w salonie BoboWózki Wrocław.

Profesjonalizm: najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa

Każdego dnia w salonie BoboWózki Wrocław skutecznie pomagamy klientom z Wrocławia przy wyborze najlepszego modelu wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego. Kładziemy nacisk na to, aby wybór w jak największym stopniu spełniał indywidualne wymagania. Działamy w pełni profesjonalnie i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami, wypełniając asortymentem nasz sklep dla dzieci. Wrocław to miejsce, w którym możesz, dzięki ofercie stacjonarnej, osobiście zobaczyć wszystkie produkty z oferty.

Dogodne zasady zwrotu

Rodzice z Wrocławia, którzy uznali, że wózek dziecięcy nie spełnia ich wymagań, mogą zwrócić towar w ciągu 100 dni. Oferta obejmuje wyłącznie zakupy online, w tym wózki dziecięce. Nasze produkty to symbol najwyższej jakości, co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Niemniej, zdajemy sobie sprawę z tego, że Twoje preferencje i potrzeby mogą ulec zmianie. Zwrot obejmuje tylko te wózki dziecięce, które nie były używane. Wrocław z salonem stacjonarnym to bowiem idealne miejsce, aby dokonać ponownych, sprawdzonych zakupów.

Zalety BoboRezerwacji

Wciąż udoskonalamy naszą ofertę w salonie BoboWózki Wrocław i dlatego wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wybranego produktu. Skorzystanie z opcji tzw. BoboRezerwacji daje klientom z Wrocławia możliwość zakupu wózka czy fotelika samochodowego dla dziecka jeszcze zanim pociecha przyjdzie na świat. Jest to duża oszczędność czasu, co po narodzinach dziecka ma ogromne znaczenie. Wystarczy wtedy, że odwiedzisz salon i odbierzesz zamówione wózki dziecięce. Wrocław z punktem stacjonarnym, który zachwyca bogatym wyborem i profesjonalną obsługą, zapewnia dostępność towaru w wybranym przez Ciebie dniu. Nie musisz w pośpiechu wybierać idealnego modelu danego sprzętu. Po prostu znajdź go wcześniej i zarezerwuj – to wystarczy, aby cieszyć się spokojem i komfortem po narodzinach dziecka.

Dostarczamy i montujemy

Klienci, którzy cenią wygodne i solidne rozwiązania, powinni odwiedzić nasz sklep dla dzieci. Wrocław z punktem stacjonarnym to świetne miejsce do dokonania zakupów. To jednak nie wszystko!. Nie tylko zapewniamy najlepsze produkty, ale także dostarczamy je pod wskazany adres w mieście. Nie wiesz, jak montuje się w Twoim samochodzie foteliki samochodowe? Wrocław oferuje nie tylko bogato wyposażony salon, ale również fachową obsługę. Doświadczeni monterzy podepną wybrany przez Ciebie fotelik w Twoim pojeździe. Wszystko w trosce o komfort i bezpieczeństwo Twojej pociechy zarówno podczas przejażdżek po okolicy, jak i dalszych wypraw.

BoboWózki Wrocław BoboWózki Wrocław Szkocka sklep z wózkami Wrocław

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Wrocław

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up