+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size fotelik z bazą

Maxi Cosi
MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size fotelik z bazą
MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size fotelik z bazą Authentic Black
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
2 198 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2198zł
219,80 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size fotelik z bazą

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika Maxi Cosi PEARL PRO 2 i-Size z bazą

Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z bazą

Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z bazą łatwo zamontujesz w swoim samochodzie, a w dodatku jest to wyposażenie bardzo intuicyjne w obsłudze. Producent zadbał również o miękkie i bezpieczne materiały, co sprawia, że Maxi Cosi fotelik z bazą dba o komfort zarówno rodziców, jak i maluchów w trakcie podróży.

Fotelik Maxi Cosi Pearl Pro 2 jest przeznaczony dla dzieci po ukończeniu 1. roku życia i sprawdzi się aż do osiągnięcia przez malucha wagi 18 kg, więc mniej więcej do 3 lat. Dodatkowo Pearl Pro 2 Maxi Cosi jest przeznaczony do montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Maxi Cosi fotelik z bazą od sprawdzonego producenta

Pearl Pro 2 został wyprodukowany przez markę Maxi Cosi. Firma stale się rozwija, biorąc pod uwagę własne doświadczenia oraz opinie rodziców. Producent dba o to, żeby jego wyroby były dokładnie przetestowane, czego przykładem jest fotelik Maxi Cosi Pearl Pro 2 spełniający normę i-Size.

Holenderska marka Maxi Cosi posiada w swojej ofercie wiele wózków dziecięcych i fotelików samochodowych przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku. Produkty Maxi Cosi uzyskują wysokie oceny w różnych testach dotyczących bezpieczeństwa, co potwierdza wysoką jakość. Wielu rodziców z całego świata zdecydowało się zaufać temu producentowi. Fotelik PEARL PRO i-Size jest częścią projektu 3WayFix, co znacząco rozbudowuje funkcjonalność i jest dużym ułatwieniem dla rodziców.

Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z gęstą pianką pochodzi od marki, która produkuje również bezpieczne i wygodne w prowadzeniu wózki, stosując przy tym wiele nowoczesnych technologii.

Nowoczesny Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z systemem Isofix

Fotelik Maxi Cosi PEARL PRO 2 i-Size jest przeznaczony dla dzieci w grupie 9-18 kg. Jego montaż odbywa się na bazę Isofix, która znajduje się w zestawie. Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z bazą wyposażony jest w specjalne sygnały świetlne i dźwiękowe. Mają one na celu informować opiekunów o prawidłowym montażu w samochodzie.

Fotelik mocuje się przodem i tyłem do kierunku jazdy, by dopasować go do potrzeb dziecka i rodziców i jeśli Twoje dziecko uwielbia jazdę tyłem, Maxi Cosi fotelik z bazą to umożliwia. Ponadto jest on zgodny z europejską normą i-Size.

Dzięki regulacji wysokości zagłówka PEARL PRO 2 można jak najlepiej dopasować go do aktualnego wzrostu dziecka, by tym samym zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo w czasie podróży samochodem. Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z bazą umożliwia także wygodne oparcie karku i szyi, czyli bardzo wrażliwych części ciała.

Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z systemem Isofix ma także nowoczesną technologię, która utrzymuje pasy na miejscu, nawet kiedy malucha nie ma na siedzisku. Zapobiega to plątaniu się materiałów. Maxi Cosi fotelik z bazą ułatwia też ułożenie dziecka tuż po przyjściu do samochodu.

Maxi Cosi fotelik z bazą jest wykonany z wysokiej jakości poszycia. Można je wygodnie zdjąć, a następnie wyprać tradycyjnie w pralce. Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z systemem Isofix jest wypełniony gęstą pianką, dzięki temu Twój maluch nie będzie narzekać na niekomfortowe warunki podróżowania nawet przez wiele godzin.

MAXI COSI PEARL PRO 2 i-SIZE fotelik z bazą 1

Maxi Cosi PEARL PRO 2 I-SIZE z bazą - opis szczegółowy

 • Baza jest wyposażona w sygnały świetlne i dźwiękowe, które upewnią rodziców o prawidłowym montażu fotelika
 • Poszycie fotelika w bardzo łatwy i szybki sposób można zdjąć, a następnie przeznaczyć je do prania w pralce
 • PEARL PRO 2 umożliwia jazdę zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy
 • Dziecko można przewozić tyłem przez cały okres używania fotelika, czyli do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 18 kg lub wzrostu 105 cm
 • Fotelik jest zgodny z europejską normą i-Size, co potwierdza jego wysoki poziom bezpieczeństwa
 • PEARL PRO 2 ma regulowany kąt nachylenia, co pozwoli dopasować fotelik do aktualnych potrzeb dziecka
 • System Easy-in dba o utrzymanie pasów w miejscu, kiedy dziecka nie ma w foteliku. Dzięki temu nie będą się one plątać przy wkładaniu dziecka do fotelika
 • Siedzisko jest wypełnione gęstą pianką i delikatnym materiałem, by zapewnić dziecku maksymalny poziom wygody
 • Dwustronna poduszka w PEARL PRO 2 zapewni komfort termiczny zimą jak i latem
MAXI COSI PEARL PRO 2 i-SIZE fotelik z bazą 2
MAXI COSI PEARL PRO 2 i-SIZE fotelik z bazą 3
MAXI COSI PEARL PRO 2 i-SIZE fotelik z bazą 4
MAXI COSI PEARL PRO 2 i-SIZE fotelik z bazą 5
Fotelik dla 3 latka Maxi Cosi

Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z gęstą pianką o estetycznym wyglądzie

Fotelik dla dziecka montaż przód i tył prezentuje się bardzo estetycznie. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-SIZE fotelik z gęstą pianką zarówno do designu swojego auta, jak i indywidualnych upodobań.

Model jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, przez co Maxi Cosi Pearl Pro 2 i-Size sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki i występuje w wersjach:

 • Pearl Pro 2 Authentic Red,

 • Pearl Pro 2 Authentic Black,

 • Pearl Pro 2 Authentic Cognac,

 • Pearl Pro 2 Authentic Graphite,

 • Pearl Pro 2 Authentic Grey.

Dlaczego warto wybrać fotelik Maxi Cosi Pearl Pro 2?

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Pearl Pro 2 jest przeznaczony do montażu przy pomocy systemu Isofix. Ponadto model jest łatwy w utrzymaniu w czystości – w razie ubodzenia jego poszycie wystarczy zdjąć i uprać w pralce. Regulowany kąt nachylenia sprawia, że dopasujesz model Pearl Pro 2 do potrzeb dziecka, zapewniając mu tym samym wygodę. O komfort maluszka zadbają też wypełnienie z gęstej pianki oraz dwustronna poduszka idealna zarówno na zimę, jak i na lato. Fotelik Maxi Cosi Pearl Pro 2 dba o komfort rodziców – zastosowany system Easy-in ułatwia włożenie dziecka. ADAC to test, który świetnie przeszedł poprzednik modelu Pearl Pro 2 Maxi Cosi, co daje gwarancję, że nowa wersja jest jeszcze lepsza. Dodatkowo:

 • baza jest wyposażona w sygnały świetlne i dźwiękowe, które upewnią rodziców o prawidłowym montażu fotelika,

 • poszycie fotelika w bardzo łatwy i szybki sposób można zdjąć, a następnie przeznaczyć je do prania w pralce,

 • PEARL PRO 2 umożliwia jazdę zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy,

 • dziecko można przewozić tyłem przez cały okres używania fotelika, czyli do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 18 kg lub wzrostu 105 cm,

 • fotelik jest zgodny z europejską normą i-Size, co potwierdza jego wysoki poziom bezpieczeństwa,

 • PEARL PRO 2 ma regulowany kąt nachylenia, co pozwoli dopasować fotelik do aktualnych potrzeb dziecka,

 • system Easy-in dba o utrzymanie pasów w miejscu, kiedy dziecka nie ma w foteliku. Dzięki temu nie będą się one plątać przy wkładaniu dziecka do fotelika,

 • siedzisko jest wypełnione gęstą pianką i delikatnym materiałem, by zapewnić dziecku maksymalny poziom wygody,

 • dwustronna poduszka w PEARL PRO 2 zapewni komfort termiczny zimą, jak i latem.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa9-18kg ~ 1-3 lat
Kierunek montażuFWF/RWF - przodem i tyłem
Sposób montażuIsofix
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°nie
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie cechy wyróżniają fotelik MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size?

Fotelik MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size spośród innych modeli w zakresie wagowym 9-18 kg wyróżniają: regulowany kąt nachylenia, system Easy-in, system prawidłowego montażu oraz dwustronna poduszka w zagłówku.

Model MAXI COSI PEARL PRO 2 to fotelik samochodowy spełniający normę i-Size. Jest to jeden z nowszych systemów homologacji, które zamiast wagi dziecka, biorą pod uwagę jego wzrost. Fotelik ten został również wyposażony w szereg ciekawych, wyróżniających go funkcjonalności. Rodzice docenią regulację kąta nachylenia, dzięki czemu fotelik można łatwo dopasować do aktualnych potrzeb dziecka. Z kolei system Easy-in ułatwia zapinanie i wyjmowanie malucha.

W tym modelu zadbano również o system prawidłowego montażu fotelika, który zainstalowano w bazie. Informuje on o właściwym umieszczeniu fotelika za mocną sygnału świetlnego oraz dźwiękowego. Maksymalny komfort zapewnia dziecku nie tylko siedzisko wypełnione gęstą pianką, ale również dwustronna poduszka, która dba o termoregulację o każdej porze roku.

Jak obsługiwać fotelik MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size?

Aby właściwie obsługiwać fotelik MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size, należy w pierwszej kolejności zamontować bazę w samochodzie za pomocą systemu isofix oraz dopasować długość nogi stabilizującej. Do momentu, gdy dziecko nie osiągnie 74 cm wzrostu, wymagane jest przewożenie go tyłem do kierunku jazdy. Po przekroczeniu tego wzrostu można zamontować fotelik na bazie przodem do kierunku jazdy. Rekomendowane jest przewożenie malucha tyłem do kierunku jazdy przez cały okres użytkowania MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size, czyli osiągnięcia 18 kg wagi lub 105 cm wzrostu.

Po włożeniu dziecka do fotelika należy dopasować wysokość zagłówka do wzrostu malucha oraz odpowiednio naciągnąć pasy bezpieczeństwa. Bardzo dobrze rozwiązano również obsługę tapicerki w modelu MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size, ponieważ poszycie można zdjąć i wyprać w pralce.

Jakie bezpieczeństwo zapewnia fotelik MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size dla dzieci?

Fotelik MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla dzieci, co potwierdza nie tylko restrykcyjna norma i-Size, ale również wysoka ocena w testach zderzeniowych ADAC. Już sama możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy do osiągnięcia 105 cm wzrostu zwiększa pewność, że w przypadku kolizji skorupa fotelika pochłonie większość energii uderzenia. Ponadto baza z system isofix posiada dodatkowo nogę podpierającą, która zwiększa stabilność fotelika, absorbuje siły przy zderzeniu czołowym i utrzymuje fotelik w miejscu.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przed zakupem fotelika MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size?

Przed zakupem fotelika MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size zwróć uwagę, że model ten montuje się w samochodzie na specjalnej bazie za pomocą systemu isofix. Z tego powodu należy upewnić się, że model ten jest kompatybilny z marką użytkowanego samochodu i że auto również posiada wbudowany system isofix.

Zwróć uwagę również na wagę i wysokość swojego dziecka, ponieważ model MAXI COSI PEARL PRO 2 i-Size przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 18 kg oraz od 67 do 105 cm wzrostu. Nie zapomnij o tym, że regulacja wysokości zagłówka powiązana jest z regulacją pasów.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up