+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Częstochowie

Sklep z wózkami w Częstochowie

BoboWózki - Częstochowa

ul. Kiedrzyńska 9,
42-200 Częstochowa
(na rogu Jana Pawła, obok BRW)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 784 535 440

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Częstochowa

Jeśli mieszkasz w Częstochowie lub okolicach i zastanawiasz się, gdzie kupić wózek dziecięcy lub fotelik samochodowy dla Twojej nowo narodzonej pociechy, zapoznaj się z ofertą BoboWózki. Częstochowa to jedno z miast, w którym znajdziesz punkt stacjonarny. Poza tym również w naszym sklepie internetowym oferujemy zróżnicowany wybór produktów dopasowanych do potrzeb Twoich i Twojego dziecka. Wózki spacerowe w różnych wariantach, specjalne wózki bliźniacze oraz wielofunkcyjne 3w1 połączone z fotelikiem, dzięki którym bezpiecznie przetransportujesz śpiące dziecko w aucie. Na spacerach przydadzą się spacerówki dla dzieci, które samodzielnie siedzą, jak i głębokie gondole dla maluchów preferujących sen. Nie wiesz,na co się zdecydować spośród wielu wózków dziecięcych? Częstochowa z salonem stacjonarnym umożliwi Ci obejrzenie każdego z nich! Na wózkach dziecięcych nasza oferta się jednak nie kończy. Dysponujemy szerokim asortymentem fotelików samochodowych mocowanych na Isofix dla dzieci w różnym wieku i o różnej wadze: od 0 do 13 kg, od 9 do 18 kg i od 15 do 36 kg. Rodzicom stawiającym na bezpieczeństwo polecamy foteliki samochodowe RWF montowane tyłem do kierunku jazdy w rozbudowanej gamie kolorystycznej i zachęcających cenach. Wszystkie zobaczysz, odwiedzając nasz sklep dla dzieci. Częstochowa to jedno z miast, w którym otworzyliśmy nasz salon.

Dla dobra dziecka: profesjonalizm przede wszystkim

Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów, dlatego w każdej chwili możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Zarówno w salonie stacjonarnym BoboWózki Częstochowa, jak i online. Pomożemy Ci, dobierając odpowiedni wózek dziecięcy przydatny w pierwszych miesiącach życia Twojej pociechy, jak i później, gdy już nieco podrośnie. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon wózków dziecięcych. Częstochowa z otwartym tutaj salonem na pewno zachwyci Cię dostępnością zróżnicowanego asortymentu.

Elastyczna współpraca: dogodne warunki zwrotu

Zdajemy sobie sprawę, że wybór wózka dziecięcego to istotna decyzja dla każdego rodzica. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy możliwość zwrotu wózka dziecięcego zakupionego w sklepie internetowym dla wszystkich klientów. Przyjmujemy jednak wyłącznie nieużywane i nieuszkodzone wózki dziecięce. Masz też szansę, aby osobiście odwiedzić sklep dla dzieci. Częstochowa z bogatą ofertą pozwoli Ci wybrać model, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Dzięki wizycie i możliwości obejrzenia różnych sprzętów na żywo na pewno dokonasz odpowiedniego wyboru!

Działać skutecznie, działać z wyprzedzeniem: rezerwacje

Chcesz mieć pewność, że po urodzeniu Twojego dziecka interesujący Cię model fotelika czy wózka będzie nadal dostępny w salonie BoboWózki Częstochowa lub online? Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy świetną usługę, która zapewni Ci większy komfort przy kompletowaniu wyprawki dla malucha. Skorzystaj z BoboRezerwacji! Dzięki niej zagwarantujesz sobie możliwość nabycia konkretnego produktu jeszcze przed narodzinami dziecka. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię wózki czy foteliki samochodowe. Częstochowa z salonem stacjonarnym umożliwi Ci ich odbiór w dowolnym, wyznaczonym przez Ciebie terminie.

Fachowy montaż fotelika

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie zarówno na etapie zakupu wózka czy fotelika dziecięcego, jak i już po nim. Zależy Ci, żeby fotelik Twojego dziecka był zamontowany w pełni poprawnie i gwarantował bezpieczeństwo w trakcie dłuższych i krótszych wycieczek? Jesteśmy w stanie dać Ci taką pewność. Nasi wykwalifikowani pracownicy wiedzą, jak montować foteliki samochodowe. Częstochowa jest więc miejscem, w którym nie tylko kupisz odpowiedni produkt dzięki fachowemu doradztwu, ale również wyjedziesz z salonu już z odpowiednio zamocowanym fotelikiem! W ten sposób dbasz o bezpieczeństwo oraz komfort swojego dziecka. Decydujesz się na certyfikowany sprzęt i masz pewność, że został zamontowany we właściwy sposób.

wózki dziecięce Częstochowa foteliki samochodowe Częstochowa salon BoboWózki Częstochowa

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Częstochowa

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up