+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Jeden za drugim

Wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim

Jeśli szukasz rozwiązania dla swoich dzieci od narodzin aż do chwili, gdy skończą one kilka lat, a przy okazji ważne jest dla Ciebie, by wózek dziecięcy nie był za szeroki, wybierz wózek jeden za drugim w wersji rozbudowanego zestawu wielofunkcyjnego. W takim przypadku masz do dyspozycji solidną ramę z wymiennymi siedziskami lub gondolami dla noworodków.

Bardzo często wózek bliźniaczy jeden za drugim ma również w zestawie pierwsze foteliki samochodowe w formie nosidełek. Dzięki dopasowanym adapterom można je niejednokrotnie wpiąć w ramę. Wózek bliźniaczy typu jeden za drugim, często nazywany także „tramwajem” – to podwójny wózek spacerowy lub 2w1 z gondolami.

...

Wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim to nie tylko propozycja dla rodziców wieloraczków. To także niezawodna pomoc wtedy, gdy opiekujesz się gromadką maluchów w zbliżonym do siebie wieku. Wózki jeden za drugim możesz dowolnie modyfikować i łączyć, tak by podróżował w nich i niemowlak, i starszy przedszkolak. Spacerówki bliźniacze jeden za drugim są polecane podczas wycieczek za miasto i dłuższych spacerów, by komfortowo wrócić do domu po intensywnej zabawie na placu zabaw.

Jednocześnie wózki spacerowe bliźniacze jeden za drugim mają wszystkie najważniejsze cechy klasycznych spacerówek – pojemny kosz zakupowy, składane budki przeciwsłoneczne i intuicyjnie montowany stelaż to tylko niektóre zalety, dzięki którym bliźniacze wózki jeden za drugim będą Twoją niezastąpioną pomocą.

Wózek bliźniaczy jeden za drugim – poznaj ofertę

Nowoczesne wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim udowadniają, że można wygodnie zajmować się kilkorgiem dzieci, bez obaw o trudności z przejechaniem ciasnym chodnikiem lub wąską alejką sklepową. Wykorzystane do ich produkcji technologie i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że ze złożeniem wózka lub wpięciem w stelaż fotelików samochodowych nie będzie miał problemu żaden członek rodziny. Mimo stelaża, zaprojektowanego do przewożenia dwójki maluszków, spacerówki bliźniacze jeden za drugim są stosunkowo lekkie i łatwo nimi manewrować na nierównym podłożu.

Siedziska lub gondole w takich wózkach są ustawione w taki sposób, że jedno dziecko znajduje się za drugim. W niektórych modelach gondole niemowlęce znajdują się jedna nad drugą, przy czym górna gondola porywa się z dolną jedynie częściowo – pozwala to na swobodny kontakt z maluszkiem i gwarantuje właściwy dostęp powietrza.

Wózki dla dzieci tego rodzaju dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego BoboWózki – możesz wybierać spośród kilkudziesięciu jakościowych wersji wózków dla maluchów w różnych kolorach i kształtach. Wózki spacerowe bliźniacze jeden za drugim charakteryzują się większą długością niż pozostałe modele zawarte w ofercie, takie jak wózki wielofunkcyjne, 3w1 czy wózek z fotelikiem.

Alternatywnym rozwiązaniem, zwłaszcza w przypadku większych dzieci, jest wózek bliźniaczy spacerowy jeden za drugim. Spacerówki bliźniacze jeden za drugim gwarantują kontakt dzieci w czasie drzemki lub wręcz odwrotnie – dzięki ustawieniu siedzisk spacerowych jedno za drugim, maluchy nie widzą się wzajemnie i łatwiej nakłonić je do drzemki. W takim modelu siedziska przystosowane są do potrzeb dzieci, które samodzielnie i stabilnie siedzą. Sprawdzą się nawet od wieku około ośmiu miesięcy, jednak zależy to od rozwoju dziecka. Co więcej, wiele wózków dla dzieci rozkłada się do pozycji leżącej, umożliwiając maluchowi wygodną drzemkę.

Wszystkie dostępne w ofercie wózki bliźniacze jeden za drugim to produkty wysokiej jakości, pochodzące od cenionych producentów. Dzięki temu masz pewność, że nie zawiodą Cię w żadnej sytuacji. Są estetycznie wykonane – bez trudu znajdziesz model, który przypadnie Ci do gustu i sprawi, że spacery z dziećmi będą przyjemnością. Świetnie przygotowane materiały są bezpieczne dla dziecięcej skóry, a przy okazji łatwe w czyszczeniu oraz często odporne na działanie promieni słonecznych czy wody.

Co wyróżnia wózki dla bliźniąt jeden za drugim?

Przede wszystkim każdy wózek bliźniaczy jeden za drugim to produkt wysokiej jakości, który nie zawiedzie Cię bez względu na to, gdzie podróżujesz oraz z jaką intensywnością. Specjalnie zaprojektowana rama sprawia, że wózek dla bliźniaków jeden za drugim nie przeważa w żadną stronę, nawet jak jedno siedzisko jest wolne, co zdarza się przy starszych dzieciach. Plusem jest też funkcjonalność rozwiązania, czyli możliwość złożenia ramy oraz siedzisk w niektórych modelach

Każdy wózek jeden za drugim to rozwiązanie przystosowane do spacerów w wygodnych warunkach z dwójką dzieci naraz. Jeśli często korzystasz z komunikacji miejskiej albo mieszkasz w rejonie, gdzie dominują wąskie drzwi i przejścia, to wózki bliźniacze jeden za drugim będą doskonałym wyborem. Są wręcz stworzone do realizacji wszystkich Twoich potrzeb. Dzięki specjalnej konstrukcji taki wózek bliźniaczy jest bardzo wygodny, jeśli chodzi o wchodzenie w zakamarki czy mieszczenie się w wąskich przejściach.

Oczywiście to nie wszystko, bo wózki dla bliźniąt jeden za drugim, z uwagi na swoją charakterystyczną budowę i ustawienie siedzeń w rzędzie, mają też inne cechy. Warto zastanowić się, czy na pewno Ci odpowiadają. W takim układzie siedzisk jedno dziecko zawsze jest nieco dalej od Ciebie. Oznacza to, że masz do niego nieco słabszy dostęp, choć nie jest on bardzo utrudniony.

Jednocześnie takie rozwiązanie technologiczne daje każdemu maluchowi odrobinę prywatności – dzieci nie przeszkadzają sobie podczas przekąski w wózku lub zasypiania, a gdy jedno z dzieci zacznie płakać, jest mniejsze prawdopodobieństwo, że to samo zrobi drugi maluszek. Dzięki ustawieniu siedzisk w rzędzie wózki dla bliźniąt jeden za drugim sprawiają, że maluchy mogą zajmować się różnymi czynnościami w tym samym czasie. Dzięki temu jedno dziecko nie rozbudza drugiego, gdy któreś z nich postanowi odpocząć po aktywnościach na placu zabaw. Taki układ zapobiega też kłótniom oraz próbom wyrywania sobie jedzenia czy zabawek.

W zależności od tego, na jaki wózek dla bliźniaków jeden za drugim postawisz, możesz spodziewać się różnych udogodnień. Dostępne są na przykład rozbudowane systemy amortyzacji, które szczególnie dobrze sprawdzają się, jeśli wózek ma służyć do jeżdżenia po nierównym podłożu, na przykład nieutwardzonych drogach. W takim przypadku ważne jest też, aby wózek jeden za drugim miał blokadę przednich kół oraz sprawny hamulec centralny. Większość modeli wyposażonych jest w takie funkcjonalności.

Dobrze zaprojektowane wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim mają tę przewagę, że gwarantują zapas miejsca do przechowywania niezbędnych akcesoriów dziecięcych i sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych. W dwóch pojemnych koszach zakupowych zmieścisz jedzenie, wodę i zapasowe ubrania. Jeżeli pod siedziskiem spacerowym znajduje się jeden kosz, jest on na tyle pojemny, by schować w nim przedmioty dla dwójki smyków.

Kolejną z zalet, która wyróżnia wózki bliźniacze spacerowe jeden za drugim, jest szerokość siedziska. W takim modelu ma ono wymiary standardowego siedziska, jakie można spotkać w większości wózków pojedynczych. Dzięki temu dziecku jest po prostu wygodniej. Ma to istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku, gdy wybierasz wózek bliźniaczy spacerowy jeden za drugim.

Zobacz również: obok siebie, rok po roku, dla większej ekipy, krzesełka do karmienia, foteliki samochodowe

Podobnie sytuacja wygląda z gondolami – są to elementy o standardowych wymiarach jak w pojedynczym wózku, przez co nawet bardzo wysoki malec lub smyk, ubrany w zimową odzież będzie czuł się podczas przechadzki w pełni komfortowo.

Kiedy warto wybrać wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim?

Wózki bliźniacze spacerowe jeden za drugim to przede wszystkim opcja dla osób, które spodziewają się dwójki dzieci. Warto zaznaczyć, że jest to inny produkt niż ten przeznaczony dla dzieci rok po roku czy z różnicą wiekową, choć oczywiście modele z wymiennymi siedziskami sprawiają, że wózek jeden za drugim może być też użytkowany przez dzieci z różnicą wieku. W takiej sytuacji warto jednak zwrócić uwagę raczej na modele dedykowane takim warunkom użytkowania.

Dla nieco starszych dzieci lepszym wyborem będą wózki bliźniacze spacerowe jeden za drugim. W takim modelu zwykle siedziska są niewyjmowane, a wózek składa się jako całość. Zwróć uwagę na zdejmowane koła, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na przykład w bagażniku. W praktycznie zaprojektowanej spacerówce dla dwójki nie może zabraknąć pojemnego i łatwego kosza zakupowego oraz regulowanej rączki w ten sposób zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo maluszka, ale i o własną wygodę na codziennych spacerach.

Wózki bliźniacze jeden za drugim sprawdzą się dla Ciebie i Twoich dzieci niezależnie od tego, jakie są Twoje oczekiwania co do wizualnej strony projektu. Wszystkie modele zostały przygotowane w sposób estetyczny oraz wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Jeśli cenisz sobie wyjątkowy komfort i estetykę, wybierz wózek dla bliźniaków jeden za drugim w wersji ulepszonej zwykle dostaniesz go za dodatkową dopłatą.

Po wózki jeden po drugim sięgnij także wtedy, gdy ważna jest dla Ciebie łatwość przemieszczania się. To, że pragniesz mieć większą gromadkę dzieci lub zostałeś rodzicem bliźniaków nie oznacza, że musisz rezygnować z ulubionych przyjemności. Bliźniacze wózki jeden za drugim umożliwiają jazdę po nierównym podłożu, pozwalają na jazdę środkami komunikacji miejskiej, a przy wyborze odpowiedniego modelu zmieszczą się w bagażniku samochodu. Dzięki nim pozbędziesz się ograniczeń komunikacyjnych, łatwo dojedziesz do żłobka lub przedszkola, a nawet spędzisz czas w towarzystwie znajomych, podczas gdy Twoje maluchy będą drzemały z ergonomicznych siedziskach spacerówki.

Jaki rodzaj wózka bliźniaczego wybrać?

Rozwiązanie, jakim są wózki bliźniacze jeden za drugim, z jednej strony zapewnia dzieciom dużo przestrzeni, z drugiej może jednak sprawiać pewną trudność podczas transportu w małej windzie. Największą zaletą dziecięcych bliźniaczych wózków dla dzieci jeden za drugim jest jednak ich niewielka szerokość przy jednoczesnym zapewnieniu swobody ruchów małym pasażerom.

Prezentowane wózki umożliwiają dosyć sprawny podjazd pod krawężnik. Często można je zbudować z wózka pojedynczego i dzięki temu zyskać dwa rozwiązania w jednym: dziecięcy wózek bliźniaczy jeden za drugim oraz wózek dla dzieci z małą różnicą wieku. Są alternatywą dla szerokich wózków z siedziskiem obok siebie, którymi może być trudno manewrować w sklepie. Poznaj szeroką ofertę wózków jeden za drugim w sklepie Bobo Wózki i przekonaj się, jak przyjemna może być opieka nad Twoimi pociechami!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up