+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Szczecinie

BoboWózki Szczecin

BoboWózki - Szczecin Centrum

ul. Zielonogórska 31,
71-899 Szczecin

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 09:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 666 607 796

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Szczecin Centrum

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w naszym salonie w Szczecinie a także w sklepie internetowym, to bogata i różnorodna oferta wielu czołowych producentów. Klienci ze Szczecina i okolic znajdą tu między innymi wózki wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe, głęboko-spacerowe czy wózki bliźniacze, a także modele wózków biegowych i do joggingu. Posiadamy bogatą ekspozycję fotelików samochodowych, wśród których absolutnym "must have" są foteliki 0-13kg, foteliki 9-18kg oraz foteliki RWF i obrotowe. Rodzice ze Szczecina otrzymają w naszym salonie BoboWózki fachową pomoc oraz profesjonalne doradztwo w wyborze wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego.

W trosce o najmłodszych

Bogata oferta wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych, a przede wszystkim profesjonalne doradztwo naszych specjalistów w salonie BoboWózki w Szczecinie umożliwia podjęcie rodzicom trafnej decyzji związanej z zakupem. W naszym sklepie, dzięki możliwości porównania wielu modeli oraz rozmowie z doradcami, można dopasować wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy do własnych, indywidualnych wymagań i potrzeb.

Po stronie klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie są w stanie odwiedzić naszego salonu BoboWózki w Szczecinie i dokonają zakupu drogą online, przygotowaliśmy możliwość zwrotu wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego w ciągu aż 100 dni. Rodzice z dalszych okolic Szczecina mogą oczywiście dokonać zakupu w sklepie internetowym lub odwiedzić nasz salon osobiście i wspólnie z doradcą dokonać trafnego zakupu.

BoboRezerwacja

Rodzice ze Szczecina mogą skorzystać z naszej wyjątkowej oferty BoboRezerwacje, która zapewnia możliwość odbioru wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego w ustalonym terminie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które zdecydowane są na konkretny model, ale nie mają możliwości przechowywania go do czasu narodzin dziecka. Wózek dla niemowlęcia, spacerówka dla malucha, czy fotelik samochodowy będą czekały w naszym magazynie na odbiór.

Wsparcie na każdym etapie

Bezpieczna podróż samochodem z małym dzieckiem, to przede wszystkim prawidłowo zamontowany fotelik samochodowy w aucie. Nasi doradcy w sklepie BoboWózki w Szczecinie doskonale wiedzą, że przymierzenie fotelika do samochodu jest kluczową czynnością. Doradca zamontuje fotelik samochodowy w samochodzie oraz udzieli niezbędnych wskazówek potrzebnych w codziennym użytkowaniu i podróżowaniu z dzieckiem.

wózki dziecięce Szczecin foteliki samochodowe Szczecin sklep z wózkami w Szczecinie

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Szczecin Centrum

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.