+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Warszawie

BoboWózki Warszawa

BoboWózki - Warszawa Śródmieście

(pomiędzy rondem ONZ a Daszyńskiego)
ul. Pańska 73,
00-834 Warszawa

Bezpłatne parkowanie na parkingu strzeżonym
vis a vis sklepu - wjazd na podstawie karty
dostępnej u pracowników salonu.

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-19:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 506 282 081

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Warszawa

Mieszkasz w Warszawie i szukasz sklepu z akcesoriami dla dzieci? Świetnie trafiłeś – w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym salonie BoboWózki Warszawa znajdziesz wózki dziecięce i foteliki samochodowe dla maluchów w różnym wieku: od głębokich modeli spacerowych dla najmłodszych, przez produkty wielofunkcyjne 3w1, będące połączeniem dwóch typów: spacerówki i gondoli z fotelikiem. Rodzicom dzieci w zbliżonym wieku przydadzą się z kolei wersje bliźniacze. O ile wózki dziecięce dopasowujemy nie tylko do wieku dziecka, ale także funkcji, o tyle foteliki samochodowe RWF należy dobrać, biorąc pod uwagę wagę dziecka oscylującą pomiędzy: 0-13 kg, 9-50 kg i 15-36 kg dla najstarszych dzieci. Wszystkie nasze dziecięce akcesoria sprzedawane online to gwarancja najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny. To jednak nie wszystko, bo możesz odwiedzić też stacjonarny salon BoboWózki Warszawa. To świetne rozwiązanie dla osób, które wybrane sprzęty chcą mieć od razu do swojej dyspozycji. Wybierz tę opcję, jeśli cenisz sobie możliwość obejrzenia produktów przed zakupem!

Profesjonalizm: najwyższa jakość produktów, fachowa obsługa Warszawa Wola

Nie wiesz, na jaki dziecięcy wózek bądź fotelik samochodowy postawić i gubisz się w gąszczu możliwości? Nie masz się czym martwić, nasi specjaliści pomogą Ci dokonać właściwego wyboru, czy chodzi o wózki dziecięce, czy foteliki samochodowe. Warszawa z punktem stacjonarnym to świetne miejsce dla osób, które chcą porozmawiać z doradcą na żywo. Zrobimy wszystko, by wózek czy fotelik samochodowy okazał się nie tylko bezpieczny i przydatny, ale także w pełni dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy odwiedzić nasz salon wózków dziecięcych. Warszawa to miasto, w którym bez wątpienia znajdziesz dobrych doradców!

Dogodne zasady zwrotu

Chociaż mieszkasz w Warszawie, to dziecięcy wózek kupiłeś online i nie jesteś do końca zadowolony? Nic straconego, w ciągu 100 dni od zakupu można u nas zwracać wózki dziecięce. Uwaga: przyjmujemy jedynie zwrot towarów nieużywanych i zakupionych w sklepie internetowym. Mamy świadomość, że nie widząc produktu na żywo, nie masz możliwości jego pełnej oceny. Przy okazji zachęcamy do odwiedzenia sklepu dla dzieci. Warszawa i bogaty asortyment zgromadzony w stacjonarnym punkcie sprzedaży pozwolą Ci na ocenę, który wózek będzie dobrym zastępstwem. W ten sposób dokonasz powtórnego, tym razem popartego osobistą wizytą wyboru.

Zalety BoboRezerwacji w Warszawie

BoboRezerwacja to krok w kierunku naszych klientów z Warszawy i nie tylko, którym blisko do punktu BoboWózki Warszawa. W naszym sklepie zarezerwujesz wybrany wózek bądź fotelik samochodowy dla dziecka jeszcze przed narodzinami Twojego potomka. To wygodna opcja dla tych, którzy na przyjście na świat nowego członka rodziny chcą przygotować się wcześniej, unikając zbędnego stresu w razie kupowania akcesoriów dziecięcych na ostatnią chwilę. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię foteliki czy wózki dziecięce. Warszawa i mieszczący się tutaj salon stacjonarny pozwolą Ci odebrać towar w dogodnym dla Ciebie, wcześniej ustalonym terminie.

Dostarczamy i montujemy w Warszawie

Nie masz czasu na to, aby osobiście odwiedzić sklep dla dzieci? Warszawa, dzięki obecności punktu stacjonarnego, objęta jest usługą dostawy produktów wprost do Twoich drzwi. To jednak nie koniec. W ramach oferty umożliwiamy również skorzystanie z montażu, jeśli chodzi o zakupione u nas foteliki samochodowe. Warszawa ma bardzo dobrze zaopatrzony punkt, w którym pracuje wykwalifikowany personel. Nasi specjaliści pomogą Ci zamocować fotelik tak, aby był nie tylko komfortowy dla dziecka, ale również zapewniał mu pełnię bezpieczeństwa. A wszystko to w ramach podstawowej oferty naszej firmy, skierowanej bezpośrednio do rodziców potrzebujących wsparcia.

wózki dziecięce Warszawa foteliki samochodowe Warszawa sklep z wózkami w Warszawie

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Warszawa

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up