+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Opolu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Opole

BoboWózki - Opole

ul. Oleska 121,
46-020 Opole

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 693 056 535

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Opole

Rodzice z Opola i okolic mogą w pełni liczyć na salon stacjonarny BoboWózki oraz na nasz sklep internetowy. W bogatej ofercie BoboWózki znajdują się wózki dziecięce, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania rodziców i dzieci, a także foteliki samochodowe przeznaczone dla każdej grupy wagowej. Naszą markę wyróżnia to, że jesteśmy profesjonalistami i tego samego oczekujemy od naszych partnerów handlowych. Dzięki temu rodzice mają pewność najwyższej jakości, która jednoznacznie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa, jaki będzie zapewniony ich dzieciom. Rodzicom z Opola oferujemy atrakcyjne wózki wielofunkcyjne, głębokie i spacerowe, foteliki samochodowe dla każdej grupy wiekowej oraz zestawy 3w1 w atrakcyjnych cenach.

Profesjonalne doradztwo

Eksperci z salonu BoboWózki w Opolu wyróżniają się tym, że doskonale rozumieją potrzeby rodziców. To pozwala naszym pracownikom na pomoc klientom w odnalezieniu idealnego dla siebie wózka i fotelika dziecięcego. Dzięki temu nasi opolscy klienci mają gwarancję najwyższej jakości i pewność, że kupują dobre produkty, które posłużą im przez długi czas.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Jako specjaliści rozumiemy, że oczekiwania i potrzeby rodziców bywają zmienne. Czasem produkt kupiony przez Internet przynosi rozczarowanie, bo myśleliśmy, że będzie wyglądać nieco inaczej. W sklepie BoboWózki można dokonać zwrotu produktu kupionego przez Internet w ciągu 100 dni, jeśli wózek nie był używany i nie jest uszkodzony.

Serwis Door-To-Door

Klienci z Opola i okolic w naszym salonie BoboWózki mogą dokonać rezerwacji wybranego produktu. Mamy świadomość tego, że rodzice chcą często poczekać z odbiorem, ale jednocześnie mieć pewność, że wybrany wózek będzie na nich czekał kiedy nadejdzie odpowiednia pora. W tym celu najlepiej udać się do salonu w Opolu i ustalić szczegóły.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Specjaliści salonu BoboWózki w Opolu, podobnie jak rodzice, stawiają sobie za priorytet bezpieczeństwo małych klientów. Z tego powodu zapewniamy pomoc rodzicom w prawidłowym montażu fotelików w samochodzie. Tylko prawidłowy montaż pozwala na zapewnienie dziecku tak wysokiego bezpieczeństwa, jak to tylko jest możliwe.

BoboWózki Opole 2 BoboWózki Opole 3 BoboWózki Opole 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Opolu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.