+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BESAFE lusterko do obserwacji dziecka

BeSafe
BESAFE lusterko do obserwacji dziecka
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
45 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 45zł

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o BESAFE lusterko do obserwacji dziecka

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis lusterka do obserwacji dziecka BESAFE

Praktyczne lusterko BeSafe to produkt stworzony z myślą o rodzicach, którzy chcą czuwać nad tym, co dziecko robi podczas jazdy. Lusterko zostało stworzone z myślą o niemowlętach i małych dzieciach wożonych w fotelikach RWFmocowanych tyłem do kierunku jazdy. Jest łatwe w montażu i dobrze pasuje do wszystkich modeli samochodów.

Lusterko do obserwacji dziecka w podróży zostało przygotowane przez cenioną firmę BeSafe, która od wielu lat zajmuje się produkcją akcesoriów związanych z podróżowaniem z dzieckiem. Podstawową wartością w przypadku wytworów tej firmy jest bezpieczeństwo. Z tego powodu do tworzenia produktów stosowane są najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały, przetestowane i zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie.

Lusterko do obserwacji dziecka BESAFE  1
Lusterko do obserwacji dziecka BESAFE 2
Lusterko do obserwacji dziecka BESAFE 3

Lusterko do obserwacji dziecka w podróży BeSafe ma okrągły kształt, dlatego gwarantuje duże pole widzenia. Jego ustawienie jest łatwe – wystarczy, że zsynchronizujesz jego pozycję z położeniem lusterka wewnątrz samochodu. W ten sposób nie musisz się oglądać, aby zobaczyć, co robi dziecko, zwłaszcza jeśli jedziesz z nim sam. Co więcej, oferowane przez firmę BeSafe lusterko pozwoli Ci skupić się na prowadzeniu pojazdu. Produkt został wykonany z trwałych materiałów, odpornych na stłuczenie w razie uderzenia zabawką. Prosty system montażu nadaje się do wszystkich modeli samochodów. W samochodzie na czas podróży BeSafe lusterko najczęściej montowane jest na zagłówku.

Lusterko BeSafe do fotelików mocowanych tyłem do kierunku jazdy jest dostępne w jednej wersji kolorystycznej, z czarną obudową i pasem montażowym. Umożliwia uzyskanie dobrej jakości podglądu, a jednocześnie jest bezpieczne w użytkowaniu. Jego okrągły kształt sprawdzi się w samochodzie każdej marki.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up