+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Zamościu

zamosc-1

BoboWózki - Zamość

Al. 1 Maja 3,
22-400 Zamość
(przy rondzie na Lubelskiej, vis a vis CH Revia)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9:00-17:00,
Sob. 9:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 84 627 91 11

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Zamość

Zachęcamy wszystkich rodziców do odwiedzenia naszego salonu w Zamościu oraz sklepu internetowego, w których można kupić luksusowe wózki dziecięce, a także foteliki samochodowe. Oferujemy najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania, a także konkurencyjne ceny wózków i fotelików dla dzieci. W naszej ofercie wózków znajdują się między innymi wózki spacerowe, 3w1, bliźniacze czy modele głęboko spacerowe. Posiadamy także bogaty wybór dziecięcych fotelików samochodowych, w tym nowoczesne modele RWF przystosowane do różnych zakresów obciążenia:  0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg. Dzięki wózkom dziecięcym i fotelikom samochodowym zawartym w naszej ofercie zarówno podróżowanie, jak i spacer po Zamościu przebiegają spokojnie, bezpiecznie i komfortowo.

Profesjonalne produkty, profesjonalna obsługa

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego każdego dnia z prawdziwą przyjemnością pomagamy rodzicom z Zamościa wybrać taki wózek dla dziecka i taki fotelik samochodowy, by mieli oni pewność, że zapewniają swojemu maluchowi wszystko, co najlepsze. Działamy wszechstronnie: zarówno stacjonarnie, jak i online, dbając przy tym o najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Korzystne zasady zwrotu

Rodzice z Zamościa, którzy z jakichś powodów uznali, że zakupiony wózek dziecięcy nie spełnia ich oczekiwań, mają możliwość zwrotu towaru w ciągu 30 dni. Oferta dotyczy wyłącznie sklepów internetowych. Nie mamy wątpliwości co do najwyższej jakości naszej oferty, jednak bierzemy pod uwagę fakt, że przy małym dziecku potrzeby mogą szybko ulegać zmianie. Ważne, aby wózek nie posiadał śladów używania oraz by nie był w żaden sposób uszkodzony.

Co daje BoboRezerwacja?

Z myślą o tych klientach z Zamościa, którzy lubią mieć wszystko zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem, wprowadziliśmy atrakcyjną opcję tzw. BoboRezerwacji. Wystarczy skorzystać z tej usługi, aby zapewnić sobie możliwość odbioru wybranego produktu w dogodnym dla Państwa momencie.

Dostawa i montaż fotelika samochodowego

Klienci z Zamościa, którym w szczególny sposób zależy na wygodzie i bezpieczeństwie, mogą z naszej strony liczyć na dostawę do domu oraz sprawny i fachowy montaż fotelika samochodowego. Nie tylko skutecznie doradzamy, ale także zapewniamy praktyczne wsparcie. Zapraszamy do naszego salonu w Zamościu oraz do sklepu online.  

Zamość

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Zamościu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.