+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce bliźniacze

W wyselekcjonowanej ofercie produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi praktyczne wózki bliźniacze. W całym naszym asortymencie występują także wózki wielofunkcyjne, 3w1 czy modele głęboko spacerowe. Wózki bliźniacze to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie dla większych rodzin. Modele wózków bliźniacze mogą występować w wersji spacerowej, z gondolami lub w pełnych zestawach z fotelikami samochodowymi, które również zostały przygotowane w specjalnych pakietach 3 w 1. Warto mieć na uwadze, że na "bliźniacze" krzesełka Stokke Tripp Trapp stale obowiązuje specjalna, bardzo korzystna oferta zakupu pakietowego.

...
Zakres cenowy
695zł
7987zł

Szeroki asortyment dziecięcych wózków bliźniaczych

Na przestrzeni ostatnich lat oferta bliźniaczych wózków dla dzieci znacząco się powiększyła. Dla klientów oznacza to możliwość wyboru spośród wielu propozycji, które mogą się różnić poszczególnymi elementami konstrukcyjnymi, przeznaczeniem, kolorem czy obecnością dodatkowych udogodnień dla dzieci jak i dla ich rodziców. Obecnie wózki dla bliźniąt są na tyle przemyślane, że wiele konstrukcji potrafi zaskoczyć swoją smukłością i minimalnymi rozmiarami, szerokośćią w przypadku potrzeby zmierzenia się z wąskimi przejazdami.

Charakterystyka wózków dla bliźniąt

Zaletą wózków bliźniaczych typu tandem, czyli jeden za drugim, jest to że dzieci nie przeszkadzają sobie nawzajem. Przykładowo, kiedy jedno chce spać, drugie może się w tym czasie swobodnie bawić. Wózki typu jeden obok drugiego nie dają takiej możliwości. Z tego względu, jeśli Państwa pociechy różnią się temperamentem, bądź też preferują różne pory zabawy i odpoczynku najlepiej rozważyć to na konkretnych modelach, zapraszamy więc do jednego z naszych sklepów stacjonarnych. Z chęcią pomożemy dobrać najlepszy wózek bliźniaczy, taki, który będzie posiadał wszystkie niezbędne udogodnienia, a także korzystną cenę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie.

Zobacz również: jeden za drugim, obok siebie, rok po roku, wieloraczki, foteliki samochodowe

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.