+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Bielsku-Białej

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Bielsko-Biała

BoboWózki - Bielsko-Biała

ul. Legionów 40,
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 722 054 545

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Bielsko-Biała

Jeśli szukasz wózków i fotelików samochodowych najwyższej jakości, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Bielsko-Biała to miasto, w którym mamy świetnie wyposażoną filię. Oferta jest na tyle bogata, że rodzice o bardzo zróżnicowanych potrzebach i możliwościach mogą być pewni, że w salonie znajdą produkty odpowiednie dla siebie i swoich dzieci. W asortymencie dostępne są zróżnicowane wózki dziecięce. Bielsko-Biała ma w salonie zarówno modele marki premium o niezwykle ekskluzywnym designie, jak i bardziej podstawowe wózki. Oferujemy modele z gondolą oraz spacerówki. Nasi klienci znajdą w salonie różnorodne foteliki samochodowe. Bielsko-Biała ma świetnie wyposażony w nie salon, w którym dostępne są modele dla każdej grupy wiekowej. Niezależnie od tego, czy poszukujesz produktu dla kategorii wagowej 0–13 kg, czy fotelików samochodowych dla dzieci 9–50 kg, odwiedź sklep BoboWózki. Bielsko-Biała przygotowała różnorodne foteliki – obrotowe, RWF i FWF z montażem na pas bezpieczeństwa i dodatkowe bazy Isofix. W salonie dopasujesz wózki i foteliki do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia stacjonarnego sklepu BoboWózki. Bielsko-Biała jest jednym z wielu miast, w których nas znajdziesz. Możesz też skorzystać ze sklepu online, gdzie wygodnie i bezpiecznie zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli potrzebujesz pomocy fachowców, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Bielsko-Biała ma sklep, w którym pracują eksperci. Dzięki ich pomocy jako niedoświadczony rodzic masz pewność, że zdecydujesz się na właściwe produkty. Nasi pracownicy wysłuchają Twoich potrzeb, a następnie kierując się nimi, pomogą wybrać odpowiednie produkty z bogatej oferty sklepu BoboWózki. Bielsko-Biała to miasto, w którym możesz liczyć w naszym sklepie na profesjonalne porady.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Nasi klienci z salonu w Bielsku-Białej i okolic, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie online, mogą dokonać zwrotu produktów, jeśli oczekiwania się zmieniły. Rozumiemy, że potrzeby lub sytuacja rodziców może ulec zmianie, dlatego umożliwiamy całkowicie bezproblemowe dokonanie zwrotu pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym i nie był używany. Po zwrocie produktu możesz znów odwiedzić nasz sklep dla dzieci. Bielsko-Biała ma bogatą ofertę, z której z łatwością wybierzesz tym razem perfekcyjnie dopasowany do potrzeb wózek.

Serwis Door-To-Door

Czasami rodzice znajdują się w takiej sytuacji, kiedy w danym momencie nie są całkowicie pewni, że będą mogli kupić dany produkt lub czekają do ostatniej chwili, by podjąć decyzję. Na takie okoliczności w naszym salonie BoboWózki dajemy rodzicom możliwość dokonania rezerwacji, by mogli odebrać wózek czy fotelik samochodowy w odpowiednim dla siebie momencie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że ze sklepu znikną interesujące Cię wózki dziecięce. Bielsko-Biała to jedno z wielu miast z tą przydatną opcją.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Podróżowanie z dziećmi to wielokrotnie konieczność. By cieszyć się bezpieczeństwem najmłodszych, potrzebne są odpowiednie foteliki samochodowe. Bielsko-Biała to miasto, w którym znajdziesz modele od polecanych producentów. Pracownicy salonu BoboWózki pomagają rodzicom w prawidłowym i bezpiecznym montażu fotelika w samochodzie. Przy okazji udzielają wszelkich wskazówek, by przez cały okres użytkowania montaż był zawsze prawidłowy, co znacząco przekłada się na bezpieczeństwo dzieci w czasie jazdy.

BoboWózki Bielsko-Biała sklep z wózkami Bielsko-Biała sklep z fotelikami Bielsko-Biała

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Bielsku-Białej

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up