+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Cybex Platinum

Cybex Priam 2.0 3w1 cta Cybex Spring Blossom cta Cybex Jeremy Scott cta
Priam 2.0 okazja 3w1
CYBEX PLATINUM
Spring Blossom
CYBEX PLATINUM
Jeremy Scott Wings
CYBEX PLATINUM
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala

Cybex Platinum to prestiżowa kolekcja wózków dziecięcych i fotelików samochodowych znanej niemieckiej marki. Współwłaściciel marki Cybex, czyli globalna firma Good Baby, jest obecnie jednym z czołowych światowych producentów dziecięcych fotelików samochodowych, wózków oraz innych artykułów dla dzieci. Doświadczeni specjaliści marki Cybex potrafią skutecznie połączyć w każdym ze swoich produktów najwyższe bezpieczeństwo dla dzieci z wysoką funkcjonalnością, a przy tym potrafią stworzyć dla każdego z produktów unikalny design na najwyższym światowym poziomie, co udowadniają coraz to bardziej atrakcyjne kolekcje, stworzone w kolaboracji ze znanymi projektantami: Koi, Birds of Paradise, Blossom, Jeremy Scott czy też ostatnio Jewels of Nature 2021, Pettitcoat, Simply Flowers.

Zakres cenowy
75zł
13747zł

.. a jeśli nie Cybex Priam 2.0, Cloud Z i-Size, czy Solution Z i-Fix, to może ..

Balios S Lux Cybex Cloud Z cta Cybex Gazelle S cta Cybex Sirona S cta
Balios S Lux
CYBEX GOLD
Gazelle S 2w1
CYBEX GOLD
Sirona S i-Size
CYBEX GOLD
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala

Cybex Priam 2.0 - for all tomorrow's people!

Obecnie Cybex to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów dziecięcych fotelików samochodowych oraz wózków do przewozu dzieci na świecie. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły, a przede wszystkim wysokie tempo rozwoju nowych produktów sprawia, że wiele rozwiązań w szerokiej gamie produktów Cybex pozostaje poza zasięgiem konkurencji. Oferowane wózki Cybex Priam 2.0, czy Cybex Mios 2.0 są dowodem na to, że jesteśmy właśnie świadkami dziejowej rewolucji, która przynosi zaskakujące zmiany w wózkach służących do przewozu dla dzieci. Ponadto, oferta to również nosidełka Cybex, które zapewniają dziecku naturalną pozycję oraz kontakt wzrokowy z rodzicem i podobne podparcie, jak podczas noszenia go na rękach.

Światowy lider w wózkach i fotelikach dla dzieci

Efektem współpracy z najlepszymi specjalistami jest fotelik Cybex Cloud Z, który na nowo kształtuje definicję komfortowej podróży. Ogromną zaletą tego fotelika dla noworodków jest ergonomiczna, niemal płaska pozycja leżenia w aucie. Równie rewolucyjnym rozwiązaniem charakteryzuje się również fotelik Cybex Sirona S, montowany tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 18kg; ponadto - dla wygodnego wsiadania i wysiadania fotelik ten został wyposażony w możliwość obrotu o 360 stopni.
Nowości w portfolio kolekcji niemieckiej marki Cybex to m.in. foteliki samochodowe wraz z klipsem Sensor Safe, a także wzbogacenie gamy kolorystyk o nowe, atrakcyjne warianty m.in. Soho Grey czy Deep Black. Produkty Cybex Platinum znajdziecie w naszych salonach oferujących wózki w Warszawie, jak również w każdym większym mieście w Polsce.

Zobacz również: foteliki Britax, foteliki Swandoo, wózki Kinderkraft, foteliki Avionaut, foteliki Maxi Cosi

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.