+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Bumbleride

Firma Bumbleride od wielu lat zajmuje się produkcją wózków dla dzieci. Wszystkie oferowane projekty produktów są przemyślane nie tylko pod względem wyglądu, ale także funkcjonalności dla rodziców i ich dzieci. Dzięki temu powstające wózki Bumbleride zachwycają rodziców, którym zależy na ich dużej użytkowości. Wózki Bumbleride Indie to przede wszystkim modele przystosowane dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia. Ułatwiają powrót rodzicom do formy sprzed pojawienia się dziecka, a nawet dzieci, bo dostępne są również w wersji wózka dla bliźniąt. Marka stawia przede wszystkim na wytrzymałość konstrukcji połączoną z bezpieczeństwem najmłodszych.

...

Wózki dziecięce - z miłością do ekologii

W rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nowoczesne, wózki dziecięce Bumbleride, wśród których znajdują się modele spacerowe, głęboko spacerowe oraz bliźniacze. Są to produkty w pełni bezpieczne i komfortowe, które sprawdzą się zarówno podczas spaceru, jak i w podróży. Wśród wózków Bumbleride dostępne są różne serie. Marka Bumbleride to producent, który stawia na kolory i ciekawe dla dzieci wzory. Dzięki stworzeniu ogromnej palety wzorów każdy rodzic będzie mógł wybrać wózek, który według niego najbardziej spodoba się maluszkowi, kiedy podrośnie.

Wszystkie modele Bumbleride Indie powstały z miłości do ekologii. Stonowane barwy i wykorzystanie bezpiecznych, certyfikowanych materiałów pochodzących z recyklingu to wartości, dzięki którym wózki te trafiają do coraz większej liczby domów. Wózek dziecięcy jest przyjazny nie tylko dla dzieci i ich rodziców, ale również dla otaczającego środowiska.

Wózek Bumbleride do zadań specjalnych

Bez względu na to, czy poruszasz się po mieście, czy raczej wolisz przechadzki z dzieckiem na łonie natury, wózek Bumbleride spełni Twoje oczekiwania. Produkt ten został przygotowany na trwałym, stabilnym stelażu w formie aluminiowej ramy. Dzięki wyposażeniu w dodatkowe amortyzatory dziecko nie odczuwa mocno wstrząsów podczas jazdy po nierównej drodze. Co więcej, pompowane koła sprawiają, że oferowany przez firmę Bumbleride wózek świetnie nadaje się do rozwijania większych prędkości, na przykład podczas joggingu.

Bardzo obszerna budka przeciwsłoneczna to kolejny powód, dla którego warto zainwestować w produkt Bumbleride. Dzięki głębokiemu daszkowi dziecko jest znakomicie chronione przed słońcem niezależnie od pozycji, w jakiej się znajduje. Osłona zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi nawet w przypadku, gdy dziecko leży i śpi, dzięki czemu drzemka pozostaje niezakłócona. Z uwagi na filtr UPF 45+ wnętrze daszku nie nagrzewa się.

Co ważne, Bumbleride Indie posiada obszycie z materiału odpornego na zabrudzenia. Jest on trwały, dzięki czemu dobrze wytrzymuje spacery po bezdrożach. Co więcej, możesz zdjąć całą tapicerkę i ją uprać. W ten sposób zachowasz higieniczne warunki wewnątrz wózka dla dziecka − zwłaszcza na siedzeniu, które jest bardzo ważnym punktem tego rodzaju produktów.

Zobacz również: foteliki Concord, foteliki Cybex, foteliki Kiddy, foteliki Szczecin, foteliki Maxi Cosi

Wózek Bumbleride Indie został wyposażony tylko w trzy koła, a w opcji wózka dla bliźniąt − w cztery. Wszystkie mają ten sam rozmiar, dzięki czemu wózek dobrze się prowadzi i zachowuje stabilną pozycję bez względu na to, po jakiej drodze się nim poruszasz. Pod siedziskiem znajdziesz kosz zakupowy. Możesz więc po skończonym aktywnym spacerze pójść z maluchem po podstawowe zakupy.

Oferowany przez firmę Bumbleride produkt może być dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza z nich zakłada wypinane siedziska. Dzięki temu ramę możesz złożyć osobno i nie będzie ona przeszkadzała na przykład podczas transportu. Znacznie zmniejszy również swoje rozmiary. Dodatkowo wymienne siedziska są też przydatne, gdy kupujesz wózek dla dziecka, który ma służyć dziecku od chwili narodzin do ukończenia nawet piątego roku życia.

Alternatywna forma wózka Bumbleride zakłada składanie razem z siedziskiem. Łamana rama sprawia, że wózek dosłownie składa się na pół siedziskiem do wewnątrz, co dodatkowo chroni go przed zabrudzeniem. Pomimo faktu, że wózek spacerówka ma obciążenie na poziomie 25 kg, sam wózek nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jest również bardzo lekki, dzięki czemu łatwo się prowadzi i bez trudu go przeniesiesz, gdy zajdzie taka potrzeba.

Kto skorzysta na wózkach Bumbleride?

Wózki firmy Bumbleride są przeznaczone przede wszystkim dla tych rodziców, którzy cenią sobie aktywne spędzanie czasu. Dzięki charakterystycznej konstrukcji możesz liczyć na to, że wózek będzie dla Ciebie wygodny w prowadzeniu, a jednocześnie komfortowy i bezpieczny dla Twojego dziecka. Oferowany przez firmę Bumbleride wózek to świetne rozwiązanie zarówno na spacer po chodniku, jak i po bezdrożach bez utwardzonych ścieżek.

Możliwość wyboru zarówno wózków przeznaczonych dla jednego, jak również dla dwójki dzieci sprawia, że model Bumbleride Indie sprawdzi się idealnie w przypadku rodziców bliźniąt. Co więcej, dzięki obecności wyjmowanych, wymiennych gondoli możesz używać go również w przypadku dzieci, między którymi jest niewielka różnica wiekowa. To świetne rozwiązanie, gdy zależy Ci na komforcie.

Wszystkie produkty Bumbleride cechuje prosty, nowoczesny design. Będą doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie te cechy. Wózek Bumbleride to produkt wysokiej jakości, który jednak nie przytłacza swoją kolorystyką i prezentuje się niezwykle stylowo. Świetna jakość wykonania i dopracowane szczegóły sprawiają, że każdy model zachwyca.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up