+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Quinny

Wózki dziecięce Quinny, choć wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i modnym designem, nie są debiutem marki. Ta holenderska firma, założona w Hadze przez Nicolaasa Quinta, działa nieprzerwanie od 1950 r. Już od samego początku koncentrowała się na indywidualnych potrzebach niemowląt i ich rodziców, by ułatwiać opiekę nad dzieckiem na każdym etapie, począwszy od dnia narodzin. Quinny to godna zaufania, europejska marka, idąca z duchem czasu. Wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć kolejne modele wózków, które spełniają surowe standardy bezpieczeństwa. Na uwagę zasługują nie tylko futurystycznie wyglądające spacerówki, ale także wózki dziecięce 3w1.

...

Pierwsze wózki dziecięce Quinny można było podziwiać na ulicach już w 1989 r., ale dopiero rok 1997 przyniósł firmie światową sławę za sprawą sportowego modelu Jogger. Ten lekki, spacerowy wózek Quinny, pozwolił marce zaistnieć na europejskim rynku i bardzo szybko zdobył uznanie setek tysięcy rodziców. Dzięki temu konkurencja została daleko w tyle, a holenderskie przedsiębiorstwo mogło dopracowywać i ulepszać swoje projekty. Obecnie marka Quinny jest częścią grupy Dorel, a każda kolejna kolekcja wózków dziecięcych zachwyca swoją praktycznością, nowoczesnym wyglądem i modną kolorystyką.

Quinny dokłada wszelkich starań, by każdy produkt był bezpieczny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu świeżo upieczeni rodzice, nie muszą martwić się o kwestie związane z przewożeniem dziecka – zarówno w wózku, jak i w samochodzie. Wózek Quinny uczyni spacery jeszcze przyjemniejszymi i pozwoli skupić się wyłącznie na radości ze wspólnie spędzonych chwil na świeżym powietrzu!

Wózki dziecięce Quinny – poznaj pomysłowe i funkcjonalne modele

W ofercie marki znajdziesz wiele ciekawych produktów, które ułatwią Ci przemieszczanie się z niemowlęciem i starszakiem. Gondole, spacerówki, a także wózki dziecięce 3w1. Nie ma w mieście przeszkody nie do pokonania – to jedno z założeń projektantów pracujących dla Quinny. Wózek dziecięcy powinien umożliwiać rodzicowi bezproblemowe poruszanie się z dzieckiem w przestrzeni miejskiej, dlatego spacerówki oraz stelaże w zestawach posiadają mocne, solidne koła. Dzięki nim każdy wózek Quinny może bez przeszkód przemierzać nie tylko chodniki, ale także piaszczyste i błotniste drogi poza miastem. Quinny to wózki dziecięce w wielu odsłonach, modelach i wariantach, wszystko po to, by spełnić Wasze oczekiwania.

Uprawianie sportu podczas spaceru z dzieckiem także stanie się możliwe, jeśli zaufasz marce Quinny. Wózek przystosowany do biegania to jeden z jej flagowych produktów. Zanim jednak Twoje dziecko przesiądzie się do spacerówki, warto pomyśleć o gondoli, w której niemowlę będzie mogło przemierzać świat niezależnie od pogody. Biegowe wózki dziecięce pozwolą Ci kontynuować swoją pasję do joggingu, a dodatkowo łączyć ją z przyjemnym spędzaniem czasu z maluszkiem.

Ciekawym rozwiązaniem jest wózek dziecięcy Quinny 3w1 – w zestawie znajduje się stelaż, gondola, siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy. Każdy z elementów możesz zamontować oddzielnie na ramie wózka w bardzo prosty sposób.

A jeżeli spotka Cię podwójne szczęście i powitasz na świecie bliźnięta, o ich bezpieczne przewożenie, także zadba marka Quinny. Wózek bliźniaczy o nowoczesnym designie i wysokiej funkcjonalności, z pewnością ułatwi Ci opiekę nad dziećmi.

Jeśli masz już fotelik dopasowany do swojego auta i potrzebujesz jedynie wózka, także możesz sprawdzić ofertę Quinny. Wózek dziecięcy 2w1 składa się ze stelaża, gondoli oraz siedziska, które można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Model tego typu posłuży od narodzin Twojego dziecka, aż do ukończenia przez nie 3. roku życia.

Zaufaj europejskiej jakości i wybierz dla swojego maluszka wózek dziecięcy Quinny. 3w1, 2w1, a może sama spacerówka? Podejmij decyzję, zamów wymarzony model i czerp radość ze wspólnych spacerów oraz podróży!

Jak dobrać wózek Quinny do wieku dziecka?

Na każdym etapie rozwoju dziecka, jego potrzeby ulegają zmianom. Zupełnie inaczej spaceruje się z noworodkiem, niż z rocznym, czy dwuletnim maluchem – o tym wiedzą najlepiej twórcy produktów marki Quinny. Wózek dziecięcy powinien być zawsze dopasowany do potrzeb i wieku Twojej pociechy, by spacery były bezpieczne, przyjemne i rozwojowe dla malucha oraz starszaka. Właśnie z tego powodu wózki dziecięce Quinny są tak zróżnicowane. Dzięki temu rodzic na każdym etapie może dobrać idealny model dla swojej pociechy.

Jeśli jesteś rodzicem noworodka, lub dopiero spodziewasz się dziecka, przyda Ci się wózek dziecięcy Quinny 3w1 lub 2w1. Gondola jest niezbędna, by przewozić maluszka już od urodzenia, podobnie jak fotelik samochodowy, nawet jeżeli na co dzień nie poruszasz się autem.

Gdy Twój maluszek podrośnie, może korzystać z siedziska spacerowego, które wchodzi w skład zestawu 3w1 Quinny. Wózek – spacerówka na stelażu od gondoli jest bardzo stabilny i pokona każdą przeszkodę, nie tylko w mieście. Dodatkowa zaleta to kosz o wysokiej pojemności w dolnej części stelaża – zmieścisz tam wszystko, co niezbędne na spacer lub zapakujesz zakupy zrobione w drodze powrotnej. Dzięki temu wiesz już, jak ważne jest, by spacerowe wózki dziecięce były wyposażone w ten praktyczny element, jaki jest kosz zakupowy.

Rodzicom, którym zależy na lżejszym modelu o większej zwrotności, polecamy klasyczne spacerówki. W każdej z nich Twoja pociecha będzie mogła drzemać, ponieważ rozkładają się do pozycji leżącej.

Sprawdź dostępne spacerówki oraz wózki dziecięce 3w1 Quinny i znajdź model, z którym będziecie przemierzać świat każdego dnia! Wózki dziecięce Quinny to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności!

Zobacz również: wózki Adamex, wózki Peg Perego, wózki Phil&Teds, wózki Kinderkraft, wózki Espiro

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up