+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Bielsku-Białej

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Bielsko-Biała

BoboWózki - Bielsko-Biała

ul. Legionów 40,
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 722 054 545

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Bielsko-Biała

W salonie BoboWózki w Bielsku-Białej na rodziców czekają wózki i foteliki samochodowe najwyższej jakości. Oferta jest na tyle bogata, że rodzice o bardzo zróżnicowanych potrzebach i możliwościach mogą być pewni, że w naszym salonie znajdą produkty odpowiednie dla siebie i swoich dzieci. W naszym sklepie mamy zarówno wózki marki premium o niezwykle ekskluzywnym designie, jak i bardziej podstawowe modele. Nasi klienci z Bielska-Białej i okolic w salonie BoboWózki mogą dopasować wózki i foteliki samochodowe do swoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się także foteliki samochodowe dla każdej grupy wiekowej. Foteliki obrotowe, RWF i FWF z montażem na pas bezpieczeństwa i dodatkowe bazy Isofix.

Profesjonalne doradztwo

Salony BoboWózki w całej Polsce słyną ze swojej wysoce wyspecjalizowanej grupy fachowców i ekspertów. Sklep w Bielsku-Białej spełnia te same cechy i wymagania. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że nasi pracownicy wysłuchają ich potrzeb, a następnie kierując się nimi, pomogą wybrać odpowiednie produkty.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Nasi klienci z salonu w Bielsku-Białej i okolic, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie online, mogą dokonać zwrotu produktów w ciągu 30 dni. Rozumiemy, że potrzeby lub sytuacja rodziców może ulec zmianie, dlatego umożliwiamy całkowicie bezproblemowe dokonanie zwrotu pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym i nie był używany.

Serwis Door-To-Door

Rodzice niekiedy znajdują się w takiej sytuacji, kiedy w danym momencie nie są całkowicie pewni, że będą mogli kupić dany produkt, lub czekają do ostatniej chwili, by podjąć decyzję. Na takie okoliczności w naszym salonie BoboWózki Bielsko-Biała dajemy rodzicom możliwość dokonania rezerwacji, by mogli odebrać wózek czy fotelik w odpowiednim dla siebie momencie.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Pracownicy salonu BoboWózki w Bielsku-Białej pomagają rodzicom w prawidłowym i bezpiecznym montażu fotelika w samochodzie. Przy okazji udzielają wszelkich wskazówek, by przez cały okres użytkowania montaż był zawsze prawidłowy, co znacząco przekłada się na bezpieczeństwo dzieci w czasie jazdy.

BoboWózki Bielsko-Biała sklep z wózkami Bielsko-Biała sklep z fotelikami Bielsko-Biała

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Bielsku-Białej

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.