+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Spacerówki Cybex

Cybex to niemiecka firma, która została założona w 2005 roku i specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla dzieci. W tym wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, a także innych dodatków związanych z bezpieczeństwem i komfortem dzieci. Ważną częścią oferty są wózki spacerowe Cybex. W 2014 roku niemiecka marka połączyła swoje siły z Goodbaby International Holdings Limited, co zwiększyło możliwości firmy w zakresie rozwoju i przeprowadzania testów. W ciągu ostatnich kilku lat marka Cybex stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród firm oferujących akcesoria dla dzieci. Marce Cybex w codziennej pracy przyświeca trzytorowa strategia. Firma stawia na jakość i funkcjonalność swoich produktów, ich bezpieczeństwo, ale również na wyjątkowy design. Wózki wielofunkcyjne i spacerówki Cybex wyróżniają się estetycznym i stylowym wyglądem dzięki współpracy z renomowanymi projektantami mody. Charakterystyczny dla wózków i fotelików marki Cybex jest ich ergonomiczny kształt i modny wygląd. Nic dziwnego, że produkty te często kupują dla swoich pociech osoby z pierwszych stron gazet – artyści i celebryci. Dużą zaletą akcesoriów marki jest przy tym zróżnicowana polityka cenowa, co oznacza, że znajdziesz foteliki, wózki wielofunkcyjne i spacerówki Cybex dopasowane nie tylko do Twoich wymagań oraz potrzeb, ale i budżetu.

Spacerówki Cybex – połączenie funkcjonalności i wyjątkowego designu

Wielu rodziców ma dylemat, kiedy zmienić gondolę na wózek spacerowy. Cybex zaleca, aby stało się to w momencie, gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć. Przyjmuje się, że taka umiejętność wykształca się u niemowląt około 6. miesiąca życia. Marka Cybex przygotowała dla rodziców szeroką ofertę wózków spacerowych. W sklepach stacjonarnych BoboWózki oraz na bobowozki.com.pl znajdziesz modele z linii Gold – uniwersalne, a jednocześnie stylowe, a także Platinum – wyróżniające się najwyższą jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz ciekawym designem. Jakie modele znajdziesz wśród wózków Cybex? Spacerówka do samolotu, do biegania, a także z możliwością przekształcenia na dwuosobowy – to tylko część możliwości oferowanych przez niemiecką markę. A może wybierzesz jeden z wózków z napędem Cybex? Spacerówka do 22 kg wyróżnia się wbudowanym silniczkiem, który napędza koła lub je hamuje, gdy poruszasz się po terenie z większym nachyleniem. To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań wdrożonych przed markę Cybex. Spacerówki z napędem wyróżniają się nie tylko innowacyjnością, ale również wyjątkowych designem. Nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.

Cybex – spacerówki na każdą okazję

Spacerówki Cybex dostępne są w wielu wariantach. Dzięki temu z łatwością wybierzesz model, który będzie funkcjonalny, bezpieczny, ładny i zmieści się w Twoim budżecie. Dla kogo przeznaczone są wózki Cybex? Spacerówka składana dla dzieci do 22 kg wagi to propozycja dla rodziców, którzy lubią wyróżniać się spośród tłumu. Żelowe koła, wysokiej jakości system amortyzacji, możliwości konfiguracji wózka w zależności od aktualnych potrzeb dziecka – każdy model wózka spacerowego Cybex idealnie nada się do manewrowania na miejskich chodnikach. Wyjazd na wakacje z maluchem? Z wózkiem spacerowym Cybex to proste – oferowane modele składają się do kompaktowych rozmiarów. Łatwo przetransportujesz wózek w bagażniku samochodu, a nawet jako bagaż poręczny w samolocie. Niewielka waga i łatwość składania gwarantuje, że każdy – niezależnie od postury – poradzi sobie z obsługą spacerówki Cybex. Część modeli ma nawet zintegrowany uchwyt do przenoszenia, dzięki któremu rodzic może nosić wózek po złożeniu na ramieniu. Niemiecka marka przygotowała również kilka propozycji dla rodziców aktywnych, którzy chcą spędzać czas ze swoją pociechą nawet podczas codziennych treningów. Czym wyróżnia się wózek do biegania marki Cybex? Lekka spacerówka ma opływowy kształt i wygodne, wyściełane siedzisko. Modele do biegania wyposażono w pneumatyczne koła, a przednie z nich jest stabilnie zamocowane do jazdy na wprost, dzięki czemu łatwo pokonuje przeszkody. Spacerówki Cybex to propozycja dla rodziców, którzy pod względem designu cenią sobie możliwość wyboru. Znajdziesz wśród nich nie tylko klasyczne modele utrzymane w stonowanych barwach, ale również wózki w żywych kolorach, np. różowym, błękitnym czy żółtym. W ofercie nie brakuje również opcji wyróżniających się wyglądem zaprojektowanym przez specjalistów w zakresie designu. Rodzice ceniący sobie dbałość o każdy detal na pewno zauważą eleganckie wykończenia prowadnicy czy barierki bezpieczeństwa.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up