+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Warszawie na Targówku

wroclaw-1

BoboWózki - Warszawa Targówek

ul. Głębocka 9,
03-287 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-19:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 780 064 637
zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Warszawa Targówek

Salon BoboWózki Targówek to miejsce, w którym rodzice znajdą najlepsze wózki dziecięce i foteliki samochodowe dla każdej kategorii wagowej. Klienci bez trudu znajdą odpowiednie modele, które będą idealnie dopasowane do ich potrzeb. Mnogość wariantów do wyboru pozwoli na odnalezienie najlepszej możliwej wersji, która w najdrobniejszym szczególe będzie odpowiadała wymaganiom rodziców. Producenci wózków i fotelików dziecięcych, z którymi współpracujemy, często stanowią najważniejsze na rynku marki, znane dziś na całym świecie. BoboWózki Targówek to zawsze gwarancja najnowszych, najważniejszych i najpopularniejszych kolekcji.

Profesjonalizm: najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa Warszawa Wola

Doświadczenie nauczyło nas, że niewielka część rodziców jest dokładnie zdecydowana na konkretny model wózka czy fotelika. Rodzice nie wiedzą dokładnie, jakie są różnice między modelami, na co najlepiej zwracać uwagę, by wybrać ten najlepszy. Ważny jest design wózka, na co zwraca się uwagę od razu. Jednak to dopiero funkcje i detale wózka są najważniejsze, ponieważ dopiero gwarantują zadowolenie podczas codziennego użytkowania. Nasi profesjonalni doradcy pomogą rodzicom w wyborze wózka, którego serce będzie biło w takim samym rytmie, jak serca rodziców i dziecka.

Dogodne zasady zwrotu

Rodzice z Warszawy mają możliwość skorzystania z bardzo korzystnych warunków prawa zwrotu zakupionych produktów. Po zakupie online w ciągu 100 dni mogą zwrócić zakupiony towar. Doskonale wiemy, że życie z dzieckiem często weryfikuje potrzeby i oczekiwania. Prosimy jednak o to, by zwracane produkty nie nosiły śladów używania i nie były uszkodzone. W przeciwnym wypadku dokonanie zwrotu nie będzie już możliwe.

Zalety BoboRezerwacji w Warszawie

Rodzice zwykle komponują całą wyprawkę jeszcze przed momentem narodzin dziecka. Niekiedy nie ma jednak miejsca, by przechowywać produkty, które nie są jeszcze używane. Z tego względu w salonie BoboWózki w Warszawie Targówku nasi klienci mogą dokonać BoboRezerwacji, by dzięki niej odebrać kupiony produkt w odpowiednim czasie.

Dostarczamy i montujemy w Warszawie

Niekiedy bywa i tak, że sam proces zakupu wózka i fotelika jest nieco stresujący dla rodziców. Mają oni obawy, czy kupione produkty na pewno będą odpowiednie, a tu dochodzi jeszcze trudna sztuka montażu fotelika w samochodzie. Dla naszych profesjonalistów z Warszawy Targówka montaż fotelików w samochodzie to chleb powszedni. Doskonale rozumieją wszelkie obawy rodziców. Po zakupie wybranego modelu chętnie pomogą w montażu fotelika i odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania.

sklep z wózkami Warszawa Targówek foteliki samochodowe Warszawa sklep z wózkami dziecięcymi Warszawa

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Targówek

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.