+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm

BeSafe
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Anthracite Mesh
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Black Cab
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Burgund Melange
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Cloud Melange
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Green Melange
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Metallic Melange
BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm Peak Mesh
(2)   Zobacz opinie
 Produkt dostępny
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
2 299 zł
-498 zł
2 797 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2299zł
229,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika samochodowego BeSafe iZi TURN i-Size

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm

BeSafe iZi Turn i-Size to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca do 4. roku życia. Fotelik BeSafe iZi Turn zamontujesz przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a w montażu pomoże Ci system Isofix, który gwarantuje pewne mocowanie i bezpieczne użytkowanie fotelika BeSafe iZi Turn i-Size.

Fotelik BeSafe iZi Turn został wyprodukowany przez markę BeSafe – norweski producent dba o to, by jego wyroby spełniały najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Marka przykłada dużą wagę do wygody rodziców, czego doskonałym przykładem jest fotelik iZi Turn. BeSafe dodatkowo zadbał o możliwość obrotu modelu o 360 stopni, co zapewnia wygodę dorosłym.

Fotelik samochodowy BeSafe iZi TURN i-Size 1

BeSafe iZi TURN i-Size - cechy szczegółowe

 • System magnesów Magnetic Belt Assistants™ sprawia, że wkłądanie dziecka do fotelika i wyciaganie z niego jest łatwiejsze
 • Dla wygody rodziców iZi TURN ma możliwość obrotu o 360 stopni
 • Nawet po zamocowaniu fotelika w samochodzie rodzice mogą regulować jego pochylenie
 • W prawidłowym montażu upewniają wskaźniki świetlne i dźwiękowe
 • Zagłówek jest regulowany w aż 6 pozycjach, a wraz z regulacją zagłówka zmianie wysokości ulega również uprząż bezpieczeństwa
 • Najwyższej jakości materiały są odpowiednie i bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci
 • Aż 4 pozycje odchylenia fotelika pozwalają zapewnić dziecku najwygodniejszą pozycję
 • Dzięki systemowi wentylacji zamieszczonemu w tylnej obudowie BeSafe iZi Turn fotelik obrotowy dziecko ma zapewniony komfort termiczny
 • Wkładka Two-Fit Cushions™ dopasowuje się do kształtu ciała dziecka, dzięki czemu maluszek zawsze siedzi wygodnie
 • Ochrony boczne SIP oraz SIP+ zwiększają bezpieczeństwo w czasie kolizji bocznej
 • Zagłówek jest skonstruowany tak, by chronić wrażliwą głowę dziecka dzięki systemowi pochłaniającemu energię
 • Technologia Universal-Level-Technology™ dla optymalnej pozycji siedzącej w foteliku
Fotelik samochodowy BeSafe iZi TURN i-Size 2
Fotelik samochodowy BeSafe iZi TURN i-Size 3
Fotelik samochodowy BeSafe iZi TURN i-Size 4
Fotelik samochodowy BeSafe iZi TURN i-Size 5
Fotelik samochodowy BeSafe iZi TURN i-Size 6

BeSafe iZi Turn i-Size jest łatwy w montażu. Gwarancję prawidłowego mocowania dadzą Ci świetlne oraz dźwiękowe wskaźniki. Ponadto BeSafe iZi Turn fotelik obrotowy zapewnia dziecku bezpieczeństwo dzięki specjalnej ochronie bocznej SIP i SIP+.

Fotelik BeSafe iZi Turn gwarantuje maluchowi wygodę nawet podczas długiej podróży – oferuje aż 4 pozycje odchylenia fotelika oraz 6 pozycji regulacji zagłówka. BeSafe iZi Turn i-Size jest wyposażony we wkładkę Two-Fit Cushions, która dopasowuje się do ciała dziecka. Miękka otulina sprawia, że pasy bezpieczeństwa nie przeszkadzają maluchowi podczas podróży.

Dodatkowo model BeSafe iZi Turn i-Size został wyposażony w system wentylacji, dzięki temu produkt gwarantuje komfort termiczny w upalne dni. Co więcej, BeSafe iZi Turn jest zgodny z normą i-Size.

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm – wygoda podróży i bezpieczeństwo

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm to innowacyjny fotelik samochodowy mocowany tyłem dla dzieci o wzroście od 61 do 105 cm, który zapewnia bezpieczną i wygodną podróż przez okres aż do osiągnięcia przez niego 4 lat. BESAFE iZi TURN i-Size fotelik obrotowy wyróżnia obrót o 360°, co umożliwia ustawienie dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Dzięki montażowi na Isofix BESAFE fotelik RWF 61-105cm, fotelik dla dziecka RWF stabilnie trzyma się siedzenia w aucie, a Universal Level Technology pozwala na dopasowanie go do każdego nachylenia kanapy, zapewniając bezpieczną pozycję jazdy. BESAFE iZi TURN i-Size fotelik obrotowy to więc opcja zarówno wygodna, jak i praktyczna.

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które chronią dziecko w każdym momencie podróży. Osłona boczna SIP oraz dodatkowa osłona SIP+ redukują odległość między bocznymi drzwiami a siedziskiem, co zmniejsza siłę uderzenia nawet o 20%.

Ponadto Wzmocniona konstrukcja zagłówka, jaką posiada BESAFE fotelik RWF 61-105cm i skrzydeł bocznych gwarantuje bezpieczeństwo dla najbardziej narażonych części ciała dziecka, takich jak głowa i szyja. BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm wyróżnia więc oprócz komfortu, także i bezpieczeństwo.

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik RWF 61-105cm jest montowany na Isofix z nogą podpierającą, co dodatkowo stabilizuje konstrukcję w przypadku zderzeń czołowych. BESAFE fotelik RWF 61-105cm posiada też wysuwaną podpórkę, która zapiera fotelik o podłogę pojazdu, uniemożliwiając nadmierne wychylenie do przodu.

Co jeszcze charakteryzuje BESAFE iZi TURN i-Size fotelik? Montowany tyłem zapewnia wysoki poziom ochrony Twojego dziecka i przez cały okres stosowania jest uznawany za najbezpieczniejszy. Wewnętrzna część zagłówka stanowi wygodne oparcie, a zewnętrzna zachowuje twardość, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w przypadku zderzeń. BESAFE STRETCH fotelik samochodowy montaż pasami to innowacyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich dzieci podczas podróży samochodem.

BESAFE iZi TURN i-Size fotelik montowany tyłem jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych:

 • iZi Turn Metallic Melange,

 • iZi Turn Black Melange,

 • iZi Turn Burgund Melange,

 • iZi Turn Cloud Melange,

 • iZi Turn Green Melange,

 • iZi Turn Anthracite Melange.

Różnorodność wariantów umożliwi Ci dopasowanie fotelika BeSafe iZi Turn zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

BeSafe iZi TURN i-Size - wygoda dla rodziców i bezpieczeństwo dla dziecka

BeSafe iZi TURN i-Size - wygoda dla rodziców i bezpieczeństwo dla dziecka

Parametry techniczne

Kategoria wagowa0-18kg ~ 3m-4lata
Kierunek montażuFWF/RWF - przodem i tyłem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°tak
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie są unikalne cechy BESAFE iZi TURN i-Size jako fotelika RWF?

BeSafe iZi Turn i-Size przeznaczony jest dla dzieci od 61 do 105 cm wzrostu, czyli od 6. miesiąca do 4. roku życia. Przez cały ten czas w modelu iZi Turn i-Size możesz przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy. Jest to obecnie rekomendowane przez wszystkich specjalistów w dziedzinie bezpiecznego podróżowania najmłodszych pasażerów. Fotelik montowany jest w samochodzie przy użyciu systemu Isofix z nogą podpierającą, co dodatkowo stabilizuje konstrukcję w przypadku zderzeń czołowych. Rodzice nie muszą się martwić, że fotelik RFW (montowany tyłem do kierunku jazdy) będzie niewygodny dla dziecka. Model BeSafe iZi Turn i-Size posiada zagłówek regulowany w aż sześciu pozycjach pod względem wysokości i czterech pozycjach położenia oparcia.

Czy BESAFE iZi TURN i-Size jest łatwy w instalacji w samochodzie?

BESAFE iZi TURN i-Size montuje się w samochodzie na dedykowanej bazie przy użyciu systemu Isofix. Taki sposób montażu jest nie tylko bezpieczny, ale również bardzo łatwy. Wpięcie bazy w zaczepy Isofix w samochodzie trwa chwilę. Zainstalowanie całości – bazy i fotelika – będzie prawidłowe dzięki wskaźnikom świetlnym i dźwiękowym. Dodatkowo BESAFE iZi TURN i-Size ma wbudowane w pasach bezpieczeństwa magnesy, które ułatwiają wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika.

Jakie technologie bezpieczeństwa zawiera BESAFE iZi TURN i-Size?

BESAFE iZi TURN i-Size został wyposażony w technologie, które zwiększają bezpieczeństwo małego pasażera nawet podczas długiej podróży. Podstawą jest montaż przy użyciu systemu Isofix, który stabilizuje fotelik w odpowiedniej pozycji. Zagłówek został zaprojektowany w taki sposób, aby pochłaniał energię i chronił głowę dziecka. W razie ewentualnego uderzenia bocznego malucha chronią systemy SIP oraz SIP+. Producent zadbał również o to, aby rodzice nie martwili się, czy prawidłowo zamontowali fotelik. Sygnalizują to bowiem wskaźniki dźwiękowe oraz świetlne.

Recenzje (2)

2021-04-08
Wygodny w obsłudze, bezpieczny
Maja
2021-09-08
Prosty w obsłudze, ładny, a moje dziecko w nim chętnie i wygodnie siedzi
Aga

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up