+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg

Britax
BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg
BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg Midnight Grey
BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg Night Blue
BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg Space Black
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
1 495 zł
-204 zł
1 699 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1495zł
149,50 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon+48 518 434 922

Zapytaj nas o BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika samochodowego DUALFIX M PLUS i-Size 0-20kg

Fotelik samochodowy Britax DUALFIX M PLUS przeznaczony do przewożenia w samochodzie dzieci o wzroście od 61 do 105 cm, czyli od około 3-go miesiąca życia do mniej więcej czwartych urodzin. Britax DUALFIX M PLUS to fotelik obrotowy 360 stopni, tak więc możesz przewozić dziecko w samochodzie zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Obrotowy fotelik samochodowy DUALFIX M PLUS ułatwia również wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodou, a także prawidłowe zapinanie w pasy przez rodzica. Bezpieczne i stabilne mocowanie w zaczepy ISOFIX w aucie zapewnia komfortową podróż z dzieckiem.

Podróżujac w foteliku samochodowym RWF Britax DUALFIX M PLUS dziecko ma zapewnioną komfortową pozycję dzięki regulowanemu zagłówkowi. Oparcie można odchylić, dzięki czemu drzemka w trakcie jazdy samochodem jest przyjemna.

Fotelik Britax DUALFIX M PLUS zamontowany tyłem do kierunku jazdy zapewnia wysoką ochronę w razie ewentualnej kolizji czołowej - siły zderzenia są kierowane na tył siedzenia, a pozostała energia rozkłada się równomiernie na głowę, szyję i górną część ciała. Zalecane jest, aby dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe.

BRITAX DUALFIX PLUS i-Size fotelik 0-20kg 1

Fotelik obrotowy BRITAX ROMER DUALFIX M PLUS i-SIZE

  • Łatwe obracanie fotelika z pozycji tyłem do kierunku jazdy RWF do pozycji przodem do kierunku jazdy FWF - fotelik wyposażony został w system obrotowy 360 stopni
  • Rama antyrotacyjna, która pomaga w utrzymaniu stabilności fotelika podczas uderzenia oraz daje dziecku 10% więcej miejsca na nogi
  • Możliwość regulowania nachylenia fotelika, co zwiększa komfort dziecka, zarówno przy zamontowaniu tyłem jaki i przodem do kierunku jazdy
  • Zagłówek w kształcie litery V zapewnia optymalną ochronę na wypadek uderzenia bocznego jednocześnie dbając o wygodę podczas jazdy. Zagłówek i pasy mogą być łatwo regulowane z przodu, by dostosować się do wzrostu dziecka
  • Miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową wygodnie dopasowują się do klatki piersiowej i pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które w przypadku kolizji rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami
  • Noga podpierająca daje fotelikowi dodatkową stabilność dzięki oparciu o podłogę pojazdu
  • Tapicerkę można w prosty sposób wypiąć do prania bez usuwania pasów
  • Przodem do kierunku jazdy 76 - 105 cm
  • Tyłem do kierunku jazdy 61 - 105 cm
BRITAX DUALFIX PLUS i-Size fotelik 0-20kg 2
BRITAX DUALFIX PLUS i-Size fotelik 0-20kg 3
BRITAX DUALFIX PLUS i-Size fotelik 0-20kg 4
BRITAX DUALFIX PLUS i-Size fotelik 0-20kg 5
Fotelik samochodowy dla chłopca Britax Dualfix Plus i-Size

Zapewnienie dziecku komfortu podczas podróży jest koniecznością. Dlatego fotelik Britax DUALFIX M PLUS został zaprojektowany z wieloma pozycjami odchylenia oparcia, zarówno przodem i tyłem do kierunku jazdy, które można łatwo regulować, zapewniając bezstresową podróż ze szczęśliwym dzieckiem.

Miękkie, wyściełane ściany boczne działają jak kokon ochronny, który pomaga absorbować siłę uderzenia bocznego, zmniejszając ryzyko obrażeń dziecka. Wyściełany zagłówek i szelki można łatwo regulować jedną ręką, aby dopasować je do wzrostu dziecka. 5-punktowa uprząż w foteliku samochodowym Britax DUALFIX M PLUS jest najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia dziecka, w przypadku kolizji, uprząż rozkłada siły uderzenia na 5 punktów, dwa na ramionach, dwa na biodrach i jeden w miejscu, w którym uprząż zapina się między nogami. Pomaga to chronić dziecko przed uderzeniami ze wszystkich kierunków.

Miękkie ochraniacze wygodnie dopasowują się do klatki piersiowej Twojego dziecka. Pomagają ograniczyć ruchy dziecka w przypadku kolizji i zapewniają jeszcze większy komfort 5-punktowej uprzęży. Dodatkowo można je łatwo zdjąć do prania bez naruszania uprzęży.

Dziecięcy fotelik samochodowy DUALFIX M PLUS mocuje się do punktów mocowania ISOFIX w Twoim pojeździe. ISOFIX to standardowy system punktów łączących występujący w prawie wszystkich samochodach. Zapewnia to bezpieczne i trwałe połączenie między fotelikiem samochodowym dziecka a samochodem. Noga podpierająca zapewnia dodatkową stabilność fotelika. Minimalizuje ruchy przechylania i rotacji oraz zmniejsza siły ruchu do przodu wywierane na dziecko w sytuacji zderzenia, pomagając je chronić. Aby zapewnić bezpieczną instalację, podpórkę można dostosować do wysokości, która jest najlepsza dla Twojego samochodu. Czytelny wskaźnik pokazuje, kiedy podpórka jest mocno osadzona na podłodze pojazdu.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa0-18kg ~ 3m-4lata
Kierunek montażuFWF/RWF - przodem i tyłem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Możliwość obrotu 360°tak
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie są najważniejsze cechy BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelika 0-20kg, które sprawiają, że warto go kupić?

BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg do przewożenia jest do przewożenia w samochodzie dzieci o wzroście od 61 do 105 cm, czyli od około 3. miesiąca życia do mniej więcej czwartych urodzin. Właśnie z tego powodu warto go kupić. Model montuje się tyłem do kierunku jazdy, co zapewnia maksymalną ochronę w razie wystąpienia kolizji czołowej. Fotelik wyposażony jest także w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a jego tapicerkę można prać w pralce.

Czy BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg jest łatwy w użyciu i montażu?

Tak. BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg jest łatwy w użyciu i montażu. To fotelik samochodowy obrotowy 360 stopni, tak więc można przewozić w nim dziecko samochodem zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Bezpieczne i stabilne mocowanie gwarantują specjalne zaczepy Isofix. Fotelik można także zamontować przy użyciu tradycyjnych pasów bezpieczeństwa. Dodatkową funkcją w tym modelu jest regulacja nachylenia fotelika, co zwiększa komfort dziecka w trakcie podróży.

Jakie są zalety BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelika 0-20 kg w porównaniu do innych fotelików dostępnych na rynku?

W porównaniu do innych fotelików na rynku BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size to model obrotowy o 360 stopni. Oznacza to, że można dowolnie obracać fotelik bez konieczności demontażu oraz ponownego mocowania go w samochodzie. Podstawa funkcją obrotu umożliwia przewożenie dziecka zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy oraz zwiększa komfort użytkowania fotelika przez rodziców. Kolejną zaletą tego fotelika jest zagłówek w kształcie litery V, który chroni delikatną głowę i szyję dziecka w razie zderzenia.

Czy BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20kg jest bezpieczny dla dziecka i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa?

Tak, BRITAX DUALFIX M PLUS i-Size fotelik 0-20 kg jest bezpieczny dla dziecka i spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa. Zintegrowany system SICT gwarantuje dziecku wyjątkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. Ta technologia redukuje siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu i fotelikiem w efekcie pochłaniając energię uderzenia, zanim ta dotrze do dziecka. W razie wypadku opatentowany system Britax o nazwie Pivot Link najpierw kieruje siły w dół – do fotelika, a następnie do przodu, bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi malucha.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up