+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Szczecinie

BoboWózki Szczecin

BoboWózki - Szczecin Centrum

ul. Zielonogórska 31,
71-084 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 666 607 796

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Szczecin Centrum

Jeśli chcesz poznać bogatą i różnorodną ofertę fotelików i wózków od czołowych producentów, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Szczecin – centrum to miejsce, gdzie otworzyliśmy salon z bogatą ofertą oraz fachową obsługą, która pomoże Ci dokonać wyboru. Klienci znajdą tu między innymi wózki dziecięce. Szczecin — centrum ma bogato wyposażony sklep, w którym są dostępne wózki głębokie, wielofunkcyjne, 3 w 1, spacerowe, głęboko-spacerowe. Wózki bliźniacze, a także modele wózków biegowych również znajdziesz w salonie BoboWózki. Szczecin — centrum przygotował ofertę modeli zarówno w stonowanych, jak i jaskrawych kolorach, a także ze wzorami. Posiada bogaty asortyment fotelików samochodowych przeznaczonych dla różnych kategorii wagowych – 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg. Dostępne są modele RWF oraz foteliki obrotowe. Szczecin — centrum ma świetnie wyposażony salon, w którym otrzymasz fachową pomoc oraz profesjonalne doradztwo w wyborze wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego. Jeśli nie masz czasu chodzić po sklepach, odwiedź internetowy sklep Bobowózki. Szczecin — centrum ma dużą ofertę, której możesz przyjrzeć się na żywo, a zakupy online będą szybkie i bezpieczne. Wybór należy do Ciebie!

W trosce o najmłodszych

Bogata oferta wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo naszych specjalistów w salonie BoboWózki w Szczecinie umożliwia podjęcie rodzicom trafnej decyzji związanej z zakupem. W naszym sklepie dzięki możliwości porównania wielu modeli oraz rozmowie z doradcami dopasujesz wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy do własnych, indywidualnych wymagań i potrzeb. Jeśli wciąż wahasz się, co wybrać, odwiedź nasz salon BoboWózki. Szczecin — centrum ma sklep, w którym pracują pomocni profesjonaliści.

Po stronie klienta

Wiemy, że oczekiwania względem wózka mogą się zmienić już po jego zakupie. Czasem okazuje się, że zabrakło jakiejś ważnej funkcji lub kolor nie jest idealny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy dokonają zakupu drogą online, przygotowaliśmy możliwość zwrotu wózka w ciągu aż 100 dni. Rodzice mogą później odwiedzić nasz salon wózków dziecięcych. Szczecin — centrum ma bogato wyposażony oddział, w którym kolejnym razem z pewnością dokonasz trafnego wyboru.

BoboRezerwacja

Rodzice ze Szczecina mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty BoboRezerwacje, która zapewnia możliwość odbioru wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego w ustalonym terminie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które zdecydowane są na konkretny model, ale nie mają możliwości przechowywania go do czasu narodzin dziecka. Wózek dla niemowlęcia, spacerówka dla malucha czy fotelik samochodowy będą czekały w naszym magazynie na odbiór. Wiemy, że nie każdy ma przed narodzinami malucha miejsce na wózki dziecięce. Szczecin — centrum to jedno z miast, w których możesz skorzystać z pomocnej funkcji rezerwacji. To przydatne rozwiązanie, jeśli w ciągu kilku miesięcy planujesz przeprowadzkę.

Wsparcie na każdym etapie

Bezpieczne podróżowanie z małymi dziećmi jest możliwe, jeśli dobierzesz odpowiednie foteliki samochodowe. Szczecin — centrum ma sklep, który Ci to ułatwi. Nie zapominaj o właściwym montażu. Jeśli nie do końca wiesz, jak sobie z nim poradzić, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Szczecin — centrum to miejsce, w którym spotkasz specjalistów. Nasi doradcy w sklepie BoboWózki doskonale wiedzą, że przymierzenie fotelika do pojazdu jest kluczową czynnością. Doradca zamontuje fotelik samochodowy w samochodzie oraz udzieli niezbędnych wskazówek potrzebnych w codziennym użytkowaniu i podróżowaniu z dzieckiem.

wózki dziecięce Szczecin foteliki samochodowe Szczecin sklep z wózkami w Szczecinie

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Szczecin Centrum

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up