+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Venicci

Firma Vennici od ponad 10 lat zajmuje się produkcją wózków i akcesoriów dla dzieci. Dotychczas najbardziej dostępne produkty wyłącznie na rynku brytyjskim, obecnie spotykają się z zainteresowaniem rodziców z całej Europy. Akcesoria te łączą brytyjską technologię i innowacyjne rozwiązania z włoską estetyką wyrobów. W efekcie powstały wózki dziecięce Vennici, które przyciągają wzrok na ulicy. Wózki Vennici to doskonały wybór, jeśli cenisz sobie klasyczne rozwiązania z nowoczesnym charakterem. Spójna kolorystyka w stonowanych barwach różni się tylko drobnymi, barwnymi szczegółami. Dzięki temu wózki prezentują się bardzo elegancko w każdych warunkach.

...

Vennici – brytyjska jakość wózków, włoski styl

Wszystkie produkty Vennici zostały przygotowane według najwyższych standardów jakości. Pojedyncze elementy są analizowane i kontrolowane przed tym, gdy trafią na linię produkcyjną. Wszystkie procesy wytwarzania produktu końcowego są przeprowadzane pod superwizją specjalistów. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie akcesoria Vennici spełnią Twoje oczekiwania co do jakości oraz funkcjonalności.

Elementy, które mają bezpośredni kontakt z dzieckiem, są bezpieczne i certyfikowane. To sprawia, że produkty Vennici są komfortowe w codziennym użytkowaniu i w żaden sposób nie zagrażają dobrej kondycji Twojego malucha. Firma Vennici zatrudnia specjalistów, których zadaniem jest nie tylko stworzenie praktycznych projektów łączących brytyjskie pomysły z włoskim wyglądem, ale również dopilnowanie, aby produkt końcowy spełniał wszystkie postawione przed nim cele.

Wózki Vennici dla Ciebie i Twojego dziecka

Podstawowa wersja, w której dostępny jest wózek Vennici, to zestaw 2w1. Obejmuje on praktyczną ramę, która nadaje się do zastosowania w przypadku obu rodzajów siedzisk. Jest ona lekka, składana, idealna, aby zmieścić do bagażnika auta. W zestawie firma Vennici oferuje wózek głęboki dla noworodków i młodszych niemowląt, a także siedzisko spacerowe dla starszych dzieci, które samodzielnie siedzą.

Kolejną propozycją jest zestaw 3w1 od Vennici. W nim znajdziesz to, co wyżej, czyli ramę i dwa siedziska, a także dodatkowo fotelik samochodowy. Bezpieczny model fotelika cenionej firmy nadaje się do przewożenia dzieci w pierwszej kategorii wagowej, od momentu narodzin aż do pierwszych urodzin. Fotelik ma formę nosidła, dlatego wygodnie zabierzesz go ze sobą na przykład do samochodu czy na wizytę lekarską.

Materiał, którym zostały wykończone wózki Vennici Tinum Se, jest atestowany. Oznacza to, że gwarantuje on skórze dziecka komfort, ale również jest bezpieczny w bezpośrednim kontakcie z wrażliwym na bodźce maluchem. Co więcej, zewnętrzna tapicerka została zaimpregnowana, dzięki czemu wózek nie przepuszcza wilgoci. Nie musisz obawiać się o nagły deszcz podczas spaceru – dziecko na pewno nie zmoknie!

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Insevio, wózki Maclaren, foteliki Maxi Cosi, Britax Kidfix i-Size

Komfort termiczny dziecka jest niezwykle ważny. Z tego powodu wózek Vennici został uzupełniony o rozwiązania, które go zapewniają. Mowa przede wszystkim o specjalnym systemie wentylacji panoramicznej, która w przypadku głębokiej gondoli zapewnia dziecku wygodne warunki nawet przy wysokich temperaturach. Co więcej, budka przygotowana została z materiału z filtrem UV50+. Odbija on promienie słoneczne, zapobiegając nagrzewaniu wnętrza konstrukcji.

Niska waga to podstawowe kryterium, dzięki któremu wózek Vennici Tinum Se jest warty wyboru. Zazwyczaj wózki w zestawach mają stosunkowo wysoką wagę z uwagi na konieczność zastosowania grubszej ramy dopasowanej do wagi dziecka siedzącego. W tym przypadku maksymalna waga całkowita to tylko 12 kg w przypadku zarówno wersji z wózkiem głębokim, jak i spacerowym. Produkt swobodnie podniesiesz, a manewrowanie nim stanie się o wiele łatwiejsze.

Wózek Vennici – poznaj wygodne rozwiązania

Niezależnie od tego, który wózek Vennici wybierzesz, do jego ramy możesz wpiąć pierwszych fotelik samochodowy Twojego dziecka. To bardzo wygodna opcja, przede wszystkim z uwagi na możliwość przenoszenia dziecka w nosidle na przykład na zakupy, wyjazd do rodziny czy wizytę lekarską. Wózki Vennici przystosowane są do większości fotelików znanych firm. Wystarczy, że dobrane zostaną odpowiednie adaptery.

Każdy oferowany wózek Vennici wyposażony został w wygodny kosz zakupowy. Jest on zlokalizowany bezpośrednio pod siedziskiem, dzięki czemu nie przeszkadza w użytkowaniu wózka przez dziecko. Kosz jest obszerny, a jego konstrukcja zapobiega wypadaniu rzeczy na przykład podczas jazdy po nierównej drodze.

Wózki Vennici w wersji głębokiej zostały wyposażone w praktyczną gondolę. Jest ona na tyle przestronna, że z powodzeniem umożliwi dziecku odpoczynek na drzemkę, ale również sen nocny. Dzięki temu nie musisz na krótkie wyjazdy zabierać dodatkowo łóżeczka turystycznego – wystarczy Ci produkt Vennici. Zaoszczędzisz przestrzeń i zapewnisz swojemu dziecku komfort.

Jednym z wyróżników spacerówki tej marki jest maksymalne obciążenie. W odróżnieniu od mniej wytrzymały modeli innych firm, wózek Vennici jest w stanie wytrzymać wagę dziecka do 22 kg. Oznacza to, że kupując jeden zestaw, zyskujesz wózek, który możesz użytkować od narodzin dziecka aż do momentu, gdy będzie miało ono nawet pięć czy sześć lat!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up