+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Meble Pinio – najwyższa jakość dla Twojego dziecka

Pinio to polski producent mebli dziecięcych i młodzieżowych. Właścicielem tej marki jest polska firma Drewnostyl, która swoją przygodę rozpoczęła w 1992r., a pod koniec lat 90-tych ukierunkowała się na meble przeznaczone do pokoików dziecięcych i młodzieżowych. Te stały się dość szybko wizytówką firmy. Do produkcji mebli do pokoju dziecięcego firma wykorzystuje polskie drewno, wspierając lokalną gospodarkę. Pinio dzięki wysokiej jakości produktów, ich uniwersalności i umiejętnościom w łączeniu klasyki z elementami nowoczesności jest znane nie tylko w Polsce, ale także na rynku europejskim, podobnie jak marka wózków dziecięcych Bebetto, która w swojej kategorii jest mocnym liderem.

...

Gdy na świat przychodzi Twoje maleństwo, pragniesz otoczyć go największą troską i przekazać to, co najcenniejsze. Starasz się wybierać jakościowe ubrania i zabawki, które są bezpieczne i pomagają maluszkowi harmonijnie się rozwijać. Takie właśnie produkty proponuje marka Pinio – meble i wyposażenie pokoju dla dziecka, które odpowie na wszystkie potrzeby najmłodszych domowników. Pinio to gwarancja niezawodności i subtelna elegancja w dziecięcym pokoju.

Meble dla dzieci Pinio to rozbudowana oferta polskiego producenta, która pozwoli Ci wybrać idealne wyposażenie do pokoju malucha. To, co wyróżnia Pinio, to dbałość o detale i staranne wykończenie, a przede wszystkim wykorzystanie trwałych i naturalnych surowców. Meble dla dzieci z kolekcji Pinio powstały z naturalnego drewna, pokryte są bezpiecznymi farbami i lakierami odpowiednimi dla najmłodszych. Zostały zaprojektowane tak, by maluch mógł trenować swoją samodzielność i rozwijać zmysł małego odkrywcy.

Pinio rośnie z Twoim dzieckiem. Możesz zmieniać wyposażenie pokoju maluszka, gdy zaczyna stawiać pierwsze kroki i swobodnie modyfikować ustawienie poszczególnych elementów zestawu. Meble dziecięce Pinio stanowią spójny komplet mebli i estetycznych akcesoriów, które zajmują niewiele miejsca. Jednocześnie zapewniają wystarczająco dużo przestrzeni na wszystkie dziecięce skarby. Meble dziecięce Pinio są proste w użytkowaniu i pełne praktycznych rozwiązań.

Spośród oferty Pinio możemy wybrać także szafy dwudrzwiowe i większe - trzydrzwiowe, różnego rodzaju i wielkości komody, które można zagospodarować w dowolny sposób. Do każdego pokoju młodzieżowego z pewnością doskonale pasować będzie regał, na którym dziecko może przechowywać książki do nauki i do relaksującego czytania, a także zabawki, ramki ze zdjęciami i inne produkty. Każdy nastolatek niewątpliwie potrzebuje także biurka, które jest niezastąpione do nauki i odrabiania lekcji oraz do spędzania czasu na twórczych pracach. Wszystkie te meble w doskonałej jakości oferuje polski producent Pinio.

Kolekcja Calmo pozwala na ciekawe pod względem estetycznym zagospodarowanie pokoju. Produkty w tej kolekcji występują w dwóch kolorach - pięknej, klasycznej bieli i bardzo przyjemnym odcieniu szarości. Dobrym pomysłem będzie zakup części mebli w kolorze białym, a części w odcieniach szarości, które pięknie ze sobą współgrają i tworzą harmonijną całość. Kolekcja I'Ga jest niezwykle ciekawa pod względem dekoracyjnym - eleganckie tapicerowane nakładki pozwolą szybko i łatwo zmienić wystrój pokoju dzięki zamontowaniu lub zdemontowaniu nakładek na meble.

Niesamowite kolekcje mebli Pinio

W ofercie producenta znajduje się szereg różnego typu mebli w kilku kolekcjach. Każda z nich ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny urok. W ofercie znajdują się meble dziecięce, którymi można zagospodarować duży i mały pokój dziecka, planując go w ten sposób, żeby był odpowiedni na długie lata. Doskonałym pomysłem producenta jest łóżeczko-tapczanik w różnych seriach. Jest to mebel o wymiarach 140x70 cm - początkowo pełni funkcję tradycyjnego łóżeczka dla niemowląt, z czasem demontuje się barierki i możemy dysponować łóżkiem dla większych dzieci.

Meble Pinio wyróżnia funkcjonalność, bezpieczeństwo, ciekawy design, a także materiał, którego użyto do wykonania mebli. Dzięki niemu meble są solidne, trwałe i wytrzymałe, co z pewnością sprawdzi się w pokojach dzieci. Meble dla dzieci Pinio sprawdzą się zarówno w pokoju malucha, jak i nastolatka. Szczególną uwagę przyciąga ich oryginalne wzornictwo, które wpisuje się w nowoczesne kanony aranżacyjne. Warto zwrócić także uwagę na to, że w oferowanych meblach dziecięcych Pinio zrezygnowano z wystających elementów, zadbano natomiast o zaokrąglone krawędzie, żeby zminimalizować ryzyko wyrządzenia sobie krzywdy przez dziecko. Misją producenta jest tworzenie rzeczy oryginalnych, bezpiecznych i równie wyjątkowych, jak wyjątkowe są dzieci. Rewelacyjne połączenia kolorów, design i funkcjonalność mebli dają dzieciom możliwość wyrażania samych siebie.

Wyjątkowe mebelki dla dzieci marki Pinio

Dzięki umiejętności połączenia w sposób kreatywny barw, nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych i interesujących detali, meble Pinio stają się wyjątkowe i niepowtarzalne. W swojej ofercie producent posiada łóżeczka dla noworodków wraz z praktycznymi szufladami, łóżka dla starszych dzieci oraz doskonałe dla rodzeństwa łóżka piętrowe. Pośród mebli Pinio znajdziemy również wiele szaf w różnych rozmiarach, dzięki czemu pokój dziecięcy możemy zagospodarować zgodnie z potrzebami naszymi i dziecka oraz w zgodzie z możliwościami, jakie daje nam pokój.

Spośród wielu biurek oferowanych przez producenta z pewnością uda nam się wybrać takie, które spodoba się dziecku, lub które ono samo będzie chciało mieć w swoim wymarzonym pokoju. Komody oraz regały niezbędne do przechowywania książek i zabawek to fantastyczne rozwiązanie na zachowanie porządku i dobrej organizacji w rzeczach dziecka. Wiele możliwości wyboru, jakie oferuje producent Pinio, idzie w zgodzie z wysoką jakością wszystkich produktów. Produkty marki Pinio można kupić w przystępnej cenie w naszych salonach na terenie całej Polski lub przez szybkie i wygodne zakupy online.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Maclaren, wózki Peg Perego, wózki Insevio, wózki ABC Design

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up