+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gorzowie Wielkopolskim

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Gorzów Wielkopolski

BoboWózki - Gorzów Wielkopolski

ul. Graniczna 8a,
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 602 224 801

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gorzów Wielkopolski

Jeśli szukasz najlepszych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym przygotowaliśmy najnowsze kolekcje od doświadczonych, znanych producentów. Zadaniem salonu w Gorzowie Wielkopolskim jest dostarczenie rodzicom wózków i fotelików najwyższej jakości, spełniających standardy i normy europejskie. Rodzice znajdą u nas foteliki samochodowe. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym dostępne są modele odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i wagowych. Oferujemy między innymi foteliki samochodowe RWF tyłem. W salonie przygotowaliśmy również różnokolorowe, solidne i wygodne wózki dziecięce. Gorzów ma świetnie wyposażoną filię, w której znajdują się modele wielofunkcyjne głęboko-spacerowe, spacerówki na każdą okazję i porę roku, wózki dla bliźniąt. Dobierzesz więc idealny model dla dziecka, które jeszcze leży oraz tego, które umie już samodzielnie siedzieć. Nasi doradcy dbają o komfort klientów i każdego dnia są gotowi, by rozwiewać Twoje wątpliwości. Zapraszamy Cię na zakupy stacjonarne do salonu BoboWózki. Gorzów Wielkopolski to jedno z wielu miast, w których nas znajdziesz. Odwiedź również nasz internetowy sklep, gdzie zrobisz zakupy wygodnie i bezpiecznie bez wychodzenia z domu. Jeśli jednak masz nieco czasu, odwiedź stacjonarny sklep dla dzieci. Gorzów Wielkopolski ma świetną ofertę w salonie – warto sprawdzić ją na żywo.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli chcesz skorzystać z opinii wysoce wykwalifikowanych ekspertów, poznaj naszą załogę salonu BoboWózki. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym czeka na Ciebie obsługa mogąca poszczycić się niebywałą zdolnością rozumienia potrzeb klientów i umiejętnością dopasowania wszelkich produktów tak, by spełniać potrzeby i oczekiwania rodziców oraz dzieci. W naszym salonie stawiamy na najwyższej jakości obsługę, bo wiemy, że ma to ogromne znaczenie dla klientów.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Czasem po udanej transakcji orientujemy się, że zakupiony przez nas model nie ma jednej funkcji, która jest niezwykle istotna lub znajdziemy lepszy model, który bardziej będzie nam odpowiadał. Nasi pracownicy rozumieją to, dlatego dają klientom możliwość rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie internetowym. Warunkiem jest, by produkt nie był użytkowany i nie nosił śladów uszkodzenia. Po zwrocie produktu możesz znów odwiedzić nasz salon wózków dziecięcych. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym z łatwością znajdziesz kolejny model, tym razem perfekcyjnie dopasowany do potrzeb.

Serwis Door-To-Door

Niektórzy rodzice obawiają się, że wózek lub fotelik, o którym marzą, może wkrótce być niedostępny w naszym salonie BoboWózki. Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym znajdziesz przydatną funkcję BoboRezerwacje. Dzięki tej opcji nie musisz się martwić, że Twój wymarzony model zostanie wyprzedany. Wystarczy przyjść do salonu BoboWózki, porozmawiać z naszymi ekspertami i dokonać rezerwacji, na przykład na wózki dziecięce. Gorzów to jedno z wielu miast, w których możesz skorzystać z tej opcji.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Dla bezpieczeństwa dzieci w podróży niezbędne są odpowiednio dobrane foteliki samochodowe. Gorzów to miasto, w którym znajdziesz wiele modeli od sprawdzonych producentów. Nasi pracownicy stawiają po pierwsze na doradztwo i rozjaśnienie rodzicom trudnych dla nich zagadnień. Po drugie skupiają się na znalezieniu odpowiedniego modelu fotelika do samochodu. Wreszcie bez trudu pomagają rodzicom również w zamocowaniu fotelika w samochodzie, by mieli oni pewność prawidłowego montażu i mogli cieszyć się spokojną jazdą.

wózki dziecięce Gorzów Wielkopolski sklep z wózkami Gorzów Wielkopolski foteliki samochodowe Gorzów Wielkopolski

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Gorzowie Wielkopolskim

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up