+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50%

Swandoo
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50%
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50% Alfalfa
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50% Blueberry
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50% Chia Black
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50% Forest Fruits
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50% Lime Sesame
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50% Sesame Grey
(6)   Zobacz opinie
 Produkt dostępny
Dodatki
podnóżek (+299 zł)
śpiworek do fotelika (+150 zł)
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Pokrowiec
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
2 298 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2298zł
229,80 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon+48 518 434 922

Zapytaj nas o SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg PROMOCJA Śpiworek -50%

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Fotelik obrotowy Swandoo MARIE 3 i-Size

Swandoo Marie 3 i-Size to fotelik stworzony, by bezpiecznie przeprowadzić dziecko od narodzin aż do czasu, kiedy osiągnie wagę 18 kg. Fotelik Marie 3 to przede wszystkim ulepszona tapicerka, wykonana z jeszcze wyższej jakości materiałów. Montaż Marie 3 i-Size odbywa się w oparciu o bazę Isofix, która jest zintegrowana z fotelikiem. Fotelik umożliwia przewożenie dziecka w obu kierunkach jazdy, ale jednocześnie nie pozwala, by dziecko zbyt wcześnie jeździło przodem. W zagłówku znajduje się specjalna linia badająca wzrost dziecka, a obrót fotelika nie będzie możliwy, dopóki zagłówek nie znajdzie się na odpowiedniej wysokości.

Model został wyprodukowany przez markę Swandoo, która została założona w Wiedniu. Producent dba zarówno o bezpieczeństwo dzieci, jak i komfort rodziców. Produkty zapewniają beztroskie podróże z maluchami, a przy tym są po prostu ładne, czego najlepszym dowodem jest SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg.

MARIE 3 i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg ma specjalny system pozwalający na prawidłowe napięcie szelek bezpieczeństwa wewnątrz fotelika. Odpowiednie wygłuszenie zapewnia dziecku najwyższy komfort podczas podróżowania. Co ważne, w bazie znajdują się wskaźniki poprawnego montażu Marie 3 i-Size, dzięki którym unikniesz błędów podczas instalacji fotelika.

SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg ma zagłówek regulowany w aż 12 stopniach. Dzięki temu model perfekcyjnie dopasujesz do aktualnego wzrostu dziecka. Fotelik może być mocowany przodem i tyłem do kierunku jazdy. Łatwa zmiana kierunku montażu jest możliwa przez bazę obrotową, na której znajduje się model. Nowoczesny system nie pozwoli na zmianę kierunku jazdy zbyt szybko. RWF jest bowiem uznawany za najbezpieczniejszy sposób jazdy dla maluszków. Montaż fotelika przodem do kierunku jazdy jest możliwy dopiero, kiedy zagłówek znajdzie się na odpowiedniej wysokości. W zagłówku Marie 3 i-Size znajduje się wskaźnik poziomu, na którym dziecko powinno mieć oczy. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że wysokość zagłówka jest odpowiednia.

SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 0-18 kg 1

Swandoo MARIE 3 i-Size fotelik samochodowy RWF

 • Jeszcze lepsze spasowanie fotelika na bazie i lepsze wygłuszenie zapewni dziecku najwyższy komfort
 • Specjalny system pozwoli na prawidłowe napięcie szelek bezpieczeństwa wewnątrz fotelika
 • W bazie znajdują się wskaźniki poprawnego montażu Marie 3 i-Size, by uniknąć błędów
 • Zagłówek fotelika samochodowego Marie 3 i-Size jest regulowany aż w 12 stopniach, by jak najlepiej dopasować go do aktualnego wzrostu dziecka
 • Fotelik Marie 3 może być mocowany przodem i tyłem do kierunku jazdy
 • Łatwa zmiana kierunku montażu jest możliwa przez bazę obrotową, na której znajduje się fotelik
 • Nowoczesny system nie pozwoli na zmianę kierunku jazdy zbyt szybko
 • Montaż fotelika przodem do kierunku jazdy jest możliwy dopiero, kiedy zagłówek znajdzie się na odpowiedniej wysokości
 • W zagłówku Marie 3 i-Size znajduje się wskaźnik poziomu, na którym dziecko powinno mieć oczy - wówczas mamy pewność, że wysokość zagłówka jest odpowiednia
 • Skorupa Marie 3 i-Size jest wentylowana, by dziecko odczuwało komfort termiczny, szczególnie w ciepłe dni
 • Konstrukcja skorupy została wzmocniona tworzywem EPP dla jeszcze lepszej wytrzymałości
 • Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia fotelika samochodowego dziecko w każdej pozycji będzie odczuwać komfort
 • Noga stabilizująca w bazie odpowiada za prawidłowe ułożenie fotelika na bazie oraz uniemożliwia niekontrolowane ruchy
 • Tapicerka Swandoo Marie 3 i-Size jest bardzo łatwa w demontażu, można ją wyprać w pralce
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg 2
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg 3
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg 4
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg 5
Fotelik obrotowy Swandoo Marie 3 i-Size
Fotelik samochodowy Swandoo Marie 3 i-Size

MARIE 3 i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg ma wentylowaną skorupę. Dzięki temu możesz zabrać dziecko w dłuższą podróż nawet w ciepłe, letnie dni. Maluch będzie odczuwał komfort termiczny. Konstrukcja skorupy została wzmocniona tworzywem EPP dla jeszcze lepszej wytrzymałości.

Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia fotelika samochodowego dziecko w każdej pozycji będzie odczuwać komfort. Dzięki temu pozostanie spokojne nawet podczas dłuższej podróży. Noga stabilizująca w bazie odpowiada za prawidłowe ułożenie fotelika na bazie oraz uniemożliwia niekontrolowane ruchy.

MARIE 3 i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg marki Swandoo ma tapicerkę, która jest bardzo łatwa w demontażu. Możesz ją wyprać w pralce. Nie obawiaj się uszkodzenia materiału. Po praniu tapicerka pozostanie wolna od przebarwień czy przetarć.

Swandoo Marie 3 i-Size daje Tobie i Twojemu dziecku gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży samochodem od narodzin aż do około 4. roku życia. Przez obrotową bazę możesz w prosty i szybki sposób ustawić fotelik w obu kierunkach jazdy. Dzięki nowoczesnemu i inteligentnemu systemowi nie ma możliwości obrotu fotelika, dopóki zagłówek nie znajdzie się na odpowiednim poziomie. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje dziecko będzie podróżowało przodem do kierunku jazdy dopiero wtedy, kiedy będzie to już dla niego bezpieczne. Poprzez możliwość zmiany kąta nachylenia fotelika zawsze ustawisz go w takiej pozycji, by Twoje dziecko odczuwało najwyższy poziom wygody. Fotelik Swandoo Marie 3 spełnia normę i-Size, dzięki czemu masz pewność, że produkt doskonale chroni kręgi szyjne, boki oraz głowę. Kryterium wzrostu zostało zastąpione przez kryterium wagi, co ułatwia dopasowanie fotelika do dzieci, które są niższe czy wyższe od rówieśników.

SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg jest bezpieczny i funkcjonalny, a dodatkowo ładny. Dostępne są foteliki obrotowe w różnych wariantach kolorystycznych – Blueberry, Sesame Grey, Lime Sesame, Forest Fruits, Alfalfa, Chia Black. Spośród fotelików bez trudu dopasujesz idealny zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Możesz też z łatwością wybrać fotelik Swandoo Marie 3, który będzie dobrze komponował się z tapicerką samochodu. Foteliki samochodowe marki Swandoo charakteryzują się bowiem minimalistyczną formą, co czyni je uniwersalnymi pod względem dopasowania kolorystycznego z samochodem.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa0-18kg ~ 3m-4lata
Kierunek montażuFWF/RWF - przodem i tyłem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°tak
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Czy fotelik SWANDOO MARIE 3 jest bezpieczny? Jakie normy spełnia?

Fotelik SWANDOO MARIE 3 to bezpieczny model pierwszego fotelika dla niemowląt:

  * został wykonany z bezpiecznych dla dzieci materiałów; * spełnia restrykcyjną normę I-Size, która potwierdza ochronę dziecka na wypadek zderzenia; * ma zestaw regulowanych zagłówków, dzięki którym fotelik rośnie wraz z dzieckiem i pozwala na dopasowanie ustawień do aktualnego wzrostu maluszka; * ma wygodnie regulowane pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulaczami, które chronią dziecko przed otarciami; * ma budkę przeciwsłoneczną z filtrem, która chroni maluszka przed słońcem i wiatrem.

 

Dla jakich dzieci przeznaczony jest SWANDOO MARIE 3?

Fotelik SWANDOO MARIE 3 jest przeznaczony dla dzieci o wadze 0-18 kg. Producent podaje również normę wzrostu dla małych użytkowników, która odpowiada 40-105 cm długości ciała. W praktyce oznacza to, że z nosidełka mogą korzystać noworodki i niemowlęta od pierwszych dni po urodzeniu, aż do ok. 4 roku życia. Fotelik SWANDOO MARIE 3 jest przeznaczony dla dzieci:

  * od urodzenia do ok. 4 lat; * o maksymalnej wadze 18 kg; * o wzroście 40-105 cm.

 

Jakie funkcje posiada SWANDOO MARIE 3?

Fotelik SWANDOO MARIE 3 ma:

  * regulowany daszek przeciwsłoneczny i praktyczną rączkę do jego przenoszenia; * wskaźnik poziomu oczu oraz system ochrony bocznej; * regulację kąta nachylenia skorupy, przydatną podczas odpoczynku maluszka; * bazę stabilizującą z nogą i zaczepy Isofix; * wentylowaną skorupę fotelika, by dziecko odczuwało komfort termiczny o każdej porze roku.

 

Co wyróżnia fotelik SWANDOO MARIE 3?

Fotelik MARIE 3 wyróżnia unikalny design i wykorzystanie nowoczesnych systemów, dzięki którym montaż siedziska jest łatwiejszy. Są to wskaźniki poprawnego montażu w skorupie oraz wskaźnik poziomu oczu w zagłówku. Dzięki obrotowej bazie możliwa jest szybka zmiana kierunku siedziska, co ułatwia zapinanie malucha. Specjalny system pozwala na prawidłowe napięcie szelek bezpieczeństwa wewnątrz fotelika. Model został odpowiednio wygłuszony, by zmniejszać hałas, który powstaje podczas przemieszczania się autem.

Recenzje (6)

2022-01-11
Fotelik sprawdza się świetnie, synkowi jest w nim wygodnie, komfortowa pozycja do spania, to duża zaleta, a to, że fotelik można obrócić ułatwia codziennie wkładanie i wyjmowanie. Polecam!
Ola
2022-02-08
Fotelik świetny ,póki co jestesmy bardzo zadowoleni (córka prawie 15mcy przesiadla się z avionaut Pixel).
Proszę o aktualizację nt testów ADAC
Natalia
2022-06-13
Fachowa i super obsługa :) synek zadowolony :) pierwsza drzemka już jest, głowa nie leci, fotelik idealnie dopasowany do synka. Dziękujemy bardzo ! Polecam z całego serca sklep! Nie pierwszy i nie ostatni raz tu jesteśmy :) widzimy się wkrótce w doborze spacerówki. Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Basia
2022-06-16
Świetny fotelik, bardzo dobry zakup i wybór dzięki profesjonalnemu i cierpliwemu doradcy przy marudzącym dziecku :) Sto procent profesjonalizmu i zadowolenia. Pomoc przy montażu nawet po zakupie przy zmianie samochodu. Polecam swandoo 3 i bobowozki.
Piotr
2023-01-18
Kupiliśmy fotelik SWANDOO MARIE 3. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Doradztwo na najwyższym poziomie, na 5+ !!! Fotelik został dobrany do naszego maluszka i auta. Przemiły pan zamontował go w aucie i udzielił instruktarzu. Serdecznie polecam ten sklep i pozdrawiam????
Anna
2024-04-06
Fotelik używany około roku , bardzo często się blokuje i jest spory problem przy wyjmowaniu. Ze względu na konstrukcje dość szybko się rysuje.
Daria

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up