+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Zamościu

BoboWózki Zamość

BoboWózki - Zamość

Al. 1 Maja 3,
22-400 Zamość
(przy rondzie na Lubelskiej, vis a vis CH Revia)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9:00-17:00,
Sob. 9:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 690 617 236

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Zamość

Zachęcamy wszystkich rodziców do odwiedzenia naszego salonu BoboWózki Zamość oraz sklepu internetowego, w których można kupić luksusowe wózki dziecięce, a także foteliki samochodowe. Zamość z salonem stacjonarnym obfituje w atrakcyjny asortyment, dlatego warto obejrzeć go osobiście. Oferujemy najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania, a także konkurencyjne ceny wózków i fotelików dla dzieci. W naszej ofercie wózków znajdują się między innymi wózki spacerowe, 3w1, bliźniacze czy modele głęboko spacerowe. Posiadamy także bogaty wybór dziecięcych fotelików samochodowych, w tym nowoczesne modele RWF przystosowane do różnych zakresów obciążenia: 0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg. Dzięki wózkom dziecięcym i fotelikom samochodowym zawartym w naszej ofercie zarówno podróżowanie, jak i spacer po Zamościu przebiegają spokojnie, bezpiecznie i komfortowo. Chcesz uzupełnić wyprawkę w oczekiwaniu na malucha? Odwiedź sklep dla dzieci. Zamość to miasto, w którym osobiście obejrzysz wysokiej jakości sprzęty w punkcie stacjonarnym.

Profesjonalne produkty, profesjonalna obsługa

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego każdego dnia z prawdziwą przyjemnością pomagamy rodzicom z Zamościa wybrać taki wózek dla dziecka i taki fotelik samochodowy, by mieli oni pewność, że zapewniają swojemu maluchowi wszystko, co najlepsze. Salon BoboWózki Zamość działa wszechstronnie: zarówno stacjonarnie, jak i online, dbając przy tym o najwyższą jakość w przystępnej cenie. Dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz salon wózków dziecięcych? Zamość ze swoim punktem stacjonarnej sprzedaży pełen jest specjalistów w dziedzinie produktów dla dzieci. Ich profesjonalne porady pomogą Ci w dokonaniu wyboru!

Korzystne zasady zwrotu

Rodzice z Zamościa, którzy z jakichś powodów uznali, że zakupiony wózek dziecięcy nie spełnia ich oczekiwań, mają możliwość zwrotu towaru w ciągu 100 dni. Oferta dotyczy wyłącznie produktów zakupionych w sklepie internetowym. Nie mamy wątpliwości co do najwyższej jakości naszej oferty, jednak bierzemy pod uwagę fakt, że przy małym dziecku potrzeby mogą szybko ulegać zmianie. Ważne, aby wózek nie posiadał śladów używania oraz nie był w żaden sposób uszkodzony. Zamość może być miastem, w którym kupisz nowy wózek, tym razem idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań oraz potrzeb dziecka.

Co daje BoboRezerwacja?

Chcesz kupić niektóre sprzęty jeszcze przed narodzinami dziecka, ale nie masz gdzie ich trzymać? W takim przypadku wybierz opcję BoboRezerwacji wózka bądź to fotelika. Na czym to polega? Zdecyduj, które modele Cię interesują, jeśli chodzi o foteliki lub wózki dziecięce. Zamość ze swoim punktem stacjonarnym umożliwi Ci odbiór zarezerwowanego modelu w dogodnym dla Ciebie terminie. W ten sposób nie musisz martwić się, gdzie ustawisz całą wyprawkę. Chcesz po narodzinach odebrać sprzęty, np. foteliki czy wózki dziecięce? Zamość w punkcie stacjonarnym umożliwi Ci umówienie się na konkretny dzień – masz wtedy gwarancję dostępności towaru.

Dostawa i montaż fotelika samochodowego

Salon BoboWózki w Zamościu serdecznie zaprasza tych klientów, którym w szczególny sposób zależy na wygodzie i bezpieczeństwie. W ofercie sklepu znajdziesz profesjonalne, sprawdzone pod kątem certyfikatów i testów zderzeniowych foteliki samochodowe. Zamość z punktem stacjonarnym to dodatkowo okazja, aby skorzystać ze sprawnego montażu fotelika. Nie musisz się w końcu na tym znać! Nasi specjaliści zadbają o wszelkie szczegóły i sprawią, że kupiony przez Ciebie sprzęt będzie dopasowany do samochodu, potrzeb dziecka, a przy tym właściwie zamocowany. Zapraszamy do naszego sklepu z fotelikami i z wózkami w Zamościu, a także do sklepu online.

wózki dziecięce Zamość foteliki samochodowe Zamość BoboWózki salon w Zamościu

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Zamość

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up