+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Gorzów Wielkopolski

BoboWózki - Gorzów Wielkopolski

ul. Graniczna 8a,
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 602 224 801

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gorzów Wielkopolski

W salonie BoboWózki w Gorzowie Wielkopolskim przygotowaliśmy dla rodziców najlepsze wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Podążamy w zgodzie z najnowszymi kolekcjami producentów dziecięcych akcesoriów. Zadaniem salonu w Gorzowie Wielkopolskim jest dostarczenie rodzicom wózków i fotelików najwyższej jakości, spełniających standardy i normy europejskie. Rodzice znajdą u nas foteliki samochodowe, które będą odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i wagowych oraz wózki dla dzieci. Wśród wózków rodzice mogą znaleźć modele wielofunkcyjne głęboko-spacerowe, spacerówki na każdą okazję i porę roku, wózki dla bliźniąt. Nasi doradcy dbają o komfort naszych klientów i każdego dnia są gotowi, by podejmować nowe wyzwania i zadania.

Profesjonalne doradztwo

Załoga salonu BoboWózki w Gorzowie Wielkopolskim to wysoce wykwalifikowani eksperci, którzy mogą poszczycić się niebywałą zdolnością rozumienia potrzeb klientów i umiejętnością dopasowania wszelkich produktów tak, by spełniać potrzeby i oczekiwania rodziców i dzieci. W naszym salonie stawiamy na najwyższej jakości obsługę, bo wiemy, że ma to ogromne znaczenie dla klientów.

Aż tyle dni na zwrot wózka

W ciągu trzydziestu dni od daty zakupu znajdującej się na paragonie rodzice mogą zwrócić zakupiony drogą online wózek. Czasem zdarza się tak, że zorientujemy się, iż zakupiony przez nas model nie ma jednej funkcji, która jest niezwykle istotna lub znajdziemy lepszy model, który bardziej będzie nam odpowiadał. Nasi pracownicy rozumieją to, dlatego dają klientom możliwość rezygnacji z zakupu. Warunkiem jest, by wózek nie był użytkowany i nie nosił śladów uszkodzenia..

Serwis Door-To-Door

Czy obawiasz się, że wózek lub fotelik, o którym marzysz, będzie wkrótce niedostępny? Nie musisz się martwić! Wystarczy przyjść do salonu BoboWózki w Gorzowie Wielkopolskim, porozmawiać z naszymi ekspertami i dokonać rezerwacji produktu, by odebrać produkt w odpowiednim momencie.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nasi pracownicy stawiają po pierwsze na doradztwo i rozjaśnienie rodzicom trudnych dla nich zagadnień. Po drugie skupiają się na znalezieniu odpowiedniego modelu wózka i fotelika do samochodu. Wreszcie bez trudu pomagają rodzicom również w zamocowaniu fotelika w samochodzie, by rodzice mieli pewność prawidłowego montażu i mogli cieszyć się spokojną jazdą.

BoboWózki Gorzów Wielkopolski 2 BoboWózki Gorzów Wielkopolski 3 BoboWózki Gorzów Wielkopolski 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Gorzowie Wielkopolskim

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.