+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce bliźniacze jeden za drugim

Wózek bliźniaczy typu jeden za drugim, często nazywany także "tramwajem", to podwójny wózek spacerowy lub 2w1 z gondolami. Siedziska są tutaj ustawione w taki sposób, że jedno dziecko znajduje się za drugim. Wózki tego rodzaju dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Charakteryzują się większą długością niż pozostałe modele zawarte w ofercie, takie jak wózki wielofunkcyjne, 3w1 czy wózek z fotelikiem.

...
Zakres cenowy
849zł
7987zł

Jaki rodzaj wózka bliźniaczego wybrać?

Rozwiązanie jakim są wózki bliźniacze jeden za drugim z jednej strony zapewnia dzieciom dużo przestrzeni, z drugiej może jednak sprawiać pewną trudność podczas transportu w małej windzie. Największa zaletą dziecięcych bliźniaczych wózków dla dzieci jeden za drugim jest jednak ich niewielka szerokość przy jednoczesnym zapewnieniu swobody ruchów małym pasażerom. Prezentowane wózki umożliwiają dosyć sprawny podjazd pod krawężnik. Często można je zbudować z wózka pojedynczego i dzięki temu zyskać dwa rozwiązania w jednym: dziecięcy wózek bliźniaczy jeden za drugim oraz wózek dla dzieci z małą różnicą wieku.

Zobacz również: obok siebie, rok po roku, dla większej ekipy, krzesełka do karmienia, foteliki samochodowe

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.