+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

MAXI COSI TITAN PLUS i-Size fotelik dla dzieci 9-36 kg

Maxi Cosi
MAXI COSI TITAN PLUS i-Size fotelik dla dzieci 9-36 kg
MAXI COSI TITAN PLUS i-Size fotelik dla dzieci 9-36 kg Authentic Black
MAXI COSI TITAN PLUS i-Size fotelik dla dzieci 9-36 kg Authentic Graphite
MAXI COSI TITAN PLUS i-Size fotelik dla dzieci 9-36 kg Authentic Grey
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Dodatki
podnóżek KneeGuardKids 4 (+329 zł)
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
1 195 zł
-214 zł
1 409 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1195zł
119,50 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o MAXI COSI TITAN PLUS i-Size fotelik dla dzieci 9-36 kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika samochodowego MAXI COSI TITAN PLUS i-Size

Bezpieczny fotelik Maxi Cosi Titan Plus i-Size to produkt przeznaczony dla dzieci od ukończenia dziewiątego miesiąca i przekroczenia wagi 9 kg, aż do dwunastych urodzin. Nadaje się więc na następstwo po pierwszym foteliku aż do momentu osiągnięcia wieku, w którym dziecko może jeździć zapięte pasami samochodowymi. TITAN PLUS i-Size fotelik samochodowy nadaje się do przewożenia dzieci przodem do kierunku jazdy (FWF), łatwa regulacja zagłówka ułatwia codzienne podróżowanie z dzieckiem. TITAN PLUS i-Size to fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem.

TITAN PLUS i-Size fotelik samochodowy został przygotowany przez znaną i cenioną na całym świecie firmę Maxi Cosi. Wytwórca ten ma na swoim koncie nie tylko foteliki samochodowe, ale i inne akcesoria dla dzieci. Kieruje się przede wszystkim ich komfortem i bezpieczeństwem, stosując bezpieczne, atestowane materiały i sprawdzone technologie.

MAXI COSI TITAN PLUS fotelik dla dzieci 9-36 kg 1

Fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size 9 - 36 kg - zalety

 • Fotelik samochodowy MAXI COSI TITAN PLUS i-Size montowany jest na Isofix oraz pas Top Tether
 • Wskaźniki koloru umieszczone na zaczepach Isofix potwierdzają prawidłową instalację pasem Top Tether
 • Specjalnie wzmocniona konstrukcja chroni dziecko podczas uderzenia z boku
 • Wygodna regulacja zagłówka fotelika Maxi Cosi pozwala na używanie fotelika przez dziecko do osiągnięcia wagi 36 kg (lub 150 cm wzrostu)
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami ochronią dziecko w razie małej kraksy i niebezpiecznego wypadku
 • Fotelik przeznaczony jest do zamontowania przodem do kierunku jazdy
 • Łatwa regulacja kąta spoczynku aby dziecko mogło przyjąć wygodną dla niego pozycję
 • Wyjmowana wkładka redukcyjna dla niemowląt
 • Możliwość wyprania tapicerki
 • Fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size 9 - 36 kg dostępny jest w trzech eleganckich, neutralnych kolorach
 • W zagłówku, wkładce i siedzisku znajdują się dodatkowe wkładki dla najwyższej wygody dziecka
 • Dzięki systemowi ClimaFlow dziecko ma zapewniony komfort termiczny zarówno latem, jak i zimą
 • Po obu stronach fotelika znajdują się zaczepy na pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu nie będą się plątały, kiedy fotelik nie jest używany
MAXI COSI TITAN PLUS fotelik dla dzieci 9-36 kg 2
MAXI COSI TITAN PLUS fotelik dla dzieci 9-36 kg 3
MAXI COSI TITAN PLUS fotelik dla dzieci 9-36 kg 4
MAXI COSI TITAN PLUS fotelik dla dzieci 9-36 kg 5
MAXI COSI TITAN PLUS
Fotelik samochodowy MAXI COSI TITAN PLUS

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Plus i-Size to produkt, który zamontujesz w samochodzie dzięki systemowi IsoFix. Gwarantuje on jednocześnie stabilność fotelika Maxi Cosi podczas nagłych manewrów. Podstawą bezpieczeństwa są pięciopunktowe pasy, które mają dodatkowe ochraniacze redukujące ryzyko powstania otarć na skórze dziecka. Wiele elementów regulowanych, w tym regulacja zagłówka, wkładka redukcyjna, pozwala dopasować model Maxi Cosi Titan Plus i-Size do potrzeb Twojej rosnącej pociechy. Specjalne wskaźniki potwierdzają, czy dobrze zamontowałeś fotelik, stosując pas Top Tether. Możliwość montażu isofix to duże ułatwienie i zwiększenie bezpieczeństwa. Fotelik Maxi Cosi Titan Plus i-Size ma wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu dobrze chroni dziecko w razie zderzeń bocznych. Tapicerka została wykonana z odpornego na zabrudzenia, trwałego i bezpiecznego dla dziecka materiału, który posiada niezbędne atesty.

Fotelik ma nowoczesny kształt i budowę, dzięki której stanowi bezpieczny sposób przewożenia dziecka. Jest dostępny w kilku podstawowych kolorach: uniwersalnym czarnym, stylowym szarym i eleganckim grafitowym. Maxi Cosi Titan Plus i-Size może zostać uzupełniony o dopasowany podnóżek, idealny dla starszych dzieci.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa9-36kg
Kierunek montażuFWF - przodem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizenie
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°nie
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie cechy wyróżniają fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size wśród innych produktów tego typu?

Pierwszą cechą, która wyróżnia fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size, jest jego szeroki zakres wagowy – od 9 do 36 kg. Można zatem powiedzieć, że model ten jest przeznaczony dla dzieci od około 9. miesiąca życia aż do momentu, gdy będzie mogło ono podróżować bez fotelika.

MAXI COSI TITAN PLUS i-Size wśród innych produktów tego typu wyróżniają również:  pas Top Tether, wskaźnik poprawnej instalacji pasa Top Tether, system Clima Flow czy dodatkowe wkładki dla wygody dziecka.

Wspomniany pas Top Tether to długi odcinek pasa zakończony karabińczykiem i umiejscowionym w tylnej części fotelika samochodowego. Jest to trzeci punkt mocowania dla systemu ISOFIX. Należy podkreślić, że występuje on w wybranych modelach fotelików. Co więcej, wskaźniki koloru wyznaczają poprawną instalację pasa Top Tether.

Z uwagi na to, że fotelik rośnie razem z dzieckiem, wyposażono go nie tylko we wkładkę redukcyjną dla niemowląt, ale również dodatkowe wkładki w zagłówku czy siedzisku. System Clima Flow zapewnia z kolei odpowiedni komfort termiczny niezależnie od pory roku.

Jak obsługiwać fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wygodę dziecka?

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, należy obsługiwać fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu przez producenta. Trzeba rozpocząć od odpowiedniego montażu fotelika w samochodzie za pomocą systemu isofix. Następnie należy dopasować wysokość zagłówka do wzrostu dziecka.

Maksymalną wygodę dziecka zapewnisz, regulując kąt spoczynku. Producent wyposażył fotelik w system Clima Flow, który daje dziecku komfort termiczny zarówno zimą, jak i latem.

Jakie bezpieczeństwo oferuje fotelik MAXI COSI TITAN PLUS i-Size dla dzieci wagi 9-36 kg?

Bezpieczeństwa fotelika MAXI COSI TITAN PLUS poświadcza m.in. norma i-Size, której normy opracowano w 2013 roku. Potwierdza ona, że dany model zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla dziecka w przedziale 76-150 cm wzrostu. Stabilną pozycję w samochodzie zwiększa montaż za pomocą systemu isofix. Dodatkowe wsparcie zapewnia pas Top Tether, zaś miękkie dodatkowe wkładki w zagłówku zmniejszają ryzyko urazu głowy dziecka.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przed zakupem fotelika MAXI COSI TITAN PLUS i-Size, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie i komfort dla dziecka?

Przed zakupem fotelika MAXI COSI TITAN PLUS i-Size zwróć uwagę na: wagę i wzrost dziecka, sposób montażu, certyfikaty bezpieczeństwa oraz dopasowanie do dziecka.

Model MAXI COSI TITAN PLUS i-Size to fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg i wzroście w przedziale 76-150 cm.

Fotelik samochodowy MAXI COSI TITAN PLUS i-Size zamontujesz w samochodzie za pomocą systemu isofix. W samochodzie, który nie posiada systemu isofix, model MAXI COSI TITAN PLUS i-Size zamontujesz przy użyciu trzypunktowego pasu bezpieczeństwa.

Wkładka redukcyjna dla niemowląt, dodatkowe wkładki w zagłówku czy siedzisku oraz możliwość regulacji wysokości zagłówka i pozycji spoczynkowej – na to wszystko zwróć uwagę przed montażem fotelika w samochodzie, aby maksymalnie zwiększyć wygodę i komfort dziecka w podróży.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up