+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Zamościu

BoboWózki Zamość

BoboWózki - Zamość

Al. 1 Maja 3,
22-400 Zamość
(przy rondzie na Lubelskiej, vis a vis CH Revia)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9:00-17:00,
Sob. 9:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 950 350

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Zamość

Zachęcamy wszystkich rodziców do odwiedzenia naszego salonu Bobo Wózki Zamość oraz sklepu internetowego, w których można kupić luksusowe wózki dziecięce, a także foteliki samochodowe. Oferujemy najwyższą jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania, a także konkurencyjne ceny wózków i fotelików dla dzieci. W naszej ofercie wózków znajdują się między innymi wózki spacerowe, 3w1, bliźniacze czy modele głęboko spacerowe. Posiadamy także bogaty wybór dziecięcych fotelików samochodowych, w tym nowoczesne modele RWF przystosowane do różnych zakresów obciążenia:  0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg. Dzięki wózkom dziecięcym i fotelikom samochodowym zawartym w naszej ofercie zarówno podróżowanie, jak i spacer po Zamościu przebiegają spokojnie, bezpiecznie i komfortowo.

Profesjonalne produkty, profesjonalna obsługa

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego każdego dnia z prawdziwą przyjemnością pomagamy rodzicom z Zamościa wybrać taki wózek dla dziecka i taki fotelik samochodowy, by mieli oni pewność, że zapewniają swojemu maluchowi wszystko, co najlepsze. Bobo Wózki Zamość działają wszechstronnie: zarówno stacjonarnie, jak i online, dbając przy tym o najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Korzystne zasady zwrotu

Rodzice z Zamość, którzy z jakichś powodów uznali, że zakupiony wózek dziecięcy nie spełnia ich oczekiwań, mają możliwość zwrotu towaru w ciągu 100 dni - oferta dotyczy wyłącznie wysyłek. Nie mamy wątpliwości co do najwyższej jakości naszej oferty, jednak bierzemy pod uwagę fakt, że przy małym dziecku potrzeby mogą szybko ulegać zmianie. Ważne, aby wózek nie posiadał śladów używania oraz by nie był w żaden sposób uszkodzony.

Co daje BoboRezerwacja?

Z myślą o tych klientach z miasta Zamość na wózki dziecięce i bezpieczne foteliki samochodowe, którzy lubią mieć wszystko zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem, wprowadziliśmy atrakcyjną opcję tzw. BoboRezerwacji wózka bądź to fotelika. Wystarczy skorzystać z tej usługi, aby zapewnić sobie możliwość odbioru wybranego produktu w dogodnym dla Państwa momencie.

Dostawa i montaż fotelika samochodowego

Bobo Wózki Zamość serdecznie zapraszają tych klientów którym w szczególny sposób zależy na wygodzie i bezpieczeństwie, mogą z naszej strony liczyć na dostawę do domu oraz sprawny i fachowy montaż fotelika samochodowego. Nie tylko skutecznie doradzamy, ale także zapewniamy praktyczne wsparcie. Zapraszamy do naszego sklepu z fotelikami i z wózkami w Zamościu, a także do sklepu online.  

wózki dziecięce Zamość foteliki samochodowe Zamość BoboWózki salon w Zamościu

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Zamość

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.