+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Grudziądzu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Grudziądz

BoboWózki - Grudziądz

ul. Józefa Włodka 16,
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 798 739 333

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Grudziądz

Jeśli szukasz najlepszych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, odwiedź nasz sklep BoboWózki. Grudziądz to miasto, w którym znajdziesz mnóstwo propozycji. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, których jakość znamy i wiemy, że z czystym sumieniem możemy polecać je dalej. Pomagamy również nowym, młodym producentom, w których drzemie ogromny potencjał. Rodzice z Grudziądza bez trudu dobiorą w naszym salonie produkty najlepsze do ich potrzeb, oczekiwań i możliwości. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi foteliki samochodowe. Grudziądz ma świetnie wyposażoną filię, gdzie znajdziesz modele z różnych kategorii wagowych: 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg. Doskonała jakość wykonania i świetne noty w testach – tym wyróżniają się modele dostępne w sklepie BoboWózki. Grudziądz ma sklep pełen wózków. Możesz wybierać spośród modeli z gondolami oraz wózków dziecięcych spacerowych. Jeśli szukasz czegoś dla bliźniaków, również sprawdź dostępne u nas wózki dziecięce. Grudziądz to miejsce, w którym znajdziesz pomocnych pracowników naszego sklepu. Możesz również odwiedzić nasz internetowy sklep dla dzieci. Grudziądz pozwoli Ci obejrzeć świetne produkty na żywo, a online możesz dokonać zakupów bezpiecznie i błyskawicznie bez wychodzenia z domu.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli masz wątpliwości dotyczące produktów dla dzieci, odwiedź nasz salon BoboWózki. Grudziądz to miasto, w którym pracują świetni doradcy. Produkty dla dzieci nie mają przed nimi tajemnic. To profesjonaliści z wielką pasją i zaangażowaniem, a także miłością do pracy. Każdy z naszych pracowników potrafi zrozumieć nawet najbardziej wygórowane potrzeby klientów, ale również pomóc osobom, które nie wiedzą, czego szukają. Dzięki umiejętności zadawania celnych pytań rodzicom, doradcy w Grudziądzu pomogą w wybraniu najlepszego produktu.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Jako zespół profesjonalistów i w znacznej części również rodziców, doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dynamiczne i zmienne mogą być potrzeby rodziców i dziecka. To właśnie dlatego dla rodziców z Grudziądza przygotowaliśmy bardzo korzystne warunki zwrotu towaru. Klienci, którzy dokonali zakupu przez Internet, mogą w ciągu aż 100 dni zwrócić produkt. Jedynym warunkiem jest jego idealny stan i nieużywanie. Możesz znów odwiedzić nasz salon wózków dziecięcych. Grudziądz ma bogatą ofertę, z której tym razem z łatwością wybierzesz idealny model.

Serwis Door-To-Door

Nie każdy ma przed narodzinami dziecka przygotowane miejsce w domu na wózki dziecięce. Grudziądz ma dla Ciebie ofertę, która rozwiązuje ten problem. Czasem zdarza się tak, że rodzice wybierają dany wózek czy fotelik, ale są w trakcie remontu, przeprowadzki lub innej niespodziewanej sytuacji i nie mają gdzie przechowywać zakupionego towaru. Rodzice z Grudziądza nie muszą obawiać się o jakiekolwiek podobne trudności. Dzięki BoboRezerwacjom po wybraniu odpowiedniego modelu może on poczekać na odbiór w salonie. Dzięki temu rodzice mają pewność, że wymarzony wózek dziecięcy i fotelik nie zostaną wyprzedane, nim znajdą na nie miejsce w domu.

Montaż fotelików w Twoim aucie

W aucie, którym poruszają się też dzieci, muszą znajdować się foteliki samochodowe. Grudziądz ma świetnie wyposażony sklep, dlatego bez trudu wybierzesz idealny model. Nasi doradcy w salonie BoboWózki pomagają rodzicom w montażu wybranego fotelika. Czasami może się wydawać, że jest to bardzo trudne zadanie. Rodzice nie do końca wiedzą, jak fotelik powinien być zamontowany, by odpowiednio dbał o bezpieczeństwo dziecka. Jeśli Ty również nie masz dużej wiedzy o montażu produktu, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Grudziądz zadbał, by w salonie znajdowali się fachowcy, którzy po zakupie fotelika pomogą w jego odpowiednim montażu i udzielą rodzicom wszelkich wskazówek.

wózki dziecięce Grudziądz sklep z wózkami Grudziądz foteliki samochodowe Grudziądz

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Grudziądzu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up