+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Foteliki Maxi Cosi – BoboWózki

Maxi Cosi to jeden z najpopularniejszych producentów niezawodnych produktów dla dzieci, które wyróżniają wysoka jakość i bardzo przystępna cena. To seria jakościowych fotelików dla najmłodszych, dzięki którym już od pierwszej podróży Twoje maleństwo pokocha wspólne podróżowanie samochodem. Fotelik Maxi Cosi stanowi rozbudowaną serię akcesoriów dla małych pasażerów, które pozwalają w szybki sposób dostosować poszczególne parametry fotelika do zmieniających się potrzeb dziecka. Zastosowane technologie sprawiają, że każdy fotelik samochodowy Maxi Cosi jest intuicyjny i funkcjonalny, a Ty możesz chronić swoje dziecko najlepiej, jak potrafisz. Fotelik Maxi Cosi to obowiązkowy element wyposażenia każdego samochodu, gdy chcesz komfortowo przemieszczać się z niemowlęciem autem. Wszystkie serie fotelików zostały wyprodukowane z trwałych materiałów, w pełni bezpiecznych do użytkowania dla malutkich podróżników. Foteliki samochodowe Maxi Cosi mają szeroki zakres regulacji, przez co możesz korzystać z jednego fotelika nawet przez kilka lat. Jeżeli zdecydujesz się na Maxi Cosi, fotelik samochodowy da Ci większą swobodę codziennej opieki nad maluchem o każdej porze dnia lub nocy. Fotelik samochodowy Maxi Cosi został stworzony z myślą o zróżnicowanych potrzebach dzieci. W zależności od wieku malucha fotelik może być montowany przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Możesz zdecydować się na wersję fotelika, montowaną przy wykorzystaniu specjalnej bazy mocującej i zaczepów Isofix. W starszych modelach pojazdów z powodzeniem sprawdzi się fotelik montowany przy wykorzystaniu samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Fotelik Maxi Cosi – różnorodność i wygoda

Foteliki samochodowe Maxi Cosi to bardzo rozbudowana grupa produktów dla dzieci, spośród których z pewnością wybierzesz idealny model dla Twoich bliskich. Wśród innowacyjnych wersji fotelików dla niemowląt znajdziesz pierwsze foteliki z kategorii wagowej 0-13 kg lub nawet 0-18 kg, które zapewniają noworodkowi właściwe ułożenie ciała w czasie jazdy. Foteliki dla niemowlaków są wyposażone w regulowane zagłówki ze wzmocnioną ochroną boczną, a także miękką w dotyku tapicerką. W każdym nosidełku otrzymujesz łatwo regulowane pasy bezpieczeństwa i praktyczną rączkę do przenoszenia. Kolejną grupę stanowią Maxi Cosi foteliki dla starszaków. Jeśli interesuje Cię rozbudowany model Maxi Cosi, fotelik samochodowy z kategorii wagowej 9-18 lub 9-25 kg pozwala na bieżąco zmieniać ustawienie zagłówków tak, aby optymalnie zabezpieczały głowę i szyję maluszka. Maxi Cosi foteliki 15-36 kg są dedykowane starszym użytkownikom, którzy potrzebują większej swobody, przy jednoczesnej ochronie na wypadek zderzenia lub nagłego hamowania. Dla wymagających rodziców marka przygotowała foteliki samochodowe Maxi Cosi z możliwością ustawienia pozycji spoczynkowej i dodatkowymi zagłówkami, które możesz wypiąć podczas przewożenia starszaka. Pierwsze nosidełka posiadają dodatkową wkładkę redukcyjną, która dba o wyjątkowo delikatny kręgosłup noworodka. W wielu modelach znajdziesz kolorowe oznaczenia i prowadnice pasów bezpieczeństwa, dzięki którym montaż fotelika i zapinanie dziecka jest proste nawet po zapadnięciu zmierzchu.

Fotelik Maxi Cosi – dla rodziców, którzy szukają najlepszej ochrony

Seria profesjonalnych fotelików z kolekcji Maxi Cosi to idealna propozycja dla opiekunów dzieci, którzy gwarantują najwyższą ochronę podczas podróżowania samochodem. Każdy Maxi Cosi fotelik samochodowy spełnia międzynarodowe normy bezpieczeństwa i wykorzystuje najnowsze technologie, by chronić dzieci od pierwszych chwil przebywania w aucie. Foteliki Maxi Cosi są przy tym bardzo atrakcyjne wykonane, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dla tych, dla których ochrona dziecka jest równie ważna, co codzienna wygoda, producent zaprojektował Maxi Cosi fotelik obrotowy. To wersja fotelika zarówno dla maluszka, jak i dla starszaka. Siedzisko tego modelu opiera się o dedykowaną bazę Isofix. Możliwość ustawienia siedziska przodem do twarzy rodzica ułatwia wypinanie malucha z samochodu lub wyjęcie śpiącego bobasa w trakcie drzemki. Obrotowe siedzisko przyda się podczas postoju na parkingu, gdy chcesz nakarmić niemowlaka, lub gdy chcesz szybko przebrać przedszkolaka w nowe, czyste ubranie. Maxi Cosi to kolekcja nowoczesnych fotelików w ciekawych wersjach kolorystycznych, które z łatwością dopasujesz do wnętrza pojazdu. Do fotelika możesz dobrać serię atrakcyjnych dodatków i akcesoriów, takich jak zimowy otulacz lub podstawka pod nóżki. Każdy fotelik Maxi Cosi jest bardzo przystępny cenowo i sprawia, że codzienne podróże autem stają się przyjemnością dla wszystkich członków rodziny.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up