+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Częstochowie

Sklep z wózkami w Częstochowie

BoboWózki - Częstochowa

ul. Kiedrzyńska 9,
42-200 Częstochowa
(na rogu Jana Pawła, obok BRW)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 784 535 440

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Częstochowa

Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicach i zastanawiasz się, gdzie kupić wózek dziecięcy lub fotelik samochodowy dla Twojej nowo narodzonej pociechy, zapoznaj się z ofertą BoboWózki. W naszym sklepie internetowym i salonie stacjonarnym w Częstochowie oferujemy zróżnicowany wybór produktów dopasowanych do potrzeb Twoich i Twojego dziecka. Wózki spacerowe w różnych wariantach, specjalne wózki bliźniacze oraz wielofunkcyjne 3w1 połączone z fotelikiem, dzięki którym bezpiecznie przetransportujesz śpiące dziecko w aucie. Na spacerach przydadzą się spacerówki dla dzieci, które samodzielnie siedzą, jak i głębokie gondole dla maluchów preferujących sen. Na wózkach dziecięcych nasza oferta się jednak nie kończy, dysponujemy szerokim asortymentem fotelików samochodowych mocowanych na Isofix dla dzieci w różnym wieku i o różnej wadze: od 0 do 13 kg, od 9 do 18 kg i od 15 do 36 kg. Rodzicom stawiającym na bezpieczeństwo polecamy foteliki samochodowe RWF montowane tyłem do kierunku jazdy w rozbudowanej gamie kolorystycznej i zachęcających cenach.

Dla dobra dziecka: profesjonalizm przede wszystkim

Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów, dlatego w każdej chwili możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia - zarówno w salonie stacjonarnym w Częstochowie, jak i online. Pomożemy Ci, dobierając odpowiedni wózek dziecięcy przydatny w pierwszych miesiącach życia Twojej pociechy, jak i później, gdy już nieco podrośnie.

Elastyczna współpraca: dogodne warunki zwrotu

Zdajemy sobie sprawę, że wybór wózka dziecięcego to istotna decyzja dla każdego rodzica. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy możliwość zwrotu wózka dziecięcego zakupionego w sklepie internetowym dla wszystkich klientów, także tych z Częstochowy. Aby zwrot został pomyślnie zrealizowany, wózek nie może być używany ani uszkodzony.

Działać skutecznie, działać z wyprzedzeniem: rezerwacje

Chcesz mieć pewność, że po urodzeniu Twojego dziecka interesujący Cię model fotelika czy wózka będzie nadal dostępny w salonie w Częstochowie lub online? Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy świetną usługę, która zapewni Ci większy komfort przy kompletowaniu wyprawki dla malucha. Skorzystaj z BoboRezerwacji - dzięki niej zagwarantujesz sobie możliwość nabycia konkretnego produktu jeszcze przed narodzinami dziecka.

Fachowy montaż fotelika

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie zarówno na etapie zakupu wózka czy fotelika dziecięcego, jak i już po nim. Zależy Ci, żeby fotelik Twojego dziecka był zamontowany w pełni poprawnie i gwarantował bezpieczeństwo w trakcie dłuższych i krótszych wycieczek? Jesteśmy w stanie dać Ci taką pewność i zamontować fotelik w Twoim samochodzie na terenie Częstochowy niezależnie od wybranego modelu.

wózki dziecięce Częstochowa foteliki samochodowe Częstochowa salon BoboWózki Częstochowa

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Częstochowa

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.