+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Cybex Platinum - marka dla wymagających

Cybex Priam 2.0 3w1 cta Cybex Spring Blossom cta Cybex Jeremy Scott cta
ePriam 3.0
Cybex Platinum
Spring Blossom
Cybex Platinum
Jeremy Scott Wings
Cybex Platinum
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala

Cybex Platinum to prestiżowa kolekcja wózków dziecięcych i fotelików samochodowych znanej niemieckiej marki. Współwłaściciel marki Cybex, czyli globalna firma Good Baby, jest obecnie jednym z czołowych światowych producentów dziecięcych fotelików samochodowych, wózków oraz innych artykułów dla dzieci. Doświadczeni specjaliści marki Cybex potrafią skutecznie połączyć w każdym ze swoich produktów najwyższe bezpieczeństwo dla dzieci z wysoką funkcjonalnością, a przy tym potrafią stworzyć dla każdego z produktów unikalny design na najwyższym światowym poziomie, co udowadniają coraz to bardziej atrakcyjne kolekcje, stworzone w kolaboracji ze znanymi projektantami: Koi, Birds of Paradise, Blossom, Jeremy Scott czy też ostatnio DJ Khaled, Jewels of Nature, Pettitcoat, Simply Flowers, Rockstar.

...

.. a jeśli nie Cybex Priam 4.0, Cloud Z2 i-Size, czy Solution Z i-Fix, to może ..

Balios S Lux Cybex Cloud Z cta Cybex Gazelle S cta Cybex Sirona S cta
Balios S Lux
Cybex Gold
Gazelle S 2w1
Cybex Gold
Sirona SX2 i-Size
Cybex Gold
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala

W sprzedaży wśród produktów i artykułów dla dzieci bardzo znana jest marka Cybex. Platinum to jedna z jej kolekcji, które wyróżnia niesamowita jakość i ciekawy design. Niemiecka marka Cybex od wielu lat tworzy akcesoria i produkty dla dzieci, stawiając przede wszystkim na ich bezpieczeństwo oraz komfort. Wszystkie przedmioty są wygodne w użytkowaniu przez rodziców, a dodatkowo pięknie się prezentują.

Firma Cybex każdego roku udoskonala swoje produkty, wzbogacając je o kolejne, praktyczne rozwiązania, dzięki którym wózek dla dzieci Cybex przemawia do coraz szerszego grona rodziców. Wszystkie rozwiązania są dopracowane pod względem technologicznym dzięki dostępności nie tylko laboratoriów, ale również miejsc do przeprowadzania symulacji niebezpiecznych wypadków. W ten sposób każdy produkt Cybex Platinum jest analizowany pod kątem bezpieczeństwa.

Wszystkie wyroby firmy Cybex zostały przygotowane tak, aby ułatwić Tobie jako opiekunowi wygodne użytkowanie konkretnych modeli wózków czy fotelików. W linii Cybex Platinum wykorzystane zostały dodatkowo nowoczesne, sprawdzone i pewne pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci materiały. Dzięki temu możesz zyskać gwarancję co do tego, że wszystkie wyroby są trwałe, a w kontakcie z delikatną skórą dziecka nie przysporzą mu żadnych problemów czy bólu. Dodatkowo materiał w formie tapicerki, który zdobi wózek dziecięcy Cybex, jest łatwy w czyszczeniu. Długo zachowuje estetyczny wygląd i dobrze znosi użytkowanie typowe dla małych dzieci.

Wózek dla dzieci Cybex i nie tylko − poznaj pozostałe produkty

Wśród produktów w kolekcji Cybex Platinum znajdują się przede wszystkim wózki, ale również foteliki samochodowe. Wszystkie zostały przygotowane z wysokiej jakości materiałów i mają konstrukcję, która gwarantuje dziecku bezpieczeństwo oraz komfort podróży w każdej formie. Spacerówka Cybex często może być stosowana na przemian z wózkiem głębokim dzięki możliwości wymiany siedzisk. Doskonała jakość sprawia, że będziesz użytkować te produkty przez wiele lat, nawet przez więcej niż jednym dziecku.

Wózek dla dzieci Cybex to model 2w1, przeznaczony dla rodziców, którzy cenią sobie wielofunkcyjne rozwiązania. W skład takiego zestawu wchodzi przede wszystkim lekka, składana rama. Do niej przystosowane są dwa rodzaje nadwozia. Głęboka gondola wózka to świetny wybór w przypadku noworodka lub niemowlęcia. Z kolei siedzisko spacerowe wózka sprawdzi się u nieco starszych dzieci, które potrzebują już pozycji siedzącej do podziwiania świata wokół.

Spacerówka Cybex jako drugi w kolejności dziecięcy wózek jest przeznaczona dla dzieci, które przynajmniej samodzielnie siedzą − stabilnie i bez chwiania − a najlepiej samodzielnie siadają. Jej oparcie przystosowane jest do położenia, dlatego dziecko w dowolnej chwili może się zdrzemnąć. Wózek spacerowy Cybex to świetne rozwiązanie w przypadku dzieci powyżej szóstego miesiąca życia, jednak sprawdza się nawet dla kilkulatków. Wszystko zależy od tego, który model wózka dziecięcego wybierzesz i jakie jest jego dopuszczalne, maksymalne obciążenie.

Niekiedy zestaw Cybex Platinum rozszerzony jest o dodatkowe produkty i akcesoria. Do najczęściej stosowanych w takim komplecie produktów należy oczywiście sygnowany w linii Cybex Platinum fotelik samochodowy. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim spełnianie wysokich norm bezpieczeństwa przewidzianych dla tego rodzaju produktów. Każdy fotelik samochodowy ma swoje zakresy wagowe i wzrostowe, dlatego zwróć na to uwagę przy zakupie. W komplecie wózka 3w1 znajdziesz zwykle wózek, w skład którego wchodzi gondola, wózek spacerówka Cybex, a także fotelik samochodowy z opcją wpięcia bezpośrednio w ramę wózka.

Cechą charakterystyczną produktów z tej linii jest wygląd. Wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły dopracowane są w taki sposób, że wózek spacerówka Cybex albo wcześniej wózek z opcją gondoli przyciąga wzrok przechodniów na ulicy. Produkt jest również dostępny w atrakcyjnych wizualnie liniach kolorystycznych.

Co ważne, wózek dla dzieci Cybex często spełnia nawet te oczekiwania rodziców, z których oni sami nie zdają sobie sprawy. Wózek spacerówka Cybex czy wózek głęboki umożliwią Ci wykonanie zakupów podczas spaceru, a to z uwagi na szerokie kosze zlokalizowane bezpośrednio pod siedziskiem. Dodatkowo w skład zestawów wchodzą również torby, moskitiery czy uchwyty na kubki. Możesz je często dokupić, decydując się na wózek dziecięcy Cybex.

Zobacz również: foteliki Britax, foteliki Swandoo, foteliki Szczecin, foteliki Avionaut, foteliki Maxi Cosi

Kiedy warto sięgnąć po produkty Cybex Platinum?

Jeżeli zależy Ci na funkcjonalności związanej z użytkowaniem produktów spacerowych i podróżniczych dla dzieci, postaw na Cybex Platinum. Fotelik, wózek oraz inne produkty z tej linii są przemyślane, dzięki czemu oferują ciekawe rozwiązania związane z codziennym użytkowaniem. Jednocześnie stawiają na bezpieczeństwo, co jest priorytetem w przypadku każdego rodzica.

Świetny wygląd to kolejna zaleta kolekcji Cybex Platinum. Wózek, który wybierzesz, na pewno będzie wyróżniał się na tle innych. To produkty jakości premium, dlatego charakteryzują się zgrabnym wyglądem, ciekawymi printami albo nietypowym wzornictwem z atrakcyjnymi dodatkami. Dzięki temu spacerówka Cybex to świetny wybór dla rodziców, którym zależy na dopasowaniu prezencji wózka do swojego stylu.

Cybex Priam 4.0 - for all tomorrow's people!

Obecnie Cybex to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów dziecięcych fotelików samochodowych oraz wózków do przewozu dzieci na świecie. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły, a przede wszystkim wysokie tempo rozwoju nowych produktów sprawia, że wiele rozwiązań w szerokiej gamie produktów Cybex pozostaje poza zasięgiem konkurencji. Oferowane wózki Cybex Priam 4.0, czy Cybex Mios 3.0 są dowodem na to, że jesteśmy właśnie świadkami dziejowej rewolucji, która przynosi zaskakujące zmiany w wózkach służących do przewozu dla dzieci. Ponadto, oferta to również nosidełka Cybex, które zapewniają dziecku naturalną pozycję oraz kontakt wzrokowy z rodzicem i podobne podparcie, jak podczas noszenia go na rękach.

Światowy lider w wózkach i fotelikach dla dzieci

Efektem współpracy z najlepszymi specjalistami jest fotelik Cybex Cloud Z, który na nowo kształtuje definicję komfortowej podróży. Ogromną zaletą tego fotelika dla noworodków jest ergonomiczna, niemal płaska pozycja leżenia w aucie. Równie rewolucyjnym rozwiązaniem charakteryzuje się również fotelik Cybex Sirona S, montowany tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 18kg; ponadto - dla wygodnego wsiadania i wysiadania fotelik ten został wyposażony w możliwość obrotu o 360 stopni.
Nowości w portfolio kolekcji niemieckiej marki Cybex to m.in. foteliki samochodowe wraz z klipsem Sensor Safe, a także wzbogacenie gamy kolorystyk o nowe, atrakcyjne warianty m.in. Soho Grey czy Deep Black. Produkty Cybex Platinum znajdziecie w naszych salonach oferujących wózki w Warszawie, jak również w każdym większym mieście w Polsce.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up