+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Warszawie na Targówku

wroclaw-1

BoboWózki - Warszawa Targówek

ul. Głębocka 9,
03-287 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-19:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 780 064 637
zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Warszawa Targówek

Jeśli szukasz najlepszych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych dla każdej kategorii wagowej, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Warszawa — Targówek to miejsce, w którym otworzyliśmy świetnie wyposażony salon. Klienci bez trudu znajdą w nim odpowiednie modele, które będą idealnie dopasowane do ich potrzeb. Mnogość wariantów do wyboru pozwoli na odnalezienie najlepszej możliwej wersji, która w najdrobniejszym szczególe będzie odpowiadała wymaganiom rodziców. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone foteliki samochodowe. Warszawa — Targówek ma sklep pełen modeli dla różnych kategorii wagowych – 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg. Foteliki obrotowe i RWF znajdziesz w salonie BoboWózki. Warszawa — Targówek ma sklep, w którym dostępne są również estetyczne i solidne wózki. Oferujemy gondole dla niemowląt oraz lekkie spacerówki. W naszym asortymencie znajdziesz też specjalne - przeznaczone dla bliźniąt wózki dziecięce bliźniacze. Warszawa — Targówek to miejsce, w którym dostępne są modele z ciekawymi wzorami, a także stonowane kolorystycznie i ponadczasowe. Producenci wózków i fotelików dziecięcych, z którymi współpracujemy, to najważniejsze na rynku marki, znane dziś na całym świecie. Jeśli chcesz wybierać spośród najnowszych, najważniejszych i najpopularniejszych kolekcji, odwiedź nasz salon BoboWózki. Warszawa — Targówek to jedno z wielu miast, w których jesteśmy. Zapraszamy Cię do salonów stacjonarnych oraz sklepu online, gdzie wykonasz zakupy bez wychodzenia z domu.

Profesjonalizm: najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa Warszawa Wola

Doświadczenie nauczyło nas, że niewielka część rodziców jest dokładnie zdecydowana na konkretny model wózka czy fotelika. Rodzice nie wiedzą dokładnie, jakie są różnice między modelami, na co najlepiej zwracać uwagę, by wybrać ten najlepszy. Ważny jest design wózka, jednak to dopiero funkcje i detale są kluczowe, ponieważ gwarantują zadowolenie podczas codziennego użytkowania. Jeśli i Ty masz pewne wątpliwości, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Warszawa — Targówek ma w sklepie profesjonalnych doradców, którzy pomogą rodzicom w wyborze wózka.

Dogodne zasady zwrotu

Rodzice mają możliwość skorzystania z bardzo korzystnych warunków prawa zwrotu zakupionych produktów. Po zakupie online w ciągu 100 dni możesz zwrócić zakupiony towar. Doskonale wiemy, że życie z dzieckiem często weryfikuje potrzeby i oczekiwania. Prosimy jednak o to, by zwracane produkty nie nosiły śladów używania i nie były uszkodzone. W przeciwnym wypadku dokonanie zwrotu nie będzie już możliwe. Jeśli dokonasz zwrotu, ponownie odwiedź nasz sklep dla dzieci. Warszawa — Targówek ma salon z bogatą ofertą, z której wybierzesz tym razem perfekcyjny model.

Zalety BoboRezerwacji w Warszawie

Rodzice zwykle komponują całą wyprawkę jeszcze przed momentem narodzin dziecka. Czasami nie ma jednak miejsca, by przechowywać wózki dziecięce. Warszawa — Targówek ma sklep, w którym możesz dokonać rezerwacji produktu, by dzięki niej odebrać kupiony model w odpowiednim czasie. To wygodne rozwiązanie, jeśli w najbliższych miesiącach planujesz przeprowadzkę.

Dostarczamy i montujemy w Warszawie

W aucie, którym poruszają się też dzieci, muszą być foteliki samochodowe. Warszawa — Targówek posiada salon, gdzie znajdziesz modele dla pociech w różnym wieku. Sam proces zakupu wózka i fotelika jest czasami nieco stresujący dla rodziców. Mają oni obawy, czy kupione produkty na pewno będą odpowiednie, martwią się również montażem fotelika w samochodzie. Nasi pracownicy doskonale rozumieją wszelkie obawy rodziców. Jeśli nie masz pewności, jak montować ten element wyposażenia do auta, odwiedź nasz salon BoboWózki. Warszawa — Targówek ma w sklepie profesjonalną obsługę, która po zakupie wybranego modelu chętnie pomoże w montażu fotelika i odpowie na wszelkie dodatkowe pytania.

sklep z wózkami Warszawa Targówek foteliki samochodowe Warszawa sklep z wózkami dziecięcymi Warszawa

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Targówek

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up