+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

EasyGO

Jeśli poszukujesz zwrotnego i lekkiego w prowadzeniu wózka dla Twojego dziecka, EasyGO to marka, która zapewni Ci swobodę użytkowania i najwyższy komfort. Produkty EasyGOwózki spacerowe, wózki głębokie, a także modele bliźniacze – cechują się wysoką trwałością i klasycznym wyglądem. Jednocześnie dzięki zastosowanym technologiom wózki spacerowe są synonimem wygody i bezpieczeństwa dzieci. Wózek EasyGO to optymalny produkt zarówno do miasta, jak i na rodzinne wakacyjne wyprawy. Amortyzacja wszystkich kół sprawia, że wstrząsy są mniej odczuwalne przez dziecko. EasyGO to także wygoda codziennych zakupów i przemieszczania się wąskimi chodnikami.

...

Wózek spacerowy EasyGO to optymalny wybór, jeśli chcesz czuć się swobodnie z dzieckiem, podróżować i poznawać otaczający Cię świat dokładnie tak, jak lubisz. Lekkie stelaże wózków dla dzieci złożysz przy użyciu jednej ręki, a gondolę z łatwością wypniesz i postawisz na kocu lub trawie. Specjalne plastikowe nóżki chronią materiał przed zabrudzeniem, gdy organizujesz piknik w ogrodzie. Wózek EasyGO wyposażony jest w duży kosz, w którym umieścisz najpotrzebniejsze akcesoria dla dziecka, jak również zapasowe ubrania i przekąski. W bogatej ofercie EasyGO znajdziesz modele nowoczesne oraz wózki dziecięce EasyGO z elegancką rączką i ozdobnymi detalami – wszystko po to, aby korzystanie z wózka było dla Ciebie przyjemnością. Wózki spacerowe stanowią niezwykle ważny element wyposażenia. Warto więc, by wybrany model spełniał Wasze oczekiwania.

EasyGO – wózki dla dzieci w każdym wieku

Wózek EasyGO to model, który dzięki kompleksowemu zestawowi najważniejszych akcesoriów posłuży Ci przez cały okres wózkowania dziecka. Ofertę EasyGO otwierają wózki 2w1, którymi możesz przewozić swoje dziecko od pierwszych dni jego życia. Wózek spacerowy EasyGO możesz zmienić na model głęboko-spacerowy, korzystając z wyposażonej w specjalny stabilizator gondoli. Gondolę możesz złożyć na płasko, co ułatwia jej transport i przechowywanie.

Wózek EasyGO to przede wszystkim łatwość użytkowania – stelaż jest lekki i odporny na korozję, możesz go szybko złożyć i schować do bagażnika samochodu. Przednie koła posiadają opcję blokowania, przez co prowadzenie podczas spacerów w mieście jest jeszcze prostsze. Poszczególne elementy w pełni chronią dziecko – budka przeciwsłoneczna wyposażona jest w filtr przeciwsłoneczny UV50+, a system cyrkulacji powietrza zapobiega przegrzaniu niemowlęcia w upalne dni.

Dla starszych dzieci EasyGO przygotowało nowoczesne modele spacerówek, w zróżnicowanych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Spacerówka EasyGO pozwala na regulowanie wysokości siedziska na kilku poziomach przy użyciu jednej ręki. Możesz zmieniać ustawienie siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. To ważne, gdy Twój maluch chce oglądać świat lub chcesz ograniczyć nadmiar zewnętrznych bodźców na czas drzemki. Wózek spacerowy możesz skonfigurować dokładnie tak, jak potrzebuje tego Twoje dziecko.

Spacerówka EasyGO posiada regulowany podnóżek. Możesz także dopasować wysokość rączki wózka do Twojego wzrostu. By dziecko było w pełni chronione, w spacerówkach wykorzystano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz estetycznie wykończoną barierkę ochronną. Do każdego modelu możesz dopasować folię ochronną, pokrowiec na nóżki i uchwyt na kubek. Dzięki udogodnieniom od EasyGO każdy spacer przyniesie radość Tobie i Twojemu dziecku. Wózki spacerowe EasyGO zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, by wywoływać uśmiech i zadowolenie.

Jeżeli jesteś rodzicem bliźniaków, EasyGO proponuje funkcjonalne wózki miejskie. To modele z opcją zamontowania dwóch gondoli w linii pionowej lub siedziska i gondoli, gdy wózkiem podróżuje rodzeństwo. Wózek EasyGO w wersji spacerowej dla dwójki dzieci, siedzących obok siebie, pozwala indywidualnie dopasować nachylenie siedziska i wysokość podnóżka do każdego z dzieci. Pomimo większych rozmiarów, lekka rama wózków bliźniaczych nie wpływa znacząco na ich wagę. Dzięki temu masz pewność, że wózek spacerowy dla bliźniąt będzie spełniał Twoje oczekiwania.

EasyGO – wózki dla kochających przygody

Spacerówka EasyGO stanowi połączenie nowoczesnego designu i najlepszych rozwiązań dla bezpieczeństwa najmłodszych domowników. Jeśli często podróżujesz dzieckiem samochodem i cenisz sobie łatwość przemieszczania się, wybierz produkty EasyGO. Wózki mają niewielką wagę, szybko je złożysz i schowasz do bagażnika lub umieścisz za fotelem kierowcy. Wózki spacerowe są wyposażone w amortyzatory, które niwelują drgania, podczas wędrowania po nierównym terenie, a szybka zmiana wysokości siedziska sprawi, że dziecku będzie wygodnie, nawet gdy zaśnie.

Wózek spacerowy EasyGO chroni Twoje dziecko w każdych warunkach. Budki są dwuwarstwowe i mają przeciwsłoneczne daszki, co zabezpiecza dziecko przed poparzeniem słonecznym lub przegrzaniem. Jeśli złapie Cię deszcz lub wieje silny wiatr, nie musisz otwierać budki, by zajrzeć do swojej pociechy. W budkach znajduje się okienko, które pozwoli Ci jeszcze lepiej stać na straży spokoju i bezpieczeństwa dziecka.

Jeśli decydujesz się na EasyGO – wózki głębokie i spacerówki – masz pewność, że jesteś przygotowany na każdą sytuację. Pojemny kosz lub dwa w przypadku modeli dla bliźniąt to przestrzeń na zakupy, koc piknikowy lub zabawki dla starszego dziecka. W kieszonce w pokrowcu na nóżki schowasz chusteczki lub pieluchy. Mała kieszonka w gondoli to miejsce na przechowywanie kluczy lub telefonu. EasyGO to łatwość przemieszczania się i pewność, że Twoje dziecko ma najlepszą ochronę każdego dnia. Wózki spacerowe i modele 2w1 dostosujesz z łatwością do Waszych potrzeb.

Zobacz również: wózki Oyster, wózki Mountain Buggy, wózki TFK, wózki Adamex, nosidła BabyBjorn

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up